ERJ estekilpailut 21.08. - 30.08.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 30.08.2021 / 20.08.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ291-300

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 110 cm 
2. 110 cm 
3. 130 cm 
4. 130 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
2. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084 
3. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
4. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012
5. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
6. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
7. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161
8. turjake (VRL-07415) – Chili Nuggets Wau VH21-029-0136
9. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
10. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
11. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
12. enna (VRL-14704) – Räiskyvän Supernova VH20-018-0300
13. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
14. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
15. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
16. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
17. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
18. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035
19. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
20. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
21. turjake (VRL-07415) – Wolkenhof Dulcinia VH21-029-0161
22. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514
23. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
24. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
25. turjake (VRL-07415) – Spotty Woodpecker VH21-029-0160
26. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
27. enna (VRL-14704) – Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
28. enna (VRL-14704) – Pilvenpeikko VH19-018-1045
29. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
30. turjake (VRL-07415) – Fame’s Shamrock VH20-029-0173
31. enna (VRL-14704) – Hiivurin Justus VH19-018-1047
32. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720
33. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
34. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
35. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
36. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
37. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
38. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
39. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
40. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057

Luokka 2

1. enna (VRL-14704) – Murroksen Salakavala VH20-018-0609 
2. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
3. turjake (VRL-07415) – Maywood Cabochard VH21-029-0215
4. Lissu T. (VRL-12701) – Mörkövaaran Tuhkasiipi VH16-018-1720
5. Mari H (VRL-05704) – Helmiahon Hurmahenki VH20-018-1104
6. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
7. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Loppuvastus VH20-018-1057
8. Kida (VRL-08368) – Limerick Deaglán VH21-035-0057
9. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
10. Inkku R (VRL-14959) – Wynn III VH21-031-0226
11. Dee (VRL-13383) – Kolarin Kalmari VH21-018-1085
12. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
13. Kida (VRL-08368) – Blackrock Lochlann VH21-035-0058
14. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
15. Zack (VRL-01221) – Behind The Mask xx VH21-006-0161
16. Inkku R (VRL-14959) – Nymeria VH21-021-0099
17. Vibaja (VRL-00727) – Cinnamoroll Half Baked VH17-027-0035
18. Kida (VRL-08368) – Glenfarne Clodagh VH21-035-0060
19. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Haudanhiljainen VH18-018-1890
20. turjake (VRL-07415) – Moreland Tears Run Dry VH21-027-0045
21. Vibaja (VRL-00727) – Machleylludd Comet VH21-026-0024
22. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jochen VH21-023-0037
23. Kida (VRL-08368) – Cappamore Bearach VH21-035-0056
24. enna (VRL-14704) – Syyn Sotatonttu VH20-018-0478
25. Inkku R (VRL-14959) – Werwhelming CW VH19-011-0237
26. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
27. Mari H (VRL-05704) – Routaruusun Lumihelmi VH20-018-1097
28. turjake (VRL-07415) – Ubi v.d. Eikenboom VH21-023-0024
29. Dee (VRL-13383) – Raudikon Ruutana VH21-018-1086
30. Lissu T. (VRL-12701) – Hopiavirna VH14-018-0428
31. Lissu T. (VRL-12701) – Kohtalonpilkka VH14-018-0514
32. Inkku R (VRL-14959) – Cersei VH21-012-0133
33. enna (VRL-14704) – Hiivurin Häijyhenki VH20-018-0438
34. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Putrid Phantasm VH17-027-0075
35. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
36. Oresama (VRL-02753) – Vanamo VH21-018-0336
37. enna (VRL-14704) – Vaalaman Vilmavei VH20-018-0302
38. turjake (VRL-07415) – Blumenfelds King’s Pride VH21-029-0003
39. Zack (VRL-01221) – Blind Banker xx VH21-006-0162
40. Zack (VRL-01221) – Pantera di Sierra VH21-090-0012

Luokka 3

1. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
2. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036 
3. turjake (VRL-07415) – Renaissance Hills VH20-031-0271
4. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
5. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
6. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
7. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
8. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207
9. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
10. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
11. turjake (VRL-07415) – Neopolitan VH20-012-0146
12. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
13. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
14. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
15. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
16. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
17. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
18. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
19. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
20. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
21. turjake (VRL-07415) – Wellington Gold VH20-031-0270
22. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
23. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
24. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
25. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048
26. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
27. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
28. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
29. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
30. turjake (VRL-07415) – Ballantine Gold VH21-031-0210
31. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
32. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209

Luokka 4

1. sonya (VRL-09386) – Vincennes v. Helmwald VH21-021-0065
2. Kida (VRL-08368) – Jersey Wind Wau VH21-029-0207 
3. Zack (VRL-01221) – Gothnica Yemn VH21-209-0001
4. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
5. Kida (VRL-08368) – Virago Midsummer Surprise VH21-011-0200
6. turjake (VRL-07415) – Grandsupreme VH20-044-0029
7. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
8. Tiikeri (VRL-10741) – Almond v. Helmwald VH21-011-0104
9. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
10. Inkku R (VRL-14959) – Chicago II VH21-044-0048
11. Tiikeri (VRL-10741) – Ewok Kassel VH21-021-0055
12. Theo (VRL-14436) – Bay Breeze Clover VH20-012-0060
13. Theo (VRL-14436) – Helmwald Honeydew VH19-011-0142
14. Inkku R (VRL-14959) – Conztanza VH21-043-0021
15. Zack (VRL-01221) – Rastayala Kaymu VH21-039-0091
16. Tiikeri (VRL-10741) – Cave Berezov VH21-001-0044
17. Billy Center (VRL-02207) – Fantom Hills VH18-031-0438
18. Kida (VRL-08368) – LB Cyberqueen VH21-044-0038
19. turjake (VRL-07415) – Nox Londonkiss VH21-011-0028
20. Inkku R (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
21. felissa (VRL-04000) – Kastanjan Catch It VH21-031-0036
22. Cherry (VRL-12299) – Prince Charming VH20-202-0021
23. turjake (VRL-07415) – Donautane SWA VH20-044-0083
24. Zack (VRL-01221) – Nat Gade VH21-039-0089
25. sonya (VRL-09386) – Hawaii v. Helmwald VH21-021-0071
26. sonya (VRL-09386) – Farouk v. Helmwald VH21-011-0163
27. Tiikeri (VRL-10741) – Claytonia v. Helmwald VH21-011-0103
28. sonya (VRL-09386) – Navy Admiral v. Helmwald VH21-021-0047
29. Inkku R (VRL-14959) – Grand Visions VH21-031-0209
30. turjake (VRL-07415) – Brisbane Hills VH20-031-0352
31. Veera R. (VRL-10735) – Impossible Dream VH13-056-0027
32. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101