Virtuaalitalli Yemene

Virtuaalitalli

Harvinaisia lämminverisiä ratsuja ja ravureita vuodesta 2012.

KRJ koulukilpailut 01.11-10.11.2020

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 01.11.2020 / 31.10.2020
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ011-020

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 23/40 
2. vaativa B 23/40 
3. grand prix 13/40 
4. grand prix 13/40 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Lissu T. (VRL-12701) – Haltiasalon Sarle  
2. Gyda (VRL-14791) – Brookwood VH20-012-0137
3. Zack (VRL-01221) – Anaiska Yemn VH20-039-0025
4. Liia (VRL-11284) – Myttynen
5. Oresama (VRL-02753) – Temppelileijona
6. Kida (VRL-08368) – Pikkujalava
7. Rachin (VRL-08660) – RF Chronos VH18-012-0304
8. Liia (VRL-11284) – Rushock Twinkletoes
9. Cherry (VRL-12299) – Viehättävän Tiuku VH13-018-0532
10. Kida (VRL-08368) – Helmihilla
11. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn
12. Cherry (VRL-12299) – Spiderbite Wolf VH17-031-0556
13. Rachin (VRL-08660) – Jeilin Meripihka
14. Liia (VRL-11284) – Vuornan Han Solo
15. Liia (VRL-11284) – Aunolan Kenobi VH20-018-0877
16. Kida (VRL-08368) – Uskalias
17. Rachin (VRL-08660) – Barnswick Gingerluxe VH20-027-0130
18. Lissu T. (VRL-12701) – Haltiasalon Valkyria
19. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Edda
20. Cherry (VRL-12299) – Adinan Minijannu VH19-018-0442
21. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
22. Kida (VRL-08368) – Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
23. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259

Luokka 2

1. Rachin (VRL-08660) – RF Chronos VH18-012-0304 
2. Liia (VRL-11284) – Aunolan Kenobi VH20-018-0877
3. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
4. Oresama (VRL-02753) – Erkinheimon Edda
5. Kida (VRL-08368) – Pikkujalava
6. Zack (VRL-01221) – Anaiska Yemn VH20-039-0025
7. Gyda (VRL-14791) – Brookwood VH20-012-0137
8. Lissu T. (VRL-12701) – Haltiasalon Valkyria
9. Cherry (VRL-12299) – Viehättävän Tiuku VH13-018-0532
10. Oresama (VRL-02753) – Temppelileijona
11. Cherry (VRL-12299) – Adinan Minijannu VH19-018-0442
12. Liia (VRL-11284) – Rushock Twinkletoes
13. Rachin (VRL-08660) – Jeilin Meripihka
14. Lissu T. (VRL-12701) – Haltiasalon Sarle
15. Liia (VRL-11284) – Vuornan Han Solo
16. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn
17. Liia (VRL-11284) – Myttynen
18. Kida (VRL-08368) – Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
19. Kida (VRL-08368) – Helmihilla
20. Rachin (VRL-08660) – Barnswick Gingerluxe VH20-027-0130
21. Lissu T. (VRL-12701) – Säkkikuvitelmatar
22. Kida (VRL-08368) – Uskalias
23. Cherry (VRL-12299) – Spiderbite Wolf VH17-031-0556

Luokka 3

1. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Shadrinsk
2. Kida (VRL-08368) – Bentley KNS VH20-031-0171  
3. Lissu T. (VRL-12701) – Cvartzine d’Lion
4. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
5. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Karminkist
6. Liia (VRL-11284) – Atoom
7. Viixi (VRL-13923) – Everholt Cavenna VH20-011-0226
8. Zack (VRL-01221) – Idria VH16-021-0373
9. Liia (VRL-11284) – Krunebys Pawl VH20-021-0104
10. Rachin (VRL-08660) – Total Trouble F VH19-031-0288
11. Jesy (VRL-11942) – Waldein Imperium VH17-012-0245
12. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Alcanthe VH17-012-0189
13. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Chaoite

Luokka 4

1. Jesy (VRL-11942) – Waldein Imperium VH17-012-0245  
2. Liia (VRL-11284) – Krunebys Pawl VH20-021-0104
3. Zack (VRL-01221) – Idria VH16-021-0373
4. Liia (VRL-11284) – Atoom
5. Viixi (VRL-13923) – Everholt Cavenna VH20-011-0226
6. Kida (VRL-08368) – Bentley KNS VH20-031-0171
7. Rachin (VRL-08660) – Total Trouble F VH19-031-0288
8. Jesy (VRL-11942) – Zodiac Alcanthe VH17-012-0189
9. Lissu T. (VRL-12701) – Cvartzine d’Lion
10. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Chaoite
11. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Karminkist
12. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
13. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Shadrinsk