ERJ estekilpailut 11.02-20.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 20.02.2021 / 10.02.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ121-130

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 120 cm 
2. 120 cm 
3. 140 cm 
4. 140 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238 
2. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
4. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
5. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
6. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
7. Nikki (VRL-14085) – Adinan Enneuni VH18-018-1618
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
9. Kida (VRL-08368) – Fencote Ronan
10. Zack (VRL-01221) – Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
11. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237
12. Emmy (VRL-14926) – Cailleach Cairbre VH20-069-0042
13. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
14. Veera R. (VRL-10735) – Black Wadelma VH13-011-0170
15. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
16. S (VRL-00329) – Pistolet Ion VH15-020-0046
17. S (VRL-00329) – Pritok Ion VH17-020-0005
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Iltarusko
19. lottis (VRL-13831) – Stormbys Churro VH20-027-0002
20. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
21. S (VRL-00329) – Predsedatel Ion VH16-020-0032
22. Kida (VRL-08368) – Castlecroft Cian
23. S (VRL-00329) – Orel Ion VH14-020-0004
24. Veera R. (VRL-10735) – Legend of Devil VH04-011-6914
25. Veera R. (VRL-10735) – Twin ‘n’ Freak VH11-029-0122
26. Zack (VRL-01221) – Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
27. Reprobate (VRL-01333) – DD Carena VH12-084-0004
28. Kida (VRL-08368) – Cifraccini di Ciardi
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
30. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
31. Vibaja (VRL-00727) – Benina
32. Veera R. (VRL-10735) – Melker LH VH20-010-0082

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004 
2. Kida (VRL-08368) – Cifraccini di Ciardi
3. Veera R. (VRL-10735) – Twin ‘n’ Freak VH11-029-0122
4. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwalch Yspadaden Pencawr VH14-026-0208
5. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
6. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwalch Bleidd-Ddyn VH14-026-0206
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhewllydd Lledrith VH15-026-0069
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Iltarusko
10. S (VRL-00329) – Ikraliy Ion VH15-020-0034
11. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
12. Veera R. (VRL-10735) – Legend of Devil VH04-011-6914
13. Veera R. (VRL-10735) – Melker LH VH20-010-0082
14. Veera R. (VRL-10735) – Black Wadelma VH13-011-0170
15. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
16. Reprobate (VRL-01333) – DD Carena VH12-084-0004
17. S (VRL-00329) – Orestes Ion VH14-020-0012
18. Nikki (VRL-14085) – Adinan Enneuni VH18-018-1618
19. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
20. Kida (VRL-08368) – Castlecroft Cian
21. Kida (VRL-08368) – Fencote Ronan
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
23. Emmy (VRL-14926) – Cailleach Cairbre VH20-069-0042
24. Vibaja (VRL-00727) – Benina
25. lottis (VRL-13831) – Stormbys Churro VH20-027-0002
26. Zack (VRL-01221) – Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
27. Zack (VRL-01221) – Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
28. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237
29. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
30. S (VRL-00329) – Feodalizm Ion VH20-020-0011
31. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
32. S (VRL-00329) – Ekspromtom Ionnyj VH19-020-0005

Luokka 3

1. Chao (VRL-02415) – Kingsley VH19-021-0070
2. Kida (VRL-08368) – Chupacabra 
3. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills
4. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
5. Reprobate (VRL-01333) – Rapunzel At VH18-011-0053
6. Reprobate (VRL-01333) – Bonfire Celaeno VH18-011-0057
7. Reprobate (VRL-01333) – Cappuccino Delm VH18-011-0058
8. Zack (VRL-01221) – Nabilaj Yemn VH21-100-0001
9. Tiikeri (VRL-10741) – Beach Hamlet RSE VH13-001-0010
10. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
11. Reprobate (VRL-01333) – Rocinante VH12-084-0002
12. S (VRL-00329) – Artjom Ion VH12-020-0009
13. Veera R. (VRL-10735) – Butterfly On Your Right Shoulder al Broma ox VH13-003-0153
14. Lissu T. (VRL-12701) – Sarles
15. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002
16. Veera R. (VRL-10735) – Nena 483 VH04-099-7587
17. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
18. Nikki (VRL-14085) – Un Bacio Ancora
19. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
20. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
21. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
22. S (VRL-00329) – Barhat Ion VH12-020-0007
23. Veera R. (VRL-10735) – Lady of the Lake VH14-003-0331
24. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013
25. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
26. Lissu T. (VRL-12701) – Ravesteyn
27. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
28. S (VRL-00329) – Galop Ion VH15-020-0038
29. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
30. S (VRL-00329) – Galenos Ion VH13-020-0029
31. Veera R. (VRL-10735) – Papillon VH13-054-0010

Luokka 4

1. Cherry (VRL-12299) – Willebys Hannah VH19-043-0002 
2. Veera R. (VRL-10735) – Butterfly On Your Right Shoulder al Broma ox VH13-003-0153
3. S (VRL-00329) – Oblako Ion VH16-020-0002
4. Chao (VRL-02415) – Kingsley VH19-021-0070
5. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
6. Veera R. (VRL-10735) – Papillon VH13-054-0010
7. Zack (VRL-01221) – Nabilaj Yemn VH21-100-0001
8. S (VRL-00329) – Lebed Ion VH15-020-0035
9. Reprobate (VRL-01333) – Rapunzel At VH18-011-0053
10. Cherry (VRL-12299) – Lady Liberty de Winter VH18-155-0039
11. Lissu T. (VRL-12701) – Sarles
12. Veera R. (VRL-10735) – Lady of the Lake VH14-003-0331
13. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
14. Kida (VRL-08368) – Maserati Clover
15. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills
16. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
17. Nikki (VRL-14085) – Un Bacio Ancora
18. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
19. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013
20. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
21. Kida (VRL-08368) – Chupacabra
22. Tiikeri (VRL-10741) – Beach Hamlet RSE VH13-001-0010
23. Reprobate (VRL-01333) – Bonfire Celaeno VH18-011-0057
24. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
25. Lissu T. (VRL-12701) – Ravesteyn
26. S (VRL-00329) – Iasaslav Ion VH15-020-0032
27. Reprobate (VRL-01333) – Rocinante VH12-084-0002
28. S (VRL-00329) – Pjotr Ion VH15-020-0047
29. Veera R. (VRL-10735) – Nena 483 VH04-099-7587
30. Reprobate (VRL-01333) – Cappuccino Delm VH18-011-0058
31. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001