ERJ estekilpailut 21.07. - 30.07.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 24.07.2021 / 20.07.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ271-280

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 120 cm 
2. 120 cm 
3. 140 cm 
4. 140 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Kioja (VRL-13006) – Heimdall Blackreach VH18-006-0133
2. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Korpikuu VH19-018-0707 
3. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
4. Kioja (VRL-13006) – Honey Stripes DFC VH19-031-0277
5. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
6. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
7. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Seili VH19-018-0934
8. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
9. Nintsu (VRL-01851) – Roquefort MPB VH20-023-0023
10. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Kaamos VH19-018-0936
11. Zack (VRL-01221) – Sierra Daques VH21-023-0001
12. Zack (VRL-01221) – Babar Rhel x VH21-034-0037
13. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
14. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
15. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
16. Kimi (VRL-14576) – Uljatar VH18-018-1335
17. Sylvi (VRL-08179) – Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
18. meea (VRL-09844) – Fleur de Blue VH20-029-0155
19. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
20. Naella (VRL-12320) – Aura M! VH21-029-0195
21. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
22. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
23. Nintsu (VRL-01851) – Like Gold MPB VH19-023-0057
24. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
25. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
26. Kioja (VRL-13006) – Cordez F VH16031-0148
27. meea (VRL-09844) – Hartwig’s Pistachio VH20-029-0157
28. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204

Luokka 2

1. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
2. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148 
3. Zack (VRL-01221) – Sierra Daques VH21-023-0001
4. Kioja (VRL-13006) – Honey Stripes DFC VH19-031-0277
5. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Amortentia VH19-029-0048
6. Naella (VRL-12320) – Aura M! VH21-029-0195
7. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
8. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
9. meea (VRL-09844) – Hartwig’s Pistachio VH20-029-0157
10. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
11. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
12. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
13. meea (VRL-09844) – Fleur de Blue VH20-029-0155
14. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
15. Kioja (VRL-13006) – Cordez F VH16031-0148
16. Zack (VRL-01221) – Babar Rhel x VH21-034-0037
17. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
18. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
19. Sylvi (VRL-08179) – Four Leaf Olympia VH20-035-0010
20. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
21. Nintsu (VRL-01851) – D’Arthur MPB VH19-023-0056
22. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
23. Sylvi (VRL-08179) – Undercover Hills VH21-031-0037
24. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
25. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
26. Sylvi (VRL-08179) – Toshka VH21-021-0069
27. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
28. Kioja (VRL-13006) – Heimdall Blackreach VH18-006-0133
29. Kimi (VRL-14576) – Uljatar VH18-018-1335

Luokka 3

1. meea (VRL-09844) – Wild Cherry VH18-011-0159
2. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060 
3. Cherry (VRL-12299) – Glam River de Winter VH18-155-0042
4. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
5. meea (VRL-09844) – Rowandell Tigerella VH18-011-0232
6. Sylvi (VRL-08179) – Chills Hills VH20-031-0060
7. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Enchanter VH19-012-0014
8. Sylvi (VRL-08179) – Sokerikuun Brandfury Z VH19-272-0025
9. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
10. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
11. Kioja (VRL-13006) – Limequat Cas Z VH20-272-0053
12. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
13. Vibaja (VRL-00727) – Sokerikuun Lore Untangler VH15-031-0479
14. Sylvi (VRL-08179) – Notre Dame VH20-011-0018
15. meea (VRL-09844) – Duranimo VH20-011-0073
16. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
17. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
18. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Warlock VH20-031-0096
19. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
20. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter VH20-155-0012
21. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
22. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
23. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009
24. Zack (VRL-01221) – Poligomira Ion VH21-039-0055
25. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter VH18-155-0030
26. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
27. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
28. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
29. meea (VRL-09844) – Rowandell Roderica VH18-031-0394
30. Zack (VRL-01221) – Zapatron Ion VH21-039-0057
31. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
32. Sylvi (VRL-08179) – Danse Macabre VH20-121-0006

Luokka 4

1. meea (VRL-09844) – Kastanjan Tigerlily VH20-021-0031 
2. Vibaja (VRL-00727) – Sokerikuun Lore Untangler VH15-031-0479
3. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Warlock VH20-031-0096
4. Sylvi (VRL-08179) – Double Shot SWA xx VH20-006-0188
5. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
6. Sylvi (VRL-08179) – Varpuspuron Guilty Kiss VH20-031-0329
7. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter VH20-155-0012
8. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter VH18-155-0030
9. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
10. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
11. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
12. Zack (VRL-01221) – Pacrite Louisa xx VH21-006-0148
13. Kioja (VRL-13006) – Limequat Cas Z VH20-272-0053
14. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
15. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
16. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
17. Zack (VRL-01221) – Poligomira Ion VH21-039-0055
18. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Enchanter VH19-012-0014
19. meea (VRL-09844) – Wild Cherry VH18-011-0159
20. Kioja (VRL-13006) – Rosegarden’s Rashad VH20-034-0009
21. Cherry (VRL-12299) – Glam River de Winter VH18-155-0042
22. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
23. Zack (VRL-01221) – Zapatron Ion VH21-039-0057
24. meea (VRL-09844) – Duranimo VH20-011-0073
25. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
26. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
27. meea (VRL-09844) – Wild Cherimoya RWD VH19-031-0321
28. Sylvi (VRL-08179) – Primrose Hills VH19-031-0222
29. Sylvi (VRL-08179) – Kastanjan Cava Noche VH20-031-0012
30. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
31. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
32. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047