ERJ estekilpailut 11.06. - 20.06.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 16.06.2021 / 10.06.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ231-240

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 130 cm 
2. 130 cm 
3. 150 cm 
4. 150 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
2. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055 
3. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills VH20-031-0352
4. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
5. Kida (VRL-08368) – Pecan v. Helmwald VH20-011-0016
6. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
7. Tiikeri (VRL-10741) – Rennica Harley VH15-031-0204
8. Amanda (VRL-10878) – Brónach VH14-209-0070
9. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
10. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss VH21-011-0028
11. Sylvi (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069
12. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050
13. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
14. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Toodaloo VH19-031-0199
15. Sylvi (VRL-08179) – Sabotage RWD VH21-011-0143
16. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
17. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
18. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills VH20-031-0271
19. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
20. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
21. Kida (VRL-08368) – Everholt Haute Couture Z VH20-272-0040
22. turjake (VRL-07415) – Willow Chitauri VH19-021-0073
23. Nintsu (VRL-01851) – Belle Fleur MPB VH18-023-0029
24. S (VRL-00329) – Wenden Yemn VH16-020-0015
25. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
26. S (VRL-00329) – Artjom Ion VH12-020-0009
27. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
28. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
29. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
30. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Kohinoor VH20-011-0184
31. S (VRL-00329) – Aristofanes Ion VH13-020-0038
32. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
33. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
34. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Royal Sea Lion VH20-209-0008
35. S (VRL-00329) – Archimedes Ion VH14-020-0002
36. Sylvi (VRL-08179) – Undercover Hills VH21-031-0037

Luokka 2

1. Nintsu (VRL-01851) – Really a Star MPB VH19-023-0042
2. Kida (VRL-08368) – Scaon Ophelia VH20-044-0050 
3. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
4. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
5. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Kohinoor VH20-011-0184
6. Nintsu (VRL-01851) – Barrica Monastrell MPB VH19-023-0034
7. Sylvi (VRL-08179) – Mombasa Hills VH20-021-0005
8. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
9. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
10. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
11. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
12. turjake (VRL-07415) – Bellerise van Coevorden VH20-012-0142
13. Sylvi (VRL-08179) – Notre Dame VH20-011-0018
14. Kida (VRL-08368) – Everholt Haute Couture Z VH20-272-0040
15. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Lavin VH21-031-0081
16. Kida (VRL-08368) – Pecan v. Helmwald VH20-011-0016
17. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Toodaloo VH19-031-0199
18. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
19. Tiikeri (VRL-10741) – Benbour Cave VH21-031-0080
20. Nintsu (VRL-01851) – Smelly Cat MPB VH17-023-0098
21. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
22. S (VRL-00329) – Skvorets Ion VH15-020-0059
23. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
24. Amanda (VRL-10878) – Gleanntán Gallchobhar VH20-209-0016
25. turjake (VRL-07415) – Maarschalkerweerd VH20-012-0147
26. Nintsu (VRL-01851) – Handsome as Hell MPB VH18-023-0060
27. S (VRL-00329) – Svidetel Ion VH15-020-0074
28. turjake (VRL-07415) – Kalisto von Nimmerdor VH20-012-0146
29. Sylvi (VRL-08179) – Chills Hills VH20-031-0060
30. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Spiteful Sparrow VH16-209-0041
31. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
32. S (VRL-00329) – Urukhai Ion VH16-020-0008
33. S (VRL-00329) – Smorzando Ion VH16-020-0005
34. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
35. turjake (VRL-07415) – Cantosca VH20-012-0144
36. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074

Luokka 3

1. turjake (VRL-07415) – Saskia van Zijl VH20-012-0142
2. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090 
3. Calla (VRL-11247) – Perignon VH16-011-0454
4. Amanda (VRL-10878) – Chiasma SWA xx VH20-006-0133
5. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
6. S (VRL-00329) – Ledjanoj Ion VH14-015-0037
7. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
8. Elli L. (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011
9. Zack (VRL-01221) – Wica Yemn VH21-039-0078
10. Calla (VRL-11247) – Cranleigh Osgiliath VH16-011-0455
11. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Quicksilver VH21-031-0088
12. Tiikeri (VRL-10741) – Gohery Cave VH21-011-0097
13. Zack (VRL-01221) – Lumos Krasota VH21-039-0073
14. Zack (VRL-01221) – Bigorocza Ion VH21-100-0002
15. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
16. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
17. Sylvi (VRL-08179) – M.B. Louis VH18-031-0359
18. S (VRL-00329) – Likjor Ion VH16-015-0080
19. sonya (VRL-09386) – Baileys v. Helmwald VH21-021-0072
20. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
21. Kida (VRL-08368) – Opal Clover VH19-012-0115
22. Kida (VRL-08368) – Ichabod Halifax VH17-012-0531
23. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Moscow Mule VH21-031-0087
24. turjake (VRL-07415) – Fiji v.d. Eikenboom VH20-012-0145
25. Elli L. (VRL-14207) – Garnet VH20-011-0007
26. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Caifé Cúrach VH16-209-0044
27. Calla (VRL-11247) – Rheintanz VH20-011-0122
28. Sylvi (VRL-08179) – Nebula Hills VH18-031-0439
29. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Benhard VH21-031-0107
30. Sylvi (VRL-08179) – Safe Haven VH19-044-0025
31. S (VRL-00329) – Irakliy Ion VH15-015-0023
32. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
33. Zack (VRL-01221) – Sangre LH VH21-021-0009
34. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Rubigo VH19-031-0220
35. turjake (VRL-07415) – Gucci van der Bijl VH20-012-0143
36. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
37. S (VRL-00329) – Andraz Ion VH14-015-0027
38. Calla (VRL-11247) – Sophrona VH20-011-0115
39. turjake (VRL-07415) – Neopolitan VH20-012-0146
40. Elli L. (VRL-14207) – Kastanjan Marbella VH20-031-0089

Luokka 4

1. Calla (VRL-11247) – Rheintanz VH20-011-0122
2. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Benhard VH21-031-0107 
3. Sylvi (VRL-08179) – Everholt French Kiss VH19-076-0002
4. S (VRL-00329) – Oktan Ionnyj VH20-015-0025
5. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
6. Calla (VRL-11247) – Cranleigh Osgiliath VH16-011-0455
7. Elli L. (VRL-14207) – Kastanjan Marbella VH20-031-0089
8. Zack (VRL-01221) – Lumos Krasota VH21-039-0073
9. Cherry (VRL-12299) – Payback Dare VH19-011-0064
10. Sylvi (VRL-08179) – Nox Sugar Plum VH19-031-0259
11. Zack (VRL-01221) – Wica Yemn VH21-039-0078
12. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Cava Noche VH20-031-0012
13. Zack (VRL-01221) – Sangre LH VH21-021-0009
14. Elli L. (VRL-14207) – Vappula Amor Amor VH20-031-0090
15. S (VRL-00329) – Strelok Ion VH15-015-0050
16. sonya (VRL-09386) – Baileys v. Helmwald VH21-021-0072
17. Cherry (VRL-12299) – Mr. Daniel VH16-031-0716
18. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
19. S (VRL-00329) – Trojanskij Ion VH16-015-0082
20. S (VRL-00329) – Monarh Ion VH14-015-0039
21. Calla (VRL-11247) – Sophrona VH20-011-0115
22. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
23. turjake (VRL-07415) – Kingston HMS VH19-012-0164
24. turjake (VRL-07415) – Ulco van Wijngaarden VH20-012-0148
25. Kida (VRL-08368) – Ichabod Halifax VH17-012-0531
26. Amanda (VRL-10878) – Snakeheads EC VH14-209-0125
27. Tiikeri (VRL-10741) – Gohery Cave VH21-011-0097
28. turjake (VRL-07415) – Valentino’s Queen B VH21-012-0021
29. Elli L. (VRL-14207) – Garnet VH20-011-0007
30. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
31. Cherry (VRL-12299) – Wildfire Dare VH19-011-0050
32. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Quicksilver VH21-031-0088
33. Elli L. (VRL-14207) – Virago Seabreeze VH20-202-0011
34. Kida (VRL-08368) – Opal Clover VH19-012-0115
35. Zack (VRL-01221) – Bigorocza Ion VH21-100-0002
36. Sylvi (VRL-08179) – Primrose Hills VH19-031-0222
37. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029
38. Amanda (VRL-10878) – Triumphant Rebel VH16-209-0045
39. Kida (VRL-08368) – Varpuspuron Moscow Mule VH21-031-0087
40. Calla (VRL-11247) – Perignon VH16-011-0454