KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 22.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
2. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013  
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
4. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
5. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
7. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
8. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
9. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
10. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
11. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040
12. Oresama (VRL-02753) – Ursula
13. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
14. lottis (VRL-13831) – Thalantos
15. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
16. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
17. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
18. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
19. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
20. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
21. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
22. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
23. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
24. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
25. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
26. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
27. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
28. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
29. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
30. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
31. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
32. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
34. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
35. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
37. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
38. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
39. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
40. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001

Luokka 3

1. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004  
2. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
3. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
4. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
5. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
6. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
7. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
8. S (VRL-00329) – Nessie Ion
9. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
10. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
11. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
12. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
13. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
14. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
15. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
16. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010
17. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
18. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
19. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
20. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
21. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis VH20-005-0018
22. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
23. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
24. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
25. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
26. S (VRL-00329) – Jámbor GA
27. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
28. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006

Luokka 2

1. Oresama (VRL-02753) – Ursula  
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
3. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
4. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
5. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
6. lottis (VRL-13831) – Thalantos
7. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
8. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
9. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
11. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
12. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
13. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
14. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
15. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
16. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
18. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
19. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
21. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
22. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
23. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
24. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
25. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
26. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
27. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
28. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
29. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
30. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
31. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
32. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
34. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
35. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
36. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
37. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
38. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
39. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
40. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951

Luokka 4

1. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295  
3. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
4. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
5. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
6. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
7. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
8. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
9. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
10. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
11. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
12. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
13. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
14. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
15. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
16. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
17. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
18. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
19. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
20. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
21. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
22. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
23. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
24. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
25. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
26. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
27. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
28. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360