ERJ estekilpailut 11.03-20.03.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 18.03.2021 / 10.03.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ141-150

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. 150 cm 
2. 150 cm 
3. 160 cm 
4. 160 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tiikeri (VRL-10741) – Cattitude Hills VH19-031-0258 
2. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
3. Tiikeri (VRL-10741) – Sudsy Cave VH21-031-0020
4. S (VRL-00329) – Icetomycream Bones VH17-031-0032
5. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012
6. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
7. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
8. S (VRL-00329) – Cafelité Ion VH20-031-0192
9. Veera R. (VRL-10735) – Invireal VH13-031-0354
10. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
11. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
12. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
13. S (VRL-00329) – Kookaburra Ion VH17-031-0365
14. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold
15. Zack (VRL-01221) – Kawalarz Ion VH21-100-0005
16. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
17. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
18. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Wookie VH20-031-0328
19. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri
20. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
21. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter
22. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Don Corleone
23. Layda (VRL-14488) – Vienna Vex VH19-011-0211
24. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
25. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold
26. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiet Nights
27. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
28. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills
29. S (VRL-00329) – Waratah Ion VH20-031-0188
30. Veera R. (VRL-10735) – Alicante éfra Rocet VH13-012-0106
31. Layda (VRL-14488) – Reckless Hulk VH17-153-0001
32. lottis (VRL-13831) – Nereides VH15-044-0200
33. Tiikeri (VRL-10741) – Formoj Moomins RSE VH14-021-0329
34. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
35. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013

Luokka 2

1. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064 
2. Veera R. (VRL-10735) – Invireal VH13-031-0354
3. Layda (VRL-14488) – Vienna Vex VH19-011-0211
4. Lynn (VRL-05265) – Alena VH20-044-0025
5. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills
6. Sonja (VRL-11911) – Sunset Strip de Winter VH20-155-0013
7. Kida (VRL-08368) – Kastanjan Don Corleone
8. S (VRL-00329) – Mr Big Ion VH17-031-0366
9. Tiikeri (VRL-10741) – Formoj Moomins RSE VH14-021-0329
10. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd
11. Lynn (VRL-05265) – Oberon Fuchs VH20-021-0028
12. Zack (VRL-01221) – Kawalarz Ion VH21-100-0005
13. S (VRL-00329) – Caratacus Ion VH20-031-0193
14. lottis (VRL-13831) – Nereides VH15-044-0200
15. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor
16. Sonja (VRL-11911) – Everdead Cloud VH20-202-0007
17. Tiikeri (VRL-10741) – Sudsy Cave VH21-031-0020
18. Lissu T. (VRL-12701) – On Quiet Nights
19. Layda (VRL-14488) – Reckless Hulk VH17-153-0001
20. Lynn (VRL-05265) – Wingaroo Z VH20-272-0012
21. Sonja (VRL-11911) – Hellbound Cloud VH20-155-0009
22. Sonja (VRL-11911) – Luciferian Rosary STC VH18-155-0026
23. S (VRL-00329) – Clodovice Ion VH16-031-0003
24. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Wookie VH20-031-0328
25. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter
26. Veera R. (VRL-10735) – Alicante éfra Rocet VH13-012-0106
27. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
28. S (VRL-00329) – Cafe Latté Ion VH20-031-0191
29. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
30. Tiikeri (VRL-10741) – Cattitude Hills VH19-031-0258
31. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
32. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Han Solo VH20-031-0302
33. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss
34. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
35. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001

Luokka 3

1. S (VRL-00329) – Ivorian Ion VH20-031-0197 
2. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
3. Cherry (VRL-12299) – Almost Easy Joy VH17-031-0504
4. Kida (VRL-08368) – Bianca de Llívia VH20-044-0066
5. Cherry (VRL-12299) – Invincible Dare VH20-011-0241
6. alina (VRL-14858) – LB Samoynikov VH20-021-0097
7. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
8. Tiikeri (VRL-10741) – Bobbie Harley VH15-021-0144
9. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl
10. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Flirtini VH20-031-0323
11. lottis (VRL-13831) – Novy Yemn VH16-044-0085
12. Zack (VRL-01221) – Rebellion Yemn xx VH21-006-0012
13. Tiikeri (VRL-10741) – Dark Star Apple VH12-021-0334
14. S (VRL-00329) – Sonny Crockett Ion VH17-031-0369
15. S (VRL-00329) – Electronaut Ion VH18-031-0017
16. lottis (VRL-13831) – Walkinson
17. alina (VRL-14858) – Eliam F VH20-021-0102
18. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
19. lottis (VRL-13831) – Grand Jägersour VH20-031-0348
20. Lissu T. (VRL-12701) – Blodlyst Ærd
21. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
22. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027
23. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl
24. turjake (VRL-07415) – Cantosca
25. Zack (VRL-01221) – Jeffrey Yemn VH21-090-0002
26. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT RSE VH15-031-0203
27. Kida (VRL-08368) – Sparrowbecks Ruth VH20-021-0110
28. Cherry (VRL-12299) – Rio Grande
29. S (VRL-00329) – Jagiellon Ion VH20-031-0185
30. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
31. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden
32. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Purpur VH20-031-0344
33. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
34. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
35. alina (VRL-14858) – Crawen F VH20-021-0101
36. Naella (VRL-12320) – Allsaints Clover Z VH21-272-0001
37. alina (VRL-14858) – Bourbon SWA xx VH20-006-0172
38. lottis (VRL-13831) – Rowandell Teebone VH20-011-0288
39. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060

Luokka 4

1. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT RSE VH15-031-0203 
2. Tiikeri (VRL-10741) – Dark Star Apple VH12-021-0334
3. lottis (VRL-13831) – Novy Yemn VH16-044-0085
4. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Naughtmare
5. Lynn (VRL-05265) – Sanguine VH13-012-0166
6. Cherry (VRL-12299) – Rio Grande
7. turjake (VRL-07415) – Neopolitan
8. Cherry (VRL-12299) – Almost Easy Joy VH17-031-0504
9. turjake (VRL-07415) – Garibaldi
10. S (VRL-00329) – Iairos Ion VH20-031-0196
11. Tiikeri (VRL-10741) – Bobbie Harley VH15-021-0144
12. Kida (VRL-08368) – Sparrowbecks Ruth VH20-021-0110
13. turjake (VRL-07415) – Fiji v.d. Eikenboom
14. Lynn (VRL-05265) – Conquistador VH20-011-0060
15. Naella (VRL-12320) – Allsaints Clover Z VH21-272-0001
16. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Flirtini VH20-031-0323
17. lottis (VRL-13831) – Grand Jägersour VH20-031-0348
18. alina (VRL-14858) – LB Samoynikov VH20-021-0097
19. turjake (VRL-07415) – Ulco van Wijngaarden
20. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
21. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Ismail
22. Lissu T. (VRL-12701) – Blodlyst Ærd
23. Kida (VRL-08368) – Bianca de Llívia VH20-044-0066
24. alina (VRL-14858) – Élodie de Llívia VH20-044-0084
25. S (VRL-00329) – Virgil Ion VH20-031-0187
26. Lissu T. (VRL-12701) – Virago Dragunov
27. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027
28. alina (VRL-14858) – Demetrio de Llívia VH20-044-0085
29. S (VRL-00329) – When Is The Future Ion VH20-031-0227
30. Sonja (VRL-11911) – American Gothic VH20-155-0008
31. lottis (VRL-13831) – Walkinson
32. S (VRL-00329) – Viserion Ion VH18-031-0027
33. lottis (VRL-13831) – Rowandell Teebone VH20-011-0288
34. alina (VRL-14858) – Bourbon SWA xx VH20-006-0172
35. Lynn (VRL-05265) – Fine Fedora VH20-121-0008
36. Cherry (VRL-12299) – Invincible Dare VH20-011-0241
37. Zack (VRL-01221) – Rebellion Yemn xx VH21-006-0012
38. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Purpur VH20-031-0344
39. Zack (VRL-01221) – Jeffrey Yemn VH21-090-0002