ERJ estekilpailut 01.12-10.12.2020

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 08.12.2020 / 30.11.2020
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ051-060

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 150 cm 
2. 150 cm 
3. 160 cm 
4. 160 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Zack (VRL-01221) – Philippines Yemn VH20-048-0045
2. Zack (VRL-01221) – Meredith Yemn xx VH20-006-0218  
3. Kida (VRL-08368) – Viper Silvers
4. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
5. leah (VRL-11523) – Russian Gin With A Grin VH19-011-0157
6. Miltsu (VRL-05564) – Pick a Lock Prime VH16-011-0200
7. Lissu T. (VRL-12701) – Swanepoel Ixtab
8. Zack (VRL-01221) – Theorex Yemn VH20-100-0011
9. Cherry (VRL-12299) – Hertzen Diamant VH19-011-0058
10. leah (VRL-11523) – Gravitino RWD VH19-011-0229
11. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills
12. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
13. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri
14. Miltsu (VRL-05564) – Concordia Rewa VH12-056-0065
15. Cherry (VRL-12299) – Pigatchio VH18-012-0375
16. Lissu T. (VRL-12701) – Samaniel
17. Miltsu (VRL-05564) – Gaffa Yemn VH16-048-0026
18. Lissu T. (VRL-12701) – Jezebeth
19. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
20. Miltsu (VRL-05564) – Belloq von Gateaway VH16-044-0051
21. Cherry (VRL-12299) – Avalanche Dare VH18-011-0203
22. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold
23. Zack (VRL-01221) – Willow Gimme Shelter VH19-021-0074
24. Lissu T. (VRL-12701) – Paranoir
25. Kida (VRL-08368) – Allsaints Clover Z
26. Kida (VRL-08368) – Lilian Silvers
27. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold
28. leah (VRL-11523) – Crane Life Eternal VH20-044-0006
29. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
30. leah (VRL-11523) – D’abord Le Plaisir VH20-121-0004
31. Cherry (VRL-12299) – Seventh Heaven VH19-011-0053
32. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Allsaints Clover Z
2. Lissu T. (VRL-12701) – Paranoir  
3. turjake (VRL-07415) – Kodeana
4. Zack (VRL-01221) – Meredith Yemn xx VH20-006-0218  
5. Miltsu (VRL-05564) – Concordia Rewa VH12-056-0065
6. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd
7. Miltsu (VRL-05564) – Gaffa Yemn VH16-048-0026
8. Cherry (VRL-12299) – Seventh Heaven VH19-011-0053
9. Cherry (VRL-12299) – Avalanche Dare VH18-011-0203
10. Miltsu (VRL-05564) – Pick a Lock Prime VH16-011-0200
11. Kida (VRL-08368) – Lilian Silvers
12. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
13. Lissu T. (VRL-12701) – Swanepoel Ixtab
14. Cherry (VRL-12299) – Pigatchio VH18-012-0375
15. turjake (VRL-07415) – Bianca de Llívia
16. leah (VRL-11523) – Russian Gin With A Grin VH19-011-0157
17. leah (VRL-11523) – Crane Life Eternal VH20-044-0006
18. Kida (VRL-08368) – Viper Silvers
19. Miltsu (VRL-05564) – Belloq von Gateaway VH16-044-0051
20. Zack (VRL-01221) – Theorex Yemn VH20-100-0011
21. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
22. leah (VRL-11523) – D’abord Le Plaisir VH20-121-0004
23. turjake (VRL-07415) – Esperanza de Llívia
24. leah (VRL-11523) – Gravitino RWD VH19-011-0229
25. Zack (VRL-01221) – Philippines Yemn VH20-048-0045
26. Lissu T. (VRL-12701) – Samaniel
27. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
28. Cherry (VRL-12299) – Hertzen Diamant VH19-011-0058
29. Zack (VRL-01221) – Willow Gimme Shelter VH19-021-0074
30. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
31. Lissu T. (VRL-12701) – Jezebeth
32. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover

Luokka 3

1. leah (VRL-11523) – Comet Hills VH20-031-0013  
2. Kida (VRL-08368) – Krunebys Mango Daiquiri VH20-031-0304
3. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Reacher VH20-012-0140
4. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl
5. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
6. Kida (VRL-08368) – Krunebys Pixie VH20-031-0303
7. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
8. Cherry (VRL-12299) – Barbarian Dare VH19-011-0065
9. Miltsu (VRL-05564) – Gertrudis Hexen VH12-066-0010
10. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
11. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Saber VH20-012-0136
12. Zack (VRL-01221) – Rowandell Vaxley VH20-090-0010
13. leah (VRL-11523) – Rubino CRB Z VH19-272-0058
14. Liia (VRL-11284) – Krunebys Hawknut
15. Cherry (VRL-12299) – Bonfire Dare VH19-011-0051
16. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
17. Cherry (VRL-12299) – Hannibal Dare VH19-011-0202
18. Zack (VRL-01221) – Latin Rose Willow VH19-090-0007
19. turjake (VRL-07415) – Cantosca
20. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Lipstick Marks
21. Miltsu (VRL-05564) – Headmistress VH16-012-0258
22. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
23. Miltsu (VRL-05564) – Acts Like A Queen VH18-012-0157
24. leah (VRL-11523) – Dolce&Gabbana VH20-011-0036
25. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor
26. lottis (VRL-13831) – Haymitch v. Helmwald VH18-011-0027
27. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
28. Cherry (VRL-12299) – Geronimo Dare VH19-011-0205
29. Liia (VRL-11284) – Krunebys Kiwi Chi VH20-011-0278
30. Miltsu (VRL-05564) – Vasis VH18-012-0158
31. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
32. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden
33. Lissu T. (VRL-12701) – Brokeback Djinn
34. Kida (VRL-08368) – Luxempour Z VH20-272-0002
35. leah (VRL-11523) – Rozanov Hills VH19-031-0300
36. Liia (VRL-11284) – Mangosteen Pi Chi VH20-011-0277

Luokka 4

1. leah (VRL-11523) – Comet Hills VH20-031-0013  
2. lottis (VRL-13831) – Haymitch v. Helmwald VH18-011-0027
3. leah (VRL-11523) – Dolce&Gabbana VH20-011-0036
4. Kida (VRL-08368) – Luxempour Z VH20-272-0002
5. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Lipstick Marks
6. turjake (VRL-07415) – Memento Mori
7. Miltsu (VRL-05564) – Headmistress VH16-012-0258
8. Miltsu (VRL-05564) – Vasis VH18-012-0158
9. Miltsu (VRL-05564) – Acts Like A Queen VH18-012-0157
10. Zack (VRL-01221) – Latin Rose Willow VH19-090-0007
11. Cherry (VRL-12299) – Bonfire Dare VH19-011-0051
12. leah (VRL-11523) – Rozanov Hills VH19-031-0300
13. Cherry (VRL-12299) – Hannibal Dare VH19-011-0202
14. Lissu T. (VRL-12701) – Brokeback Djinn
15. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
16. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Saber VH20-012-0136
17. Liia (VRL-11284) – Krunebys Hawknut
18. Liia (VRL-11284) – Krunebys Kiwi Chi VH20-011-0278
19. Cherry (VRL-12299) – Barbarian Dare VH19-011-0065
20. turjake (VRL-07415) – Neopolitan
21. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
22. leah (VRL-11523) – Rubino CRB Z VH19-272-0058
23. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
24. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Draco Blue VH20-031-0281
25. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
26. turjake (VRL-07415) – Fiji v.d. Eikenboom
27. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
28. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
29. Kida (VRL-08368) – Krunebys Mango Daiquiri VH20-031-0304
30. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Reacher VH20-012-0140
31. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl
32. Kida (VRL-08368) – Krunebys Pixie VH20-031-0303
33. Cherry (VRL-12299) – Geronimo Dare VH19-011-0205
34. Liia (VRL-11284) – Mangosteen Pi Chi VH20-011-0277
35. Zack (VRL-01221) – Rowandell Vaxley VH20-090-0010
36. Miltsu (VRL-05564) – Gertrudis Hexen VH12-066-0010