ERJ estekilpailut 11.03-20.03.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 17.03.2021 / 10.03.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ141-150

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 150 cm 
2. 150 cm 
3. 160 cm 
4. 160 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Layda (VRL-14488) – Vienna Vex VH19-011-0211
2. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012 
3. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Don Corleone
4. Layda (VRL-14488) – Reckless Hulk VH17-153-0001
5. Veera R. (VRL-10735) – Alicante éfra Rocet VH13-012-0106
6. S (VRL-00329) – Cafelité Ion VH20-031-0192
7. S (VRL-00329) – Waratah Ion VH20-031-0188
8. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
9. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
10. Tiikeri (VRL-10741) – Cattitude Hills VH19-031-0258
11. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold
12. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills
13. Tiikeri (VRL-10741) – Sudsy Cave VH21-031-0020
14. lottis (VRL-13831) – Nereides VH15-044-0200
15. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold
16. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
17. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
18. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
19. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
20. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
21. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
22. Tiikeri (VRL-10741) – Formoj Moomins RSE VH14-021-0329
23. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiet Nights
24. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
25. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
26. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
27. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri
28. Zack (VRL-01221) – Kawalarz Ion VH21-100-0005
29. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
30. S (VRL-00329) – Kookaburra Ion VH17-031-0365
31. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Wookie VH20-031-0328
32. Veera R. (VRL-10735) – Invireal VH13-031-0354
33. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
34. S (VRL-00329) – Icetomycream Bones VH17-031-0032
35. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Kawalarz Ion VH21-100-0005 
2. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
3. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
4. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
5. S (VRL-00329) – Cafe Latté Ion VH20-031-0191
6. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd
7. S (VRL-00329) – Mr Big Ion VH17-031-0366
8. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss
9. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor
10. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
11. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
12. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
13. S (VRL-00329) – Caratacus Ion VH20-031-0193
14. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
15. Veera R. (VRL-10735) – Invireal VH13-031-0354
16. Tiikeri (VRL-10741) – Cattitude Hills VH19-031-0258
17. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
18. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiet Nights
19. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
20. Tiikeri (VRL-10741) – Sudsy Cave VH21-031-0020
21. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
22. Veera R. (VRL-10735) – Alicante éfra Rocet VH13-012-0106
23. Layda (VRL-14488) – Reckless Hulk VH17-153-0001
24. S (VRL-00329) – Clodovice Ion VH16-031-0003
25. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
26. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills
27. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
28. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Wookie VH20-031-0328
29. lottis (VRL-13831) – Nereides VH15-044-0200
30. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter
31. Layda (VRL-14488) – Vienna Vex VH19-011-0211
32. Tiikeri (VRL-10741) – Formoj Moomins RSE VH14-021-0329
33. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
34. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Don Corleone
35. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012

Luokka 3

1. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027 
2. alina (VRL-14858) – Eliam F VH20-021-0102
3. turjake (VRL-07415) – Cantosca
4. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Purpur VH20-031-0344
5. lottis (VRL-13831) – Rowandell Teebone VH20-011-0288
6. lottis (VRL-13831) – Walkinson
7. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT RSE VH15-031-0203
8. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
9. lottis (VRL-13831) – Grand Jägersour VH20-031-0348
10. alina (VRL-14858) – Crawen F VH20-021-0101
11. S (VRL-00329) – Electronaut Ion VH18-031-0017
12. Naella (VRL-12320) – Allsaints Clover Z VH21-272-0001
13. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
14. Cherry (VRL-12299) – Invincible Dare VH20-011-0241
15. Tiikeri (VRL-10741) – Dark Star Apple VH12-021-0334
16. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden
17. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
18. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl
19. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Flirtini VH20-031-0323
20. lottis (VRL-13831) – Novy Yemn VH16-044-0085
21. Zack (VRL-01221) – Jeffrey Yemn VH21-090-0002
22. Cherry (VRL-12299) – Rio Grande
23. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
24. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl
25. S (VRL-00329) – Sonny Crockett Ion VH17-031-0369
26. S (VRL-00329) – Jagiellon Ion VH20-031-0185
27. alina (VRL-14858) – LB Samoynikov VH20-021-0097
28. Cherry (VRL-12299) – Almost Easy Joy VH17-031-0504
29. Zack (VRL-01221) – Rebellion Yemn xx VH21-006-0012
30. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
31. Lissu T. (VRL-12701) – Blodlyst Ærd
32. Tiikeri (VRL-10741) – Bobbie Harley VH15-021-0144
33. alina (VRL-14858) – Bourbon SWA xx VH20-006-0172
34. S (VRL-00329) – Ivorian Ion VH20-031-0197
35. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
36. Kida (VRL-08368) – Bianca de Llívia VH20-044-0066
37. Kida (VRL-08368) – Sparrowbecks Ruth VH20-021-0110
38. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
39. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060

Luokka 4

1. turjake (VRL-07415) – Garibaldi
2. alina (VRL-14858) – LB Samoynikov VH20-021-0097 
3. Kida (VRL-08368) – Bianca de Llívia VH20-044-0066
4. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
5. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
6. Kida (VRL-08368) – Sparrowbecks Ruth VH20-021-0110
7. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
8. Cherry (VRL-12299) – Almost Easy Joy VH17-031-0504
9. S (VRL-00329) – Iairos Ion VH20-031-0196
10. S (VRL-00329) – Viserion Ion VH18-031-0027
11. Cherry (VRL-12299) – Rio Grande
12. Zack (VRL-01221) – Jeffrey Yemn VH21-090-0002
13. alina (VRL-14858) – Élodie de Llívia VH20-044-0084
14. turjake (VRL-07415) – Ulco van Wijngaarden
15. alina (VRL-14858) – Bourbon SWA xx VH20-006-0172
16. turjake (VRL-07415) – Fiji v.d. Eikenboom
17. S (VRL-00329) – When Is The Future Ion VH20-031-0227
18. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
19. lottis (VRL-13831) – Novy Yemn VH16-044-0085
20. Zack (VRL-01221) – Rebellion Yemn xx VH21-006-0012
21. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027
22. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
23. Cherry (VRL-12299) – Invincible Dare VH20-011-0241
24. S (VRL-00329) – Virgil Ion VH20-031-0187
25. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Flirtini VH20-031-0323
26. Naella (VRL-12320) – Allsaints Clover Z VH21-272-0001
27. Tiikeri (VRL-10741) – Dark Star Apple VH12-021-0334
28. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
29. lottis (VRL-13831) – Rowandell Teebone VH20-011-0288
30. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT RSE VH15-031-0203
31. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
32. lottis (VRL-13831) – Walkinson
33. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060
34. Tiikeri (VRL-10741) – Bobbie Harley VH15-021-0144
35. Lissu T. (VRL-12701) – Blodlyst Ærd
36. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Purpur VH20-031-0344
37. lottis (VRL-13831) – Grand Jägersour VH20-031-0348
38. turjake (VRL-07415) – Neopolitan
39. alina (VRL-14858) – Demetrio de Llívia VH20-044-0085