Virtuaalitalli Yemene

Virtuaalitalli

Harvinaisia lämminverisiä ratsuja ja ravureita vuodesta 2012.

KRJ koulukilpailut 21.10-30.10.2020

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 21.10.2020 / 20.10.2020
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ001-010

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 30/40 
2. vaativa B 30/40 
3. vaativa A 15/40 
4. vaativa A 15/40 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Kida (VRL-08368) – Karpalokuu  
2. Knipse (VRL-14657) – Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
3. S (VRL-00329) – Claridgen Palokärki VH17-018-1055
4. S (VRL-00329) – Ionin Käkkäräkääk VH20-018-0328
5. JP (VRL-01948) – Alathea
6. Cherry (VRL-12299) – Zafir’s Skjønnhet VH15-053-0042
7. miivi (VRL-13320) – Myrskylän Paljettiponi
8. Kida (VRL-08368) – Seljavirna
9. JP (VRL-01948) – Rosie Chic
10. alina (VRL-14858) – Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
11. Saaga (VRL-14712) – W’ Cappuccino
12. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Edda
13. Cherry (VRL-12299) – Tattoos & Tequila STC VH18-012-0327
14. Knipse (VRL-14657) – Cypripedioideae VH20-285-0001
15. Knipse (VRL-14657) – Vappulan Udelma VH20-018-0446
16. JP (VRL-01948) – Intrada
17. Saaga (VRL-14712) – Bubblegum RWD
18. Cherry (VRL-12299) – Ariela SE VH14-029-0206
19. Saaga (VRL-14712) – W’ Scorpius
20. Knipse (VRL-14657) – Fame’s Nairobi VH20-029-0003
21. Saaga (VRL-14712) – Blueberry CW
22. S (VRL-00329) – Ionin Lentävä Komppania VH19-018-0719
23. Kida (VRL-08368) – Helmihilla
24. JP (VRL-01948) – Ballare
25. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Hämmennys
26. S (VRL-00329) – Cenrik Ion VH15-008-0031
27. Zack (VRL-01221) – Holvena Yemn VH20-015-0024
28. Cherry (VRL-12299) – Zafir’s Millenium VH14-031-0918
29. Kida (VRL-08368) – Murtomesi
30. Oresama (VRL-02753) – Temppelileijona

Luokka 2

1. S (VRL-00329) – Ionin Käkkäräkääk VH20-018-0328  
2. Cherry (VRL-12299) – Ariela SE VH14-029-0206
3. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Edda
4. Knipse (VRL-14657) – Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
5. miivi (VRL-13320) – Kievarinkujan Hämmennys
6. alina (VRL-14858) – Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
7. JP (VRL-01948) – Ballare
8. Kida (VRL-08368) – Seljavirna
9. JP (VRL-01948) – Rosie Chic
10. Knipse (VRL-14657) – Vappulan Udelma VH20-018-0446
11. JP (VRL-01948) – Intrada
12. Cherry (VRL-12299) – Zafir’s Skjønnhet VH15-053-0042
13. Zack (VRL-01221) – Holvena Yemn VH20-015-0024
14. S (VRL-00329) – Claridgen Palokärki VH17-018-1055
15. Saaga (VRL-14712) – Sapphire F
16. Saaga (VRL-14712) – Wasabi
17. Cherry (VRL-12299) – Tattoos & Tequila STC VH18-012-0327
18. Saaga (VRL-14712) – Villanelle
19. Kida (VRL-08368) – Murtomesi
20. Saaga (VRL-14712) – Poisonous Grr
21. Oresama (VRL-02753) – Temppelileijona
22. S (VRL-00329) – Jonens Azurias
23. Knipse (VRL-14657) – Cypripedioideae VH20-285-0001
24. Knipse (VRL-14657) – Fame’s Nairobi VH20-029-0003
25. Kida (VRL-08368) – Helmihilla
26. JP (VRL-01948) – Alathea
27. Cherry (VRL-12299) – Zafir’s Millenium VH14-031-0918
28. miivi (VRL-13320) – Myrskylän Paljettiponi
29. Kida (VRL-08368) – Karpalokuu
30. S (VRL-00329) – Ionin Lentävä Komppania VH19-018-0719

Luokka 3

1. S (VRL-00329) – Blidemåned Ion  
2. S (VRL-00329) – Hadrianus Ion VH15-008-0046
3. Viixi (VRL-13923) – Kastehelmen Carambola VH20-031-0071
4. Saaga (VRL-14712) – Nerimer
5. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
6. Saaga (VRL-14712) – Centequi
7. Zack (VRL-01221) – Idria VH16-021-0373
8. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
9. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
10. Knipse (VRL-14657) – Madani Shai al Qismat VH20-003-0111
11. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
12. S (VRL-00329) – Arnvid Ion VH15-008-0076
13. S (VRL-00329) – Arnmod Ion VH15-008-0025
14. Saaga (VRL-14712) – Siberia
15. Saaga (VRL-14712) – Attina

Luokka 4

1. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
2. Saaga (VRL-14712) – W’ Scorpius  
3. S (VRL-00329) – Sigtrygg Ion VH15-008-0056
4. Cherry (VRL-12299) – Aquarius di Sierra VH18-077-0010
5. S (VRL-00329) – Jonens Lorentio VH15-008-0021
6. Saaga (VRL-14712) – Candy Venom
7. Zack (VRL-01221) – Idria VH16-021-0373
8. Knipse (VRL-14657) – Madani Shai al Qismat VH20-003-0111
9. Saaga (VRL-14712) – W’ Cappuccino
10. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
11. S (VRL-00329) – Haldan Ion VH15-008-0047
12. Viixi (VRL-13923) – Kastehelmen Carambola VH20-031-0071
13. Saaga (VRL-14712) – Blueberry CW
14. Oresama (VRL-02753) – Daily Devil RR
15. S (VRL-00329) – Jonens Hadron