ERJ estekilpailut 11.07. - 20.07.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 14.07.2021 / 10.07.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ261-270

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
2. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168 
3. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
4. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
5. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
6. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
7. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047
8. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
9. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
10. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
11. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
12. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
13. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
14. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
15. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
16. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
17. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021
18. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
19. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
20. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
21. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
22. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045
23. meea (VRL-09844) – Dios Oxford VH20-029-0055
24. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
25. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597
26. Sussu (VRL-12636) – Saarnion Taivastanssija VH19-018-0999
27. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
28. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
29. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
30. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
31. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
32. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
33. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
35. meea (VRL-09844) – Four Leaf Dusty Blaze VH20-035-0020
36. meea (VRL-09844) – Four Leaf Duccio VH20-035-0167
37. meea (VRL-09844) – Four Leaf Spezia VH20-035-0166
38. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
39. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
40. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062

Luokka 2

1. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
2. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302 
3. Kida (VRL-08368) – Feohanagh Eithne VH21-035-0062
4. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
5. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
6. Sussu (VRL-12636) – Farbranch Buriana VH20-069-0029
7. meea (VRL-09844) – Helmiahon Korpikelmi VH19-018-0860
8. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
9. Elli L. (VRL-14207) – Four Leaf Coffeechino VH20-035-0021
10. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Polttava VH21-018-0774
11. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
12. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
13. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
14. Sussu (VRL-12636) – Phantom of the Opera KRN VH20-029-0052
15. Elli L. (VRL-14207) – Flaming Skies Baloo VH21-029-0018
16. meea (VRL-09844) – Tinasydän VH20-018-0441
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
18. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478
19. Sorel (VRL-00884) – Riidenmarja VH17-018-1783
20. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
21. Sussu (VRL-12636) – Evening Star KRN VH18-031-0489
22. Cherry (VRL-12299) – Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
23. Kida (VRL-08368) – Nurney Rionach VH21-035-0064
24. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609
25. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
26. meea (VRL-09844) – Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
27. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
28. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Herttakuningas VH18-018-2029
29. miivi (VRL-13320) – Viisikon Uninen VH18-018-2028
30. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
31. Elli L. (VRL-14207) – Poniniemen Witchfest VH19-027-0107
32. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
33. Zack (VRL-01221) – Priton Mishika VH21-039-0087
34. miivi (VRL-13320) – Syrjän Varhainen VH19-018-0538
35. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
36. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
37. Kida (VRL-08368) – Edenderry Doireann VH21-035-0063
38. Elli L. (VRL-14207) – Kernfield Aquarelle VH21-027-0005
39. meea (VRL-09844) – Villahaan Lounatuuli VH20-018-0041
40. miivi (VRL-13320) – Sotamaalauksen Kuusielu VH19-018-0597

Luokka 3

1. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Dark Zest VH16-031-0670
2. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102 
3. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
4. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
5. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
6. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
7. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
8. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
9. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
10. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Squaddy VH16-031-0671
11. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
12. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
13. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
14. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
15. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
16. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
17. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
18. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
19. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
20. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039
21. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473
22. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
23. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
24. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
25. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
26. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
27. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103

Luokka 4

1. meea (VRL-09844) – Riimilän Kitkat VH19-031-0193
2. Tiikeri (VRL-10741) – Calrissian Kassel VH21-011-0102 
3. Sussu (VRL-12636) – LB Cure of Madness VH19-048-0039
4. Milja H. (VRL-10674) – Ordnung Coco VH15-012-0355
5. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
6. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
7. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
8. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
9. meea (VRL-09844) – Riimilän Elmer VH20-031-0064
10. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
11. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
12. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
13. Elli L. (VRL-14207) – Santorini Sun VH19-011-0127
14. Sussu (VRL-12636) – Night Fury Kern VH14-031-0473
15. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
16. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
17. Sussu (VRL-12636) – Mixed Quintina VH19-048-0012
18. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
19. Milja H. (VRL-10674) – Salty Barracuda VH20-029-0084
20. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
21. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
22. Kida (VRL-08368) – Kungsby Hassel VH21-011-0066
23. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
24. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
25. Milja H. (VRL-10674) – Americana RBN VH20-043-0012
26. Sussu (VRL-12636) – Mixed Captain Hook VH19-048-0008
27. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006