KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 24.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174  
2. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
3. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
4. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
7. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
8. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
9. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
10. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
11. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
12. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
13. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
14. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
15. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
16. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
17. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
18. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
19. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
21. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
22. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040
23. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
24. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
25. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
26. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
27. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
28. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
29. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
30. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
31. Oresama (VRL-02753) – Ursula
32. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
33. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
34. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
35. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
36. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
37. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
38. lottis (VRL-13831) – Thalantos
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
40. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758

Luokka 3

1. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006  
2. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
3. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
4. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
5. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
6. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
7. S (VRL-00329) – Jámbor GA
8. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
9. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
10. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis VH20-005-0018
11. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
12. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
13. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
14. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
15. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
16. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
17. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
18. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
19. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010
20. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
21. S (VRL-00329) – Nessie Ion
22. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
23. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
24. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
25. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
26. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
27. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
28. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757  
2. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
3. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
4. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
5. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
6. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
7. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
8. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
9. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
10. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
11. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
12. Oresama (VRL-02753) – Ursula
13. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
14. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
16. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
17. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
18. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
19. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
21. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
22. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
24. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
25. lottis (VRL-13831) – Thalantos
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
27. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
28. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
29. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
30. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
31. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
32. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
34. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
35. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
36. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
37. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
38. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
39. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
40. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197

Luokka 4

1. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101  
2. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
3. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
4. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
5. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
6. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
7. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
8. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
9. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
10. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
11. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
12. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
13. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
14. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
16. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
17. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
18. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
19. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
20. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
21. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
22. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
23. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
24. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
25. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
26. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
27. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
28. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091