ERJ estekilpailut 21.07. - 30.07.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 21.07.2021 / 20.07.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ271-280

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 120 cm 28/40
2. 120 cm 29/40
3. 140 cm 32/40
4. 140 cm 32/40

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
2. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
3. Nintsu (VRL-01851) – Like Gold MPB VH19-023-0057 
4. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
5. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
6. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
7. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
8. Kioja (VRL-13006) – Heimdall Blackreach VH18-006-0133
9. Kioja (VRL-13006) – Cordez F VH16031-0148
10. Nintsu (VRL-01851) – Roquefort MPB VH20-023-0023
11. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
12. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Korpikuu VH19-018-0707
13. meea (VRL-09844) – Fleur de Blue VH20-029-0155
14. Naella (VRL-12320) – Aura M! VH21-029-0195
15. meea (VRL-09844) – Hartwig’s Pistachio VH20-029-0157
16. Sylvi (VRL-08179) – Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
17. Zack (VRL-01221) – Babar Rhel x VH21-034-0037
18. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
19. Kioja (VRL-13006) – Honey Stripes DFC VH19-031-0277
20. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Kaamos VH19-018-0936
21. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
22. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Seili VH19-018-0934
23. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
24. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
25. Zack (VRL-01221) – Sierra Daques VH21-023-0001
26. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
27. Kimi (VRL-14576) – Uljatar VH18-018-1335
28. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128

Luokka 2

1. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
2. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128 
3. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
4. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Amortentia VH19-029-0048
5. Sylvi (VRL-08179) – Undercover Hills VH21-031-0037
6. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
7. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
8. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
9. Kioja (VRL-13006) – Cordez F VH16031-0148
10. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
11. Kioja (VRL-13006) – Heimdall Blackreach VH18-006-0133
12. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
13. Kioja (VRL-13006) – Honey Stripes DFC VH19-031-0277
14. Naella (VRL-12320) – Aura M! VH21-029-0195
15. Sylvi (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069
16. Kimi (VRL-14576) – Uljatar VH18-018-1335
17. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
18. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
19. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
20. meea (VRL-09844) – Hartwig’s Pistachio VH20-029-0157
21. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
22. meea (VRL-09844) – Fleur de Blue VH20-029-0155
23. Zack (VRL-01221) – Sierra Daques VH21-023-0001
24. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
25. Zack (VRL-01221) – Babar Rhel x VH21-034-0037
26. Sylvi (VRL-08179) – Four Leaf Olympia VH20-035-0010
27. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
28. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
29. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234

Luokka 3

1. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
2. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183 
3. Sylvi (VRL-08179) – Danse Macabre VH20-121-0006
4. Sylvi (VRL-08179) – Chills Hills VH20-031-0060
5. Sylvi (VRL-08179) – Sokerikuun Brandfury Z VH19-272-0025
6. meea (VRL-09844) – Wild Cherry VH18-011-0159
7. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
8. meea (VRL-09844) – Rowandell Tigerella VH18-011-0232
9. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Warlock VH20-031-0096
10. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
11. Kioja (VRL-13006) – Limequat Cas Z VH20-272-0053
12. meea (VRL-09844) – Duranimo VH20-011-0073
13. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter VH20-155-0012
14. Cherry (VRL-12299) – Glam River de Winter VH18-155-0042
15. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter VH18-155-0030
16. Zack (VRL-01221) – Zapatron Ion VH21-039-0057
17. Vibaja (VRL-00727) – Sokerikuun Lore Untangler VH15-031-0479
18. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009
19. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Enchanter VH19-012-0014
20. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
21. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
22. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
23. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
24. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
25. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
26. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
27. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
28. Zack (VRL-01221) – Poligomira Ion VH21-039-0055
29. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
30. meea (VRL-09844) – Rowandell Roderica VH18-031-0394
31. Sylvi (VRL-08179) – Notre Dame VH20-011-0018
32. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071

Luokka 4

1. meea (VRL-09844) – Wild Cherimoya RWD VH19-031-0321 
2. meea (VRL-09844) – Duranimo VH20-011-0073
3. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
4. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
5. Vibaja (VRL-00727) – Sokerikuun Lore Untangler VH15-031-0479
6. Zack (VRL-01221) – Zapatron Ion VH21-039-0057
7. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
8. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Cava Noche VH20-031-0012
9. Zack (VRL-01221) – Poligomira Ion VH21-039-0055
10. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter VH20-155-0012
11. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Warlock VH20-031-0096
12. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
13. meea (VRL-09844) – Kastanjan Tigerlily VH20-021-0031
14. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
15. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
16. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
17. Sylvi (VRL-08179) – Primrose Hills VH19-031-0222
18. Sylvi (VRL-08179) – Double Shot SWA xx VH20-006-0188
19. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
20. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
21. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter VH18-155-0030
22. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009
23. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
24. Kioja (VRL-13006) – Limequat Cas Z VH20-272-0053
25. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
26. meea (VRL-09844) – Wild Cherry VH18-011-0159
27. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
28. Cherry (VRL-12299) – Glam River de Winter VH18-155-0042
29. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
30. Sylvi (VRL-08179) – Varpuspuron Guilty Kiss VH20-031-0329
31. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
32. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Enchanter VH19-012-0014