ERJ estekilpailut 21.08. - 30.08.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 26.08.2021 / 20.08.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ291-300

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
2. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161 
3. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514
4. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047
5. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
6. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
7. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
8. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
9. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
10. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
11. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045
12. turjake (VRL-07415) – Chili Nuggets Wau VH21-029-0136
13. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
14. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
15. turjake (VRL-07415) – Wolkenhof Dulcinia VH21-029-0161
16. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
17. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
18. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
19. turjake (VRL-07415) – Fame’s Shamrock VH20-029-0173
20. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
21. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
22. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
23. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
24. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
25. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
26. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
27. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
28. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035
29. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
30. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720
31. turjake (VRL-07415) – Spotty Woodpecker VH21-029-0160
32. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
33. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057
34. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
35. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
36. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
37. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
38. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
39. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
40. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300

Luokka 2

1. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478
2. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035 
3. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
4. turjake (VRL-07415) – Ubi v.d. Eikenboom VH21-023-0024
5. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
6. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
7. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
8. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
9. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
10. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
11. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds King’s Pride VH21-029-0003
12. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609
13. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
14. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161
15. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
16. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
17. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
18. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
19. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
20. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
21. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
22. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
23. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
24. turjake (VRL-07415) – Moreland Tears Run Dry VH21-027-0045
25. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
26. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
27. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302
28. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
29. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
30. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720
31. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057
32. turjake (VRL-07415) – Maywood Cabochard VH21-029-0215
33. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
34. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
35. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
36. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
37. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
38. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
39. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514
40. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890

Luokka 3

1. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
2. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001 
3. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
4. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
5. turjake (VRL-07415) – Neopolitan VH20-012-0146
6. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
7. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
8. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills VH20-031-0271
9. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
10. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold VH21-031-0210
11. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
12. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
13. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
14. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048
15. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
16. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
17. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
18. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
19. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
20. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
21. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
22. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
23. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
24. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
25. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
26. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
27. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036
28. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209
29. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
30. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold VH20-031-0270
31. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
32. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091

Luokka 4

1. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
2. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048 
3. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
4. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
5. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
6. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
7. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
8. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
9. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209
10. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
11. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
12. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
13. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss VH21-011-0028
14. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
15. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
16. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036
17. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
18. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
19. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
20. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
21. turjake (VRL-07415) – Donautane SWA VH20-044-0083
22. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
23. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills VH20-031-0352
24. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
25. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
26. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029
27. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
28. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
29. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
30. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
31. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
32. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200