Virtuaalitalli Yemene

Virtuaalitalli

Harvinaisia lämminverisiä ratsuja ja ravureita vuodesta 2012.

ERJ estekilpailut 01.10-10.10.2020

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 05.10.2020 / 30.09.2020
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ001-010

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 140 cm 
2. 140 cm 
3. 150 cm 
4. 150 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Kida (VRL-08368) – Quelle Fleur Clover VH20-012-0031  
2. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
3. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002
4. turjake (VRL-07415) – Donna Nova Ark
5. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
6. turjake (VRL-07415) – Bellacosa Ark
7. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold
8. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
9. Kida (VRL-08368) – Neria Clover VH20-012-0106
10. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills
11. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
12. Kida (VRL-08368) – Wanderlust Clover VH19-121-0030

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Quelle Fleur Clover VH20-012-0031  
2. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
3. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002
4. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
5. turjake (VRL-07415) – Wenicia SWA
6. turjake (VRL-07415) – Lucrennia d’Béni
7. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
8. turjake (VRL-07415) – April de Llívia
9. turjake (VRL-0I7415) – Balia
10. Kida (VRL-08368) – Wanderlust Clover VH19-121-0030
11. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
12. Kida (VRL-08368) – Neria Clover VH20-012-0106

Luokka 3

1. Viixi (VRL-13923) – Labelle SWA VH20-011-0181  
2. Pierre (VRL-10531) – M.B. Osmi
3. turjake (VRL-07415) – Monty Phyton
4. Kida (VRL-08368) – Lucrece d’Béni VH20-121-0041
5. Zack (VRL-01221) – Ziranaj Yemn VH20-100-0010
6. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
7. turjake (VRL-0I7415) – Balia
8. Cherry (VRL-12299) – Seventh Heaven VH19-011-0053
9. turjake (VRL-07415) – Ballerine d’Béni
10. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Cosma VH20-031-0015
11. Zack (VRL-01221) – Maxmilian Yemn VH20-090-0009
12. Viixi (VRL-13923) – Fallacy CW VH19-011-0123
13. Viixi (VRL-13923) – Wilhard SWA VH20-011-0180
14. Cherry (VRL-12299) – Avalanche Dare VH18-011-0203
15. Zack (VRL-01221) – Philippines Yemn VH20-048-0045
16. Cherry (VRL-12299) – Hertzen Diamant VH19-011-0058
17. Viixi (VRL-13923) – La Fuenta At
18. Cherry (VRL-12299) – Gloryan Dare VH17-011-0310
19. turjake (VRL-07415) – April de Llívia
20. Kida (VRL-08368) – Quickstep Lind

Luokka 4

1. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
2. Zack (VRL-01221) – Maxmilian Yemn VH20-090-0009  
3. turjake (VRL-07415) – Riviera de Llívia
4. Viixi (VRL-13923) – Labelle SWA VH20-011-0181
5. Zack (VRL-01221) – Philippines Yemn VH20-048-0045
6. turjake (VRL-07415) – Capri de Llívia
7. Cherry (VRL-12299) – Gloryan Dare VH17-011-0310
8. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Cosma VH20-031-0015
9. turjake (VRL-07415) – Bianca de Llívia
10. Pierre (VRL-10531) – M.B. Osmi
11. Viixi (VRL-13923) – La Fuenta At
12. Kida (VRL-08368) – Lucrece d’Béni VH20-121-0041
13. Cherry (VRL-12299) – Seventh Heaven VH19-011-0053
14. Viixi (VRL-13923) – Wilhard SWA VH20-011-0180
15. Zack (VRL-01221) – Ziranaj Yemn VH20-100-0010
16. Cherry (VRL-12299) – Avalanche Dare VH18-011-0203
17. Cherry (VRL-12299) – Hertzen Diamant VH19-011-0058
18. Viixi (VRL-13923) – Fallacy CW VH19-011-0123
19. turjake (VRL-07415) – Esperanza de Llívia
20. Kida (VRL-08368) – Quickstep Lind