Yemene
Tervetuloa virtuaalitalli Yemeneen! Virtuaalisessa Puolassa sijaitseva talli on perustettu vuonna 2012, joten vietämme jo kymmenettä vuosipäiväämme. Tutustu, ihastu ja käy tsekkaamassa myytävät kasvattimme. Meidän mielestä jokaisen virtuaalitallin hevoslistauksesta kuuluisi löytyä yksi Yemeneläinen!
Yemene
Ratsutallin rotuvalikoimasta löytyy wielkopolski, budjonny, RBSH, angloarabi, englantilainen täysiverinen, anglo-trakehner, anglo-argentino, criollo, trakehner ja westfalen. Mikä näistä on sinun suosikkisi?
Yemene
Vauhtia ja jännittäviä tilanteita! Ravitallissamme asuvat lämminveriset ravihevoset kilpailevat 11-vuotiaiksi, jonka jälkeen ne siirtyvät siitoskäyttöön.
Yemene
Vuonna 2022 meidän kasvattilistoilta löytyy jo yli 400 kasvatin nimi. Tunnistat Yemeneläiset nimen takaliitteestä Yemn. Löytyykö sinun tallista jo oma Yemeneläinen?
Previous
Next

ERJ estekilpailut 21.09. - 30.09.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 29.09.2021 / 20.09.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta AK!

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla ERJ351-360

Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. 100 cm 
2. 100 cm 
3. 120 cm 
4. 120 cm 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Honeypie VH21-013-0021
2. Dee (VRL-13383) – Mixedin Villiruusu VH21-018-1127 
3. Inkku R. (VRL-14959) – Celia HAH VH21-031-0270
4. Lea M. (VRL-13652) – White Aurora VH16-031-0772
5. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
6. Inkku R. (VRL-14959) – Räiskyvän Toffiina VH15-018-0406
7. Ireth (VRL-03777) – Seppäjärven Raita VH17-018-1460
8. Kida (VRL-08368) – Vähäpellon Lapinpeikko VH21-018-0273
9. Ireth (VRL-03777) – Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
10. Nintsu (VRL-01851) – Supermoon MPB VH20-023-0003
11. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Houreuni VH21-018-0592
12. Zack (VRL-01221) – Vignetta x VH20-034-0038
13. Inkku R. (VRL-14959) – Rutjankosken Ajattara VH21-018-1152
14. Nintsu (VRL-01851) – Lion King MPB VH20-023-0006
15. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
16. Zack (VRL-01221) – Skijar Rewa x VH21-034-0040
17. Ireth (VRL-03777) – Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
18. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Mafon Coch VH21-026-0027
19. Laura (VRL-11124) – Luodon Alysande VH21-029-0223
20. Lea M. (VRL-13652) – Lean Bossa Nova VH18-018-1327
21. Disa (VRL-03335) – Fiosrach Ciara VH20-035-0193
22. enna (VRL-14704) – Reposaaren Konnankoukku VH20-018-0534
23. Nintsu (VRL-01851) – Choco Chip Cookie MPB VH20-023-0005
24. Laura (VRL-11124) – Myrskylän Soihtu VH20-018-0802
25. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076
26. Ireth (VRL-03777) – Kimez ’B VH17-001-0063
27. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103
28. Inkku R. (VRL-14959) – Tähkäpään Peony VH21-027-0090
29. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
30. Lea M. (VRL-13652) – Fiktion Ajattara VH14-018-0874
31. Nintsu (VRL-01851) – Glitter Sparkle MPB VH20-023-0002
32. Kida (VRL-08368) – Syyn Surunsuukko VH21-018-0272
33. Disa (VRL-03335) – Fiosrach Morag VH18-035-0104
34. Kida (VRL-08368) – Blumenfelds Gold Coast VH21-023-0046
35. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Damned VH21-027-0048
36. Zack (VRL-01221) – Baf al Sierra ox VH21-003-0140
37. Dee (VRL-13383) – Katveen Metsäpalo VH21-018-1123
38. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
39. Tiikeri (VRL-10741) – Hämyluola VH21-018-0289
40. Dee (VRL-13383) – Syrjän Tohveli VH21-018-1134

Luokka 2

1. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Honeypie VH21-013-0021
2. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206 
3. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
4. Ireth (VRL-03777) – Rakja BRA VH14-001-0074
5. Disa (VRL-03335) – Fiosrach Ciara VH20-035-0193
6. Zack (VRL-01221) – Baf al Sierra ox VH21-003-0140
7. Lea M. (VRL-13652) – Fiktion Ajattara VH14-018-0874
8. Inkku R. (VRL-14959) – Celia HAH VH21-031-0270
9. Inkku R. (VRL-14959) – Räiskyvän Toffiina VH15-018-0406
10. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
11. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Houreuni VH21-018-0592
12. enna (VRL-14704) – Reposaaren Konnankoukku VH20-018-0534
13. Nintsu (VRL-01851) – Hailstorm MPB VH20-023-0021
14. Nintsu (VRL-01851) – Rhedor The Rhenator MPB VH20-023-0022
15. Kida (VRL-08368) – Syyn Surunsuukko VH21-018-0272
16. Zack (VRL-01221) – Skijar Rewa x VH21-034-0040
17. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Mafon Coch VH21-026-0027
18. Inkku R. (VRL-14959) – Rutjankosken Ajattara VH21-018-1152
19. Nintsu (VRL-01851) – Made at Night MPB VH20-023-0004
20. Dee (VRL-13383) – Syrjän Tohveli VH21-018-1134
21. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076
22. Tiikeri (VRL-10741) – Hämyluola VH21-018-0289
23. Lea M. (VRL-13652) – Lean Bossa Nova VH18-018-1327
24. Disa (VRL-03335) – Fiosrach Morag VH18-035-0104
25. Kida (VRL-08368) – Vähäpellon Lapinpeikko VH21-018-0273
26. Dee (VRL-13383) – Katveen Metsäpalo VH21-018-1123
27. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103
28. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
29. Kida (VRL-08368) – Blumenfelds Gold Coast VH21-023-0046
30. Inkku R. (VRL-14959) – Tähkäpään Peony VH21-027-0090
31. Ireth (VRL-03777) – DD Yekaterina VH14-001-0043
32. Dee (VRL-13383) – Mixedin Villiruusu VH21-018-1127
33. Laura (VRL-11124) – Luodon Alysande VH21-029-0223
34. Lea M. (VRL-13652) – White Aurora VH16-031-0772
35. Zack (VRL-01221) – Vignetta x VH20-034-0038
36. Laura (VRL-11124) – Myrskylän Soihtu VH20-018-0802
37. Ireth (VRL-03777) – Primir ’B VH17-001-0062
38. Ireth (VRL-03777) – Yujara ’B VH17-001-0064
39. Nintsu (VRL-01851) – Nefernefernefer MPB VH19-023-0032
40. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Damned VH21-027-0048

Luokka 3

1. Inkku R. (VRL-14959) – Lost In Eternity VH21-012-0131
2. Dee (VRL-13383) – Nightmare Verdict VH21-021-0135 
3. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
4. Nintsu (VRL-01851) – Illyria MPB VH17-023-0090
5. Lea M. (VRL-13652) – Tuulenpesän Savujoki VH16-018-1672
6. Tiikeri (VRL-10741) – Painajainen Ruotsista Luolassa VH21-018-0595
7. Nintsu (VRL-01851) – Miss Death MPB VH18-023-0013
8. Laura (VRL-11124) – Pauwau Palm Beach VH21-011-0262
9. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
10. Inkku R. (VRL-14959) – Excita VH21-298-0005
11. Lea M. (VRL-13652) – Libertador de Francia STC VH18-155-0018
12. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
13. Zack (VRL-01221) – Dericallite x VH21-034-0038
14. Disa (VRL-03335) – Olympia London VH21-011-0291
15. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
16. Ireth (VRL-03777) – Priton Sejuani VH18-039-0086
17. Dee (VRL-13383) – Dream Gradient VH21-021-0134
18. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
19. Dee (VRL-13383) – Feather Fantasy VH21-021-0141
20. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
21. Nintsu (VRL-01851) – Magica De Spell MPB VH20-023-0001
22. Disa (VRL-03335) – Court of Appeal x VH16-034-0034
23. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Shanahan VH15-023-0035
24. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445
25. Inkku R. (VRL-14959) – Iberia VH21-013-0043
26. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
27. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Yöhalla VH21-018-0234
28. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
29. Kida (VRL-08368) – Blumenfelds Jaloubet VH21-023-0047
30. Inkku R. (VRL-14959) – D’Lumiere VH21-044-0049
31. Nintsu (VRL-01851) – Well it’s Yellow MPB VH17-023-0089
32. Dee (VRL-13383) – S.J. Unadvised VH21-021-0136

Luokka 4

1. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Yöhalla VH21-018-0234
2. Laura (VRL-11124) – Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
3. Disa (VRL-03335) – Court of Appeal x VH16-034-0034 
4. Inkku R. (VRL-14959) – Bizarre Rouge VH21-121-0046
5. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Shanahan VH15-023-0035
6. Inkku R. (VRL-14959) – Reelika VH21-077-0021
7. Inkku R. (VRL-14959) – Betesdja VH21-039-0107
8. Nintsu (VRL-01851) – Keani MPB VH17-023-0082
9. Disa (VRL-03335) – Olympia London VH21-011-0291
10. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
11. Kida (VRL-08368) – Spurhill Castle Lily VH21-029-0147
12. Laura (VRL-11124) – Pauwau Palm Beach VH21-011-0262
13. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445
14. Kida (VRL-08368) – Witcher Dango VH21-027-0086
15. Zack (VRL-01221) – Dericallite x VH21-034-0038
16. Zack (VRL-01221) – Yoress Yemn VH21-039-0074
17. Dee (VRL-13383) – Catchup Clue VH21-021-0132
18. Lea M. (VRL-13652) – Libertador de Francia STC VH18-155-0018
19. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
20. Kida (VRL-08368) – Blumenfelds Jaloubet VH21-023-0047
21. Tiikeri (VRL-10741) – Painajainen Ruotsista Luolassa VH21-018-0595
22. Nintsu (VRL-01851) – Dodged the Bullet MPB VH17-023-0095
23. Dee (VRL-13383) – S.J. Unadvised VH21-021-0136
24. Inkku R. (VRL-14959) – Ma Cherié VH21-121-0049
25. Dee (VRL-13383) – Feather Fantasy VH21-021-0141
26. Zack (VRL-01221) – Lugariana LH VH21-015-0004
27. Lea M. (VRL-13652) – Tuulenpesän Savujoki VH16-018-1672
28. Nintsu (VRL-01851) – What Money MPB VH17-023-0075
29. Dee (VRL-13383) – Nightmare Verdict VH21-021-0135
30. Cherry (VRL-12299) – Myrskylän Kamomilla VH20-018-0989
31. Ireth (VRL-03777) – Priton Sejuani VH18-039-0086
32. Nintsu (VRL-01851) – Like Gold MPB VH19-023-0057