ERJ estekilpailut 11.05. - 20.05.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 16.05.2021 / 10.05.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ201-210

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. turjake (VRL-07415) – Fame’s Shamrock VH20-029-0173 
2. turjake (VRL-07415) – Westiwind Priority Prada VH21-029-0091
3. alina (VRL-14858) – Fame’s Variation VH20-027-0071
4. Sonja (VRL-11911) – Pirunkorven Tuohikettu VH18-018-0959
5. Nintsu (VRL-01851) – Supermoon MPB VH20-023-0003
6. Zack (VRL-01221) – Zebrina Yemn VH21-266-0001
7. Emma (VRL-14702) – Not as Tiny as You VH21-026-0034
8. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
9. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
10. Cherry (VRL-12299) – Kaihon Vienovaino VH20-018-0851
11. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
12. Nintsu (VRL-01851) – Choco Chip Cookie MPB VH20-023-0005
13. alina (VRL-14858) – Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
14. Kida (VRL-08368) – Celbridge Aoife VH21-035-0061
15. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
17. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
18. Zack (VRL-01221) – Jaretsky Delm VH21-023-0002
19. Nintsu (VRL-01851) – Made at Night MPB VH20-023-0004
20. Zack (VRL-01221) – Promesa Me Trae VH21-083-0004
21. Emma (VRL-14702) – Love Like Mine VH21-012-0070
22. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Ajatusleikki VH20-018-0635
23. Emma (VRL-14702) – EM Apocalypse VH21-021-0053
24. Tiikeri (VRL-10741) – Hulvaton Muija VH21-018-0182
25. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
26. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
27. alina (VRL-14858) – Syyn Apoteema VH20-018-0559
28. Emma (VRL-14702) – Syyn Taikarinna VH21-018-0607
29. turjake (VRL-07415) – Spotty Woodpecker VH21-029-0160
30. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
31. meea (VRL-09844) – Brittagård Clemencia VH20-010-0002
32. Sonja (VRL-11911) – Snillin Tiikerililja VH16-018-1212
33. Naella (VRL-12320) – Brandubh Scothchorcra VH21-069-0006
34. alina (VRL-14858) – Blumenfelds Golden Cape VH21-023-0005
35. Nintsu (VRL-01851) – Lion King MPB VH20-023-0006
36. turjake (VRL-07415) – Rosewood Chia Love VH21-029-0092
37. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
38. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
39. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
40. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
2. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104 
3. Emma (VRL-14702) – Syyn Taikarinna VH21-018-0607
4. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds Blackberry Lily VH21-029-0079
5. Kida (VRL-08368) – Celbridge Aoife VH21-035-0061
6. Emma (VRL-14702) – Love Like Mine VH21-012-0070
7. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
8. Sonja (VRL-11911) – Pirunkorven Tuohikettu VH18-018-0959
9. Sonja (VRL-11911) – Snillin Tiikerililja VH16-018-1212
10. Emma (VRL-14702) – Not as Tiny as You VH21-026-0034
11. Nintsu (VRL-01851) – Hailstorm MPB VH20-023-0021
12. meea (VRL-09844) – Brittagård Clemencia VH20-010-0002
13. Naella (VRL-12320) – Brandubh Scothchorcra VH21-069-0006
14. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds King’s Pride VH21-029-0003
15. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
16. Zack (VRL-01221) – Jaretsky Delm VH21-023-0002
17. alina (VRL-14858) – Fame’s Variation VH20-027-0071
18. alina (VRL-14858) – Blumenfelds Golden Cape VH21-023-0005
19. Cherry (VRL-12299) – Kaihon Vienovaino VH20-018-0851
20. Nintsu (VRL-01851) – Like Gold MPB VH19-023-0057
21. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
22. Zack (VRL-01221) – Promesa Me Trae VH21-083-0004
23. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
24. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds Evelien VH21-022-0019
25. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
26. alina (VRL-14858) – Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
27. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds Shanghai VH21-023-0021
28. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
30. Emma (VRL-14702) – EM Apocalypse VH21-021-0053
31. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Ajatusleikki VH20-018-0635
32. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
33. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
34. alina (VRL-14858) – Syyn Apoteema VH20-018-0559
35. Zack (VRL-01221) – Zebrina Yemn VH21-266-0001
36. Nintsu (VRL-01851) – Roquefort MPB VH20-023-0023
37. Tiikeri (VRL-10741) – Hulvaton Muija VH21-018-0182
38. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
39. Nintsu (VRL-01851) – Rhedor The Rhenator MPB VH20-023-0022
40. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044

Luokka 3

1. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004 
2. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
3. Tiikeri (VRL-10741) – Justin Cave VH21-031-0019
4. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
5. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
6. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
7. Emma (VRL-14702) – Eldenberry v. Helmwald VH21-021-0058
8. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
9. Kida (VRL-08368) – Ravesteyn VH20-044-0021
10. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
11. Veera R. (VRL-10735) – Hayley VH21-011-0043
12. turjake (VRL-07415) – Kingston HMS VH19-012-0164
13. turjake (VRL-07415) – Valentino’s Queen B VH21-012-0021
14. Emma (VRL-14702) – Le Petit Histoire D’amour VH21-013-0022
15. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills VH20-031-0340
16. J. Jansen (VRL-14905) – Megara VH21-011-0100
17. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
18. J. Jansen (VRL-14905) – K.D. Moraine VH21-012-0062
19. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
20. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
21. Emma (VRL-14702) – Coraline Lights in the Ocean VH21-012-0069
22. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013
23. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
24. Kida (VRL-08368) – Ouriana VH20-012-0120
25. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
26. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
27. Sonja (VRL-11911) – Hera de Winter VH19-155-0007
28. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
29. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
30. Sonja (VRL-11911) – Christina Death VH18-155-0004
31. turjake (VRL-07415) – Ulco van Wijngaarden VH20-012-0148
32. Sonja (VRL-11911) – Casablanca Cloud VH20-202-0019
33. Sonja (VRL-11911) – Nightfall Cloud VH20-202-0020
34. Naella (VRL-12320) – Anya RR VH21-011-0088
35. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029

Luokka 4

1. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
2. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064 
3. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
4. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden VH20-012-0142
5. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
6. turjake (VRL-07415) – Cantosca VH20-012-0144
7. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
8. Kida (VRL-08368) – Shall We Dance Hills VH20-031-0340
9. Sonja (VRL-11911) – Casablanca Cloud VH20-202-0019
10. Emma (VRL-14702) – Eldenberry v. Helmwald VH21-021-0058
11. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
12. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
13. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
14. Sonja (VRL-11911) – Hera de Winter VH19-155-0007
15. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
16. Kida (VRL-08368) – Ravesteyn VH20-044-0021
17. Veera R. (VRL-10735) – Hayley VH21-011-0043
18. Tiikeri (VRL-10741) – Tiera Sensation VH15-021-0162
19. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
20. Kida (VRL-08368) – Ouriana VH20-012-0120
21. Tiikeri (VRL-10741) – Justin Cave VH21-031-0019
22. Sonja (VRL-11911) – Christina Death VH18-155-0004
23. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
24. Sonja (VRL-11911) – Nightfall Cloud VH20-202-0020
25. Naella (VRL-12320) – Anya RR VH21-011-0088
26. Emma (VRL-14702) – Coraline Lights in the Ocean VH21-012-0069
27. Emma (VRL-14702) – Le Petit Histoire D’amour VH21-013-0022
28. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd VH20-012-0147
29. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
30. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
31. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor VH20-012-0146
32. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
33. Zack (VRL-01221) – Rolnictwo VH20-100-0013