ERJ estekilpailut 11.02-20.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 15.02.2021 / 10.02.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ121-130

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 120 cm 
2. 120 cm 
3. 140 cm 
4. 140 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. S (VRL-00329) – Pistolet Ion VH15-020-0046
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197 
3. Zack (VRL-01221) – Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
4. Veera R. (VRL-10735) – Black Wadelma VH13-011-0170
5. Nikki (VRL-14085) – Adinan Enneuni VH18-018-1618
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
7. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
8. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
9. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
10. Veera R. (VRL-10735) – Melker LH VH20-010-0082
11. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
12. Vibaja (VRL-00727) – Benina
13. Kida (VRL-08368) – Cifraccini di Ciardi
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
15. S (VRL-00329) – Orel Ion VH14-020-0004
16. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
17. S (VRL-00329) – Pritok Ion VH17-020-0005
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
19. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
20. Kida (VRL-08368) – Fencote Ronan
21. S (VRL-00329) – Predsedatel Ion VH16-020-0032
22. Zack (VRL-01221) – Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
23. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238
24. Veera R. (VRL-10735) – Legend of Devil VH04-011-6914
25. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237
26. Veera R. (VRL-10735) – Twin ‘n’ Freak VH11-029-0122
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Iltarusko
28. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
29. Emmy (VRL-14926) – Cailleach Cairbre VH20-069-0042
30. Kida (VRL-08368) – Castlecroft Cian
31. lottis (VRL-13831) – Stormbys Churro VH20-027-0002
32. Reprobate (VRL-01333) – DD Carena VH12-084-0004

Luokka 2

1. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhewllydd Lledrith VH15-026-0069
2. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004 
3. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
4. Reprobate (VRL-01333) – DD Carena VH12-084-0004
5. Veera R. (VRL-10735) – Legend of Devil VH04-011-6914
6. S (VRL-00329) – Feodalizm Ion VH20-020-0011
7. lottis (VRL-13831) – Stormbys Churro VH20-027-0002
8. Kida (VRL-08368) – Castlecroft Cian
9. Vibaja (VRL-00727) – Benina
10. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
11. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
12. Kida (VRL-08368) – Fencote Ronan
13. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwalch Yspadaden Pencawr VH14-026-0208
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
15. Zack (VRL-01221) – Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
16. Veera R. (VRL-10735) – Melker LH VH20-010-0082
17. Kida (VRL-08368) – Cifraccini di Ciardi
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Iltarusko
19. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
20. Nikki (VRL-14085) – Adinan Enneuni VH18-018-1618
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
22. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237
23. S (VRL-00329) – Ekspromtom Ionnyj VH19-020-0005
24. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
25. Zack (VRL-01221) – Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
26. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238
27. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
28. Emmy (VRL-14926) – Cailleach Cairbre VH20-069-0042
29. Veera R. (VRL-10735) – Black Wadelma VH13-011-0170
30. Veera R. (VRL-10735) – Twin ‘n’ Freak VH11-029-0122
31. S (VRL-00329) – Ikraliy Ion VH15-020-0034
32. S (VRL-00329) – Orestes Ion VH14-020-0012

Luokka 3

1. Zack (VRL-01221) – Nabilaj Yemn VH21-100-0001 
2. S (VRL-00329) – Artjom Ion VH12-020-0009
3. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
4. Veera R. (VRL-10735) – Butterfly On Your Right Shoulder al Broma ox VH13-003-0153
5. Chao (VRL-02415) – Kingsley VH19-021-0070
6. S (VRL-00329) – Galenos Ion VH13-020-0029
7. S (VRL-00329) – Barhat Ion VH12-020-0007
8. Reprobate (VRL-01333) – Rocinante VH12-084-0002
9. Reprobate (VRL-01333) – Cappuccino Delm VH18-011-0058
10. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
11. Tiikeri (VRL-10741) – Beach Hamlet RSE VH13-001-0010
12. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013
13. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
14. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
15. Veera R. (VRL-10735) – Papillon VH13-054-0010
16. S (VRL-00329) – Galop Ion VH15-020-0038
17. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
18. Lissu T. (VRL-12701) – Sarles
19. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills
20. Kida (VRL-08368) – Chupacabra
21. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
22. Veera R. (VRL-10735) – Lady of the Lake VH14-003-0331
23. Nikki (VRL-14085) – Un Bacio Ancora
24. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
25. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
26. Veera R. (VRL-10735) – Nena 483 VH04-099-7587
27. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
28. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002
29. Lissu T. (VRL-12701) – Ravesteyn
30. Reprobate (VRL-01333) – Bonfire Celaeno VH18-011-0057
31. Reprobate (VRL-01333) – Rapunzel At VH18-011-0053

Luokka 4

1. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076 
2. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
3. Nikki (VRL-14085) – Un Bacio Ancora
4. Chao (VRL-02415) – Kingsley VH19-021-0070
5. S (VRL-00329) – Oblako Ion VH16-020-0002
6. S (VRL-00329) – Lebed Ion VH15-020-0035
7. Veera R. (VRL-10735) – Nena 483 VH04-099-7587
8. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013
9. Veera R. (VRL-10735) – Papillon VH13-054-0010
10. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002
11. Lissu T. (VRL-12701) – Sarles
12. Reprobate (VRL-01333) – Bonfire Celaeno VH18-011-0057
13. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
14. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
15. Veera R. (VRL-10735) – Butterfly On Your Right Shoulder al Broma ox VH13-003-0153
16. Kida (VRL-08368) – Chupacabra
17. Reprobate (VRL-01333) – Rapunzel At VH18-011-0053
18. Reprobate (VRL-01333) – Rocinante VH12-084-0002
19. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
20. Zack (VRL-01221) – Nabilaj Yemn VH21-100-0001
21. Veera R. (VRL-10735) – Lady of the Lake VH14-003-0331
22. Lissu T. (VRL-12701) – Ravesteyn
23. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
24. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
25. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills
26. S (VRL-00329) – Pjotr Ion VH15-020-0047
27. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
28. Reprobate (VRL-01333) – Cappuccino Delm VH18-011-0058
29. S (VRL-00329) – Iasaslav Ion VH15-020-0032
30. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
31. Tiikeri (VRL-10741) – Beach Hamlet RSE VH13-001-0010