KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 26.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
2. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014  
3. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
4. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
5. lottis (VRL-13831) – Thalantos
6. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
7. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
8. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
9. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
10. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040
11. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
12. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
13. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
15. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
16. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
17. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
18. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
19. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
22. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
23. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
24. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
25. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
26. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
27. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
28. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
29. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
30. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
31. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
32. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
33. Oresama (VRL-02753) – Ursula
34. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
35. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
36. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
37. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
38. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
39. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
40. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen

Luokka 3

1. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010  
2. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
3. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
4. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
5. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
7. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
8. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
9. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
10. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
11. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
12. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
13. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
14. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
15. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
16. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis VH20-005-0018
17. S (VRL-00329) – Jámbor GA
18. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
19. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
20. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
21. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
22. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
23. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
24. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
25. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
26. S (VRL-00329) – Nessie Ion
27. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
28. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914

Luokka 2

1. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197  
2. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
3. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
5. Oresama (VRL-02753) – Ursula
6. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
7. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
9. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
11. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
12. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
13. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
14. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
15. lottis (VRL-13831) – Thalantos
16. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
17. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
18. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
19. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
20. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
21. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
22. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
23. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
24. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
25. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
27. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
28. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
30. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
31. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
32. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
33. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
34. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
35. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
36. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
37. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
38. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
39. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
40. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen

Luokka 4

1. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004  
2. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
3. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
4. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
5. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
6. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
7. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
8. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
9. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
10. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
11. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
12. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
13. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
14. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
15. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
16. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
17. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
18. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
19. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
20. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
22. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
23. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
24. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
25. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
26. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
27. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
28. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter