ERJ estekilpailut 11.07. - 20.07.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 12.07.2021 / 10.07.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ261-270

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. meea (VRL-09844) – Dios Oxford VH20-029-0055
2. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084 
3. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
4. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
5. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
6. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
7. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
8. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
9. meea (VRL-09844) – Four Leaf Dusty Blaze VH20-035-0020
10. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
11. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
12. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021
13. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
14. meea (VRL-09844) – Four Leaf Duccio VH20-035-0167
15. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
16. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047
17. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
18. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
19. meea (VRL-09844) – Four Leaf Spezia VH20-035-0166
20. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
21. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
22. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597
23. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
24. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
25. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
26. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
27. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
28. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
29. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045
30. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
31. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
32. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
33. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
34. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
35. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
36. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
37. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
38. Sussu (VRL-12636) – Saarnion Taivastanssija VH19-018-0999
39. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
40. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104

Luokka 2

1. Sussu (VRL-12636) – Farbranch Buriana VH20-069-0029
2. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478 
3. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
4. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
5. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
6. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
7. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
8. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
9. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
10. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
11. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
12. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
13. meea (VRL-09844) – Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
14. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
15. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
16. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
17. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
18. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302
19. meea (VRL-09844) – Tinasydän VH20-018-0441
20. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
21. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
22. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
23. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
24. Sussu (VRL-12636) – Phantom of the Opera KRN VH20-029-0052
25. meea (VRL-09844) – Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
26. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
27. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
28. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
29. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
30. Sussu (VRL-12636) – Evening Star KRN VH18-031-0489
31. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
32. meea (VRL-09844) – Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
33. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
35. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
36. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
37. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
38. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609
39. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597
40. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021

Luokka 3

1. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
2. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044 
3. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Squaddy VH16-031-0671
4. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
5. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
6. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
7. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
8. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
9. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473
10. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
11. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
12. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
13. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
14. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
15. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
16. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
17. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
18. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
19. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
20. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
21. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
22. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Dark Zest VH16-031-0670
23. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
24. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
25. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
26. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039
27. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438

Luokka 4

1. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
2. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438 
3. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
4. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
5. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
6. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
7. Milja H. (VRL-10674) – Salty Barracuda VH20-029-0084
8. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
9. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
10. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
11. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102
12. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
13. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
14. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
15. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
16. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
17. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
18. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
19. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
20. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
21. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
22. Milja H. (VRL-10674) – Americana RBN VH20-043-0012
23. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
24. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039
25. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
26. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
27. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473