ERJ estekilpailut 21.11-30.11.2020

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 24.11.2020 / 20.11.2020
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ041-050

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 150 cm 
2. 150 cm 
3. 160 cm 
4. 160 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. sarqquu (VRL-04374) – Priscinna  
2. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiets Nights
3. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
4. Lissu T. (VRL-12701) – Jezebeth
5. Zack (VRL-01221) – Meredith Yemn xx VH20-006-0218
6. Kida (VRL-08368) – Viper Silvers
7. Kida (VRL-08368) – Lilian Silvers
8. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
9. Kida (VRL-08368) – Allsaints Clover Z
10. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
11. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter
12. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
13. Zack (VRL-01221) – DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
14. Lissu T. (VRL-12701) – Samaniel
15. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor
16. Zack (VRL-01221) – Theorex Yemn VH20-100-0011
17. sarqquu (VRL-04374) – LB Reznikova VH20-021-0084
18. Zack (VRL-01221) – Willow Gimme Shelter VH19-021-0074
19. turjake (VRL-07415) – Kodeana
20. Lissu T. (VRL-12701) – Paranoir
21. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd
22. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden
23. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
24. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
25. sarqquu (VRL-04374) – Dorit Corbele
26. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
27. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012
28. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
29. Lynn (VRL-05265) – Aloha VH20-012-0107
30. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
31. sarqquu (VRL-04374) – Eton Blue VH20-048-0042
32. Cherry (VRL-12299) – Deluxe Dare VH19-011-0056

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Theorex Yemn VH20-100-0011
2. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri
3. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl  
4. Lissu T. (VRL-12701) – Samaniel
5. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter
6. turjake (VRL-07415) – Cantosca
7. sarqquu (VRL-04374) – Eton Blue VH20-048-0042
8. Zack (VRL-01221) – Meredith Yemn xx VH20-006-0218
9. Kida (VRL-08368) – Allsaints Clover Z
10. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl
11. Cherry (VRL-12299) – Deluxe Dare VH19-011-0056
12. sarqquu (VRL-04374) – LB Reznikova VH20-021-0084
13. Zack (VRL-01221) – Willow Gimme Shelter VH19-021-0074
14. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiets Nights
15. Lynn (VRL-05265) – Aloha VH20-012-0107
16. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012
17. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
18. sarqquu (VRL-04374) – Dorit Corbele
19. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
20. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
21. Kida (VRL-08368) – Lilian Silvers
22. Kida (VRL-08368) – Viper Silvers
23. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
24. Lissu T. (VRL-12701) – Paranoir
25. Lissu T. (VRL-12701) – Jezebeth
26. Zack (VRL-01221) – DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
27. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
28. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
29. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
30. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
31. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
32. sarqquu (VRL-04374) – Priscinna

Luokka 3

1. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
2. Liia (VRL-11284) – Krunebys Kiwi Chi VH20-011-0278  
3. Cherry (VRL-12299) – Destiny Dare VH19-011-0203
4. sarqquu (VRL-04374) – Illuster SWA VH20-021-0081
5. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl
6. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
7. Zack (VRL-01221) – Rowandell Vaxley VH20-090-0010
8. Liia (VRL-11284) – Mangosteen Pi Chi VH20-011-0277
9. turjake (VRL-07415) – Cantosca
10. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
11. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl
12. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
13. sarqquu (VRL-04374) – Chantai Delm
14. Cherry (VRL-12299) – Renaissance Dare VH19-011-0054
15. Kida (VRL-08368) – Krunebys Mango Daiquiri VH20-031-0304
16. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
17. Cherry (VRL-12299) – Geronimo Dare VH19-011-0205
18. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
19. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060
20. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri
21. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
22. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
23. sarqquu (VRL-04374) – Galante SWA VH20-048-0028
24. lottis (VRL-13831) – Haymitch v. Helmwald VH18-011-0027
25. Liia (VRL-11284) – Quinana VH20-044-0090
26. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
27. Cherry (VRL-12299) – Ruthless Dare VH19-011-0066
28. Lynn (VRL-05265) – Karina VH06-011-3466
29. sarqquu (VRL-04374) – Mein Marschall
30. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Lipstick Marks
31. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
32. Kida (VRL-08368) – Luxempour Z VH20-272-0002
33. Kida (VRL-08368) – Krunebys Pixie VH20-031-0303
34. Zack (VRL-01221) – Latin Rose Willow VH19-090-0007
35. Liia (VRL-11284) – Krunebys Hawknut

Luokka 4

1. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
2. Cherry (VRL-12299) – Destiny Dare VH19-011-0203  
3. Liia (VRL-11284) – Krunebys Hawknut
4. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
5. Lynn (VRL-05265) – Karina VH06-011-3466
6. Zack (VRL-01221) – Rowandell Vaxley VH20-090-0010
7. sarqquu (VRL-04374) – Chantai Delm
8. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060
9. Liia (VRL-11284) – Mangosteen Pi Chi VH20-011-0277
10. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
11. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor
12. sarqquu (VRL-04374) – Galante SWA VH20-048-0028
13. Liia (VRL-11284) – Quinana VH20-044-0090
14. Kida (VRL-08368) – Krunebys Mango Daiquiri VH20-031-0304
15. Kida (VRL-08368) – Krunebys Pixie VH20-031-0303
16. Cherry (VRL-12299) – Ruthless Dare VH19-011-0066
17. turjake (VRL-07415) – Kodeana
18. Kida (VRL-08368) – Luxempour Z VH20-272-0002
19. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
20. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
21. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
22. sarqquu (VRL-04374) – Illuster SWA VH20-021-0081
23. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
24. lottis (VRL-13831) – Haymitch v. Helmwald VH18-011-0027
25. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
26. Cherry (VRL-12299) – Geronimo Dare VH19-011-0205
27. Zack (VRL-01221) – Latin Rose Willow VH19-090-0007
28. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Lipstick Marks
29. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden
30. Cherry (VRL-12299) – Renaissance Dare VH19-011-0054
31. Liia (VRL-11284) – Krunebys Kiwi Chi VH20-011-0278
32. sarqquu (VRL-04374) – Mein Marschall
33. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd
34. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
35. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009