KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 23.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966  
2. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
3. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
5. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
6. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
7. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
8. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
9. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
10. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
11. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
12. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
13. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
14. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
15. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
16. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
17. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
19. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040
20. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
21. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
22. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
23. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
24. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
25. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
26. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
27. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
28. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
29. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
30. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
31. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
32. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
34. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
35. Oresama (VRL-02753) – Ursula
36. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
37. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
38. lottis (VRL-13831) – Thalantos
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
40. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237

Luokka 3

1. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
2. S (VRL-00329) – Nessie Ion  
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
4. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
5. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
6. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
7. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
8. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
9. S (VRL-00329) – Jámbor GA
10. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
11. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
12. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
13. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
14. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
15. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
16. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
17. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
18. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010
19. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
20. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
21. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
22. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
23. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
24. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
25. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
26. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis VH20-005-0018
27. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
28. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966  
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
3. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
4. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
5. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
7. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
8. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
9. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
10. Oresama (VRL-02753) – Ursula
11. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
12. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
13. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
14. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
15. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
16. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
17. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
18. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
19. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
20. lottis (VRL-13831) – Thalantos
21. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
22. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
23. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
24. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
25. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
27. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
28. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
29. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
30. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
31. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
32. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
33. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
34. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
35. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
36. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
37. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
38. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
39. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
40. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö

Luokka 4

1. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004  
2. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
3. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
4. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
5. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
6. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
7. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
8. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
9. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
10. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
11. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
12. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
13. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
14. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
16. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
17. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
18. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
19. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
20. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
21. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
22. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
23. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
24. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
25. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
26. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
27. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
28. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä