ERJ estekilpailut 21.08. - 30.08.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 29.08.2021 / 20.08.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ291-300

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. turjake (VRL-07415) – Spotty Woodpecker VH21-029-0160
2. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720 
3. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
4. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
5. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
6. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514
7. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
8. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
9. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035
10. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
11. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
12. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
13. turjake (VRL-07415) – Fame’s Shamrock VH20-029-0173
14. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057
15. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045
16. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
17. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
18. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
19. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
20. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
21. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
22. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
23. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
24. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
25. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161
26. turjake (VRL-07415) – Wolkenhof Dulcinia VH21-029-0161
27. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
28. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
29. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
30. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
31. turjake (VRL-07415) – Chili Nuggets Wau VH21-029-0136
32. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
33. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
34. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
35. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
36. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
37. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
38. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
39. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
40. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
2. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
3. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206 
4. turjake (VRL-07415) – Maywood Cabochard VH21-029-0215
5. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035
6. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
7. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
8. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
9. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
10. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
11. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
12. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057
13. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
14. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478
15. turjake (VRL-07415) – Ubi v.d. Eikenboom VH21-023-0024
16. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302
17. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
18. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
19. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
20. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720
21. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
22. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
23. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609
24. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
25. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161
26. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
27. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
28. turjake (VRL-07415) – Moreland Tears Run Dry VH21-027-0045
29. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
30. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
31. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds King’s Pride VH21-029-0003
32. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
33. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
34. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
35. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
36. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
37. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
38. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
39. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
40. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514

Luokka 3

1. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold VH21-031-0210
2. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071 
3. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
4. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
5. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
6. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills VH20-031-0271
7. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
8. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
9. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
10. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
11. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
12. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
13. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036
14. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
15. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
16. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold VH20-031-0270
17. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048
18. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209
19. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
20. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
21. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
22. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
23. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
24. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
25. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
26. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
27. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
28. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
29. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
30. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
31. turjake (VRL-07415) – Neopolitan VH20-012-0146
32. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055

Luokka 4

1. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
2. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021 
3. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
4. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
5. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
6. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
7. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029
8. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
9. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048
10. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209
11. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
12. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
13. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
14. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
15. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
16. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss VH21-011-0028
17. turjake (VRL-07415) – Donautane SWA VH20-044-0083
18. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
19. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036
20. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
21. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
22. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
23. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
24. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
25. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills VH20-031-0352
26. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
27. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
28. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
29. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
30. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
31. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
32. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200