ERJ estekilpailut 11.07. - 20.07.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 11.07.2021 / 10.07.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ261-270

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 40/40
2. 110 cm 40/40
3. 130 cm 27/40
4. 130 cm 27/40

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
2. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045 
3. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021
4. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
5. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
6. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
7. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
8. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
9. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
11. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
12. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
13. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
14. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
15. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
16. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
17. meea (VRL-09844) – Four Leaf Spezia VH20-035-0166
18. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
19. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
20. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597
21. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
22. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
23. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
24. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
25. Sussu (VRL-12636) – Saarnion Taivastanssija VH19-018-0999
26. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
27. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
28. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
29. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
30. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
31. meea (VRL-09844) – Four Leaf Dusty Blaze VH20-035-0020
32. meea (VRL-09844) – Dios Oxford VH20-029-0055
33. meea (VRL-09844) – Four Leaf Duccio VH20-035-0167
34. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
35. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
36. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
37. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047
38. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
39. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
40. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300

Luokka 2

1. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021
2. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890 
3. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
4. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
5. meea (VRL-09844) – Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
6. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
7. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609
8. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
9. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597
10. Sussu (VRL-12636) – Evening Star KRN VH18-031-0489
11. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
12. meea (VRL-09844) – Tinasydän VH20-018-0441
13. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
14. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
15. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
16. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
17. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
18. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
19. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
20. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
21. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
22. meea (VRL-09844) – Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
23. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
24. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
25. meea (VRL-09844) – Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
26. Sussu (VRL-12636) – Phantom of the Opera KRN VH20-029-0052
27. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478
28. Sussu (VRL-12636) – Farbranch Buriana VH20-069-0029
29. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
30. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
31. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
32. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302
33. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
34. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
35. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
36. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
37. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
38. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
39. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
40. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183

Luokka 3

1. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
2. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091 
3. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Squaddy VH16-031-0671
4. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Dark Zest VH16-031-0670
5. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
6. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
7. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
8. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473
9. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
10. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
11. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
12. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
13. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
14. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
15. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
16. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
17. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
18. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
19. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039
20. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
21. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
22. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
23. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
24. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
25. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
26. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
27. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147

Luokka 4

1. Milja H. (VRL-10674) – Salty Barracuda VH20-029-0084
2. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006 
3. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
4. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
5. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
6. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
7. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473
8. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
9. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
10. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
11. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
12. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
13. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
14. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
15. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
16. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
17. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
18. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
19. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
20. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
21. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
22. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
23. Milja H. (VRL-10674) – Americana RBN VH20-043-0012
24. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
25. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
26. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
27. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039