KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 27.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040  
2. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
3. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
4. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
5. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
7. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
8. lottis (VRL-13831) – Thalantos
9. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
10. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
12. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
13. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
14. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
15. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
16. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
17. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
18. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
19. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
20. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
21. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
22. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
23. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
24. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
26. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
27. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
28. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
29. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
30. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
31. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
32. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
33. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
34. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
35. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
36. Oresama (VRL-02753) – Ursula
37. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
38. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
39. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
40. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758

Luokka 3

1. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295  
3. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
4. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
5. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
6. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010
7. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
8. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
9. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
10. S (VRL-00329) – Jámbor GA
11. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
12. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
13. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
14. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
15. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
16. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
17. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
18. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis VH20-005-0018
19. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
20. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
21. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
22. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
23. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
24. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
25. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
26. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
27. S (VRL-00329) – Nessie Ion
28. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001  
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
3. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
4. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
5. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
6. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
7. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
8. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
9. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
10. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
11. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
12. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
13. Oresama (VRL-02753) – Ursula
14. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
15. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
16. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
17. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
18. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
19. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
20. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
21. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
23. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
24. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
25. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
26. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
27. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
29. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
30. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
32. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
33. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
34. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
35. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
36. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
37. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
38. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
39. lottis (VRL-13831) – Thalantos
40. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014

Luokka 4

1. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008  
2. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
3. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
4. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
5. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
6. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
8. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
9. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
10. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
11. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
12. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
13. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
14. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
15. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
16. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
17. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
18. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
19. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
20. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
21. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
22. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
23. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
24. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
25. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
26. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
27. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
28. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089