Yemene
Tervetuloa virtuaalitalli Yemeneen! Virtuaalisessa Puolassa sijaitseva talli on perustettu vuonna 2012, joten vietämme jo kymmenettä vuosipäiväämme. Tutustu, ihastu ja käy tsekkaamassa myytävät kasvattimme. Meidän mielestä jokaisen virtuaalitallin hevoslistauksesta kuuluisi löytyä yksi Yemeneläinen!
Yemene
Ratsutallin rotuvalikoimasta löytyy wielkopolski, budjonny, RBSH, angloarabi, englantilainen täysiverinen, anglo-trakehner, anglo-argentino, criollo, trakehner ja westfalen. Mikä näistä on sinun suosikkisi?
Yemene
Vauhtia ja jännittäviä tilanteita! Ravitallissamme asuvat lämminveriset ravihevoset kilpailevat 11-vuotiaiksi, jonka jälkeen ne siirtyvät siitoskäyttöön.
Yemene
Vuonna 2022 meidän kasvattilistoilta löytyy jo yli 400 kasvatin nimi. Tunnistat Yemeneläiset nimen takaliitteestä Yemn. Löytyykö sinun tallista jo oma Yemeneläinen?
Previous
Next

ERJ estekilpailut 11.06. - 20.06.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 11.06.2021 / 10.06.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ231-240

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 130 cm 36/40
2. 130 cm 36/40
3. 150 cm 40/40
4. 150 cm 40/40

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
2. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147 
3. Sylvi (VRL-08179) – Undercover Hills VH21-031-0037
4. Kida (VRL-08368) – Everholt Haute Couture Z VH20-272-0040
5. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
6. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
7. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
8. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills VH20-031-0352
9. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Royal Sea Lion VH20-209-0008
10. S (VRL-00329) – Archimedes Ion VH14-020-0002
11. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
12. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
13. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
14. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Kohinoor VH20-011-0184
15. Sylvi (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069
16. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Toodaloo VH19-031-0199
17. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
18. S (VRL-00329) – Artjom Ion VH12-020-0009
19. S (VRL-00329) – Aristofanes Ion VH13-020-0038
20. Sylvi (VRL-08179) – Sabotage RWD VH21-011-0143
21. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
22. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills VH20-031-0271
23. Amanda (VRL-10878) – Brónach VH14-209-0070
24. Kida (VRL-08368) – Pecan v. Helmwald VH20-011-0016
25. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
26. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
27. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
28. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
29. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri VH19-021-0073
30. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
31. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
32. Nintsu (VRL-01851) – Belle Fleur MPB VH18-023-0029
33. S (VRL-00329) – Wenden Yemn VH16-020-0015
34. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
35. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
36. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss VH21-011-0028

Luokka 2

1. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
2. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Lavin VH21-031-0081 
3. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
4. Nintsu (VRL-01851) – Smelly Cat MPB VH17-023-0098
5. Sylvi (VRL-08179) – Chills Hills VH20-031-0060
6. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
7. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
8. S (VRL-00329) – Skvorets Ion VH15-020-0059
9. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
10. S (VRL-00329) – Smorzando Ion VH16-020-0005
11. Nintsu (VRL-01851) – Handsome as Hell MPB VH18-023-0060
12. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd VH20-012-0147
13. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Kohinoor VH20-011-0184
14. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Spiteful Sparrow VH16-209-0041
15. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
16. turjake (VRL-07415) – Cantosca VH20-012-0144
17. Amanda (VRL-10878) – Gleanntán Gallchobhar VH20-209-0016
18. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
19. Sylvi (VRL-08179) – Notre Dame VH20-011-0018
20. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
21. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
22. Nintsu (VRL-01851) – Really a Star MPB VH19-023-0042
23. S (VRL-00329) – Svidetel Ion VH15-020-0074
24. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
25. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor VH20-012-0146
26. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
27. S (VRL-00329) – Urukhai Ion VH16-020-0008
28. Sylvi (VRL-08179) – Mombasa Hills VH20-021-0005
29. Kida (VRL-08368) – Pecan v. Helmwald VH20-011-0016
30. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
31. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden VH20-012-0142
32. Tiikeri (VRL-10741) – Benbour Cave VH21-031-0080
33. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
34. Kida (VRL-08368) – Everholt Haute Couture Z VH20-272-0040
35. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Toodaloo VH19-031-0199
36. Nintsu (VRL-01851) – Barrica Monastrell MPB VH19-023-0034

Luokka 3

1. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
2. Amanda (VRL-10878) – Chiasma SWA xx VH20-006-0133 
3. Sylvi (VRL-08179) – M.B. Louis VH18-031-0359
4. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Quicksilver VH21-031-0088
5. Zack (VRL-01221) – Sangre LH VH21-021-0009
6. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
7. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Benhard VH21-031-0107
8. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
9. Kida (VRL-08368) – Ichabod Halifax VH17-012-0531
10. S (VRL-00329) – Andraz Ion VH14-015-0027
11. Calla (VRL-11247) – Perignon VH16-011-0454
12. S (VRL-00329) – Likjor Ion VH16-015-0080
13. Elli L. (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011
14. Elli L. (VRL-14207) – Garnet VH20-011-0007
15. turjake (VRL-07415) – Fiji v.d. Eikenboom VH20-012-0145
16. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
17. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl VH20-012-0143
18. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
19. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Caifé Cúrach VH16-209-0044
20. S (VRL-00329) – Irakliy Ion VH15-015-0023
21. Sylvi (VRL-08179) – Safe Haven VH19-044-0025
22. sonya (VRL-09386) – Baileys v. Helmwald VH21-021-0072
23. Sylvi (VRL-08179) – Nebula Hills VH18-031-0439
24. Zack (VRL-01221) – Wica Yemn VH21-039-0078
25. turjake (VRL-07415) – Neopolitan VH20-012-0146
26. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Rubigo VH19-031-0220
27. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
28. Kida (VRL-08368) – Opal Clover VH19-012-0115
29. Calla (VRL-11247) – Cranleigh Osgiliath VH16-011-0455
30. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl VH20-012-0142
31. Elli L. (VRL-14207) – Kastanjan Marbella VH20-031-0089
32. Tiikeri (VRL-10741) – Gohery Cave VH21-011-0097
33. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
34. Calla (VRL-11247) – Rheintanz VH20-011-0122
35. S (VRL-00329) – Ledjanoj Ion VH14-015-0037
36. Calla (VRL-11247) – Sophrona VH20-011-0115
37. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Moscow Mule VH21-031-0087
38. Zack (VRL-01221) – Lumos Krasota VH21-039-0073
39. Zack (VRL-01221) – Bigorocza Ion VH21-100-0002
40. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090

Luokka 4

1. Amanda (VRL-10878) – Snakeheads EC VH14-209-0125
2. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Moscow Mule VH21-031-0087 
3. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
4. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Quicksilver VH21-031-0088
5. sonya (VRL-09386) – Baileys v. Helmwald VH21-021-0072
6. Zack (VRL-01221) – Lumos Krasota VH21-039-0073
7. Tiikeri (VRL-10741) – Gohery Cave VH21-011-0097
8. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
9. Amanda (VRL-10878) – Triumphant Rebel VH16-209-0045
10. Zack (VRL-01221) – Wica Yemn VH21-039-0078
11. Calla (VRL-11247) – Cranleigh Osgiliath VH16-011-0455
12. Sylvi (VRL-08179) – Nox Sugar Plum VH19-031-0259
13. Calla (VRL-11247) – Perignon VH16-011-0454
14. Calla (VRL-11247) – Rheintanz VH20-011-0122
15. Zack (VRL-01221) – Bigorocza Ion VH21-100-0002
16. S (VRL-00329) – Oktan Ionnyj VH20-015-0025
17. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
18. Sylvi (VRL-08179) – Primrose Hills VH19-031-0222
19. S (VRL-00329) – Monarh Ion VH14-015-0039
20. turjake (VRL-07415) – Valentino’s Queen B VH21-012-0021
21. Elli L. (VRL-14207) – Kastanjan Marbella VH20-031-0089
22. Zack (VRL-01221) – Sangre LH VH21-021-0009
23. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
24. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Cava Noche VH20-031-0012
25. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
26. Elli L. (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011
27. Sylvi (VRL-08179) – Everholt French Kiss VH19-076-0002
28. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
29. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090
30. S (VRL-00329) – Strelok Ion VH15-015-0050
31. Kida (VRL-08368) – Ichabod Halifax VH17-012-0531
32. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029
33. turjake (VRL-07415) – Kingston HMS VH19-012-0164
34. Calla (VRL-11247) – Sophrona VH20-011-0115
35. Elli L. (VRL-14207) – Garnet VH20-011-0007
36. S (VRL-00329) – Trojanskij Ion VH16-015-0082
37. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Benhard VH21-031-0107
38. Kida (VRL-08368) – Opal Clover VH19-012-0115
39. turjake (VRL-07415) – Ulco van Wijngaarden VH20-012-0148
40. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163