KRJ koulukilpailut 21.01-30.01.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 29.01.2021 / 20.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ051-060

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tuulia T. (VRL-00084) – Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560  
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Routalempi VH17-018-0323
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
4. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
5. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
6. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
7. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
8. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
9. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
10. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
11. Oresama (VRL-02753) – Ursula
12. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
13. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
14. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
15. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
17. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada
18. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
19. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
20. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
21. lottis (VRL-13831) – Thalantos
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
24. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
25. S (VRL-00329) – Sandrine Ion VH15-008-0080
26. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
27. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
28. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
29. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
30. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
31. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
32. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
33. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197
34. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
35. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
36. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
37. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
38. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
39. S (VRL-00329) – Varanna II VH16-008-0040
40. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013

Luokka 3

1. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
2. S (VRL-00329) – Witterthorne Clematis  VH20-005-0018
3. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
4. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
5. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
6. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
7. S (VRL-00329) – Nessie Ion
8. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
9. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
10. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
11. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
12. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
13. S (VRL-00329) – Jámbor GA
14. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
15. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
16. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
17. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
18. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
19. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
20. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
21. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003
22. S (VRL-00329) – Tynewould Amice VH20-005-0010
23. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
24. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
25. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
26. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
27. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
28. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295

Luokka 2

1. Liia (VRL-11284) – Síofrach Connradh VH20-035-0197  
2. Oresama (VRL-02753) – Ursula
3. Liia (VRL-11284) – Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kaunopihlaja
5. S (VRL-00329) – Kirse Ion VH15-008-0038
6. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
7. Kida (VRL-08368) – Varpun Ruusa VH20-018-0757
8. Cherry (VRL-12299) – Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
9. Kida (VRL-08368) – Varpun Pikantti VH20-018-0966
10. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
11. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
12. Sonja (VRL-11911) – Hydra Hood VH19-076-0004
13. Sonja (VRL-11911) – PP’s Chardé VH19-040-0050
14. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
15. Sonja (VRL-11911) – Charleston de Winter VH20-155-0002
16. Tuulia T. (VRL-00084) – Tuulenpesän Apilliina VH17-018-1557
17. S (VRL-00329) – Safran Ion VH15-008-0071
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
19. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
20. Oresama (VRL-02753) – Honkahärkä
21. Liia (VRL-11284) – Síofrach Maonaigh VH20-035-0199
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
23. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
24. Kida (VRL-08368) – Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
25. S (VRL-00329) – Lukacs KTN VH13-099-0013
26. Oresama (VRL-02753) – Pöyröö
27. S (VRL-00329) – Lágy Ion VH18-099-0003
28. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Varismäen Vulcanus VH17-018-1696
30. Sonja (VRL-11911) – Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
31. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
32. Kida (VRL-08368) – Kernfield Kentucky Fried VH20-035-0154
33. Vibaja (VRL-00727) – Jameela al Qismat VH20-003-0237
34. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Coch Glyndwr
35. Liia (VRL-11284) – Almondale Pegasus VH20-027-0174
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Haamumaili
37. Oresama (VRL-02753) – Metsäruusu
38. lottis (VRL-13831) – Thalantos
39. Vibaja (VRL-00727) – Berryard Noel VH20-035-0194
40. Cherry (VRL-12299) – Willow Prada

Luokka 4

1. Tuire (VRL-00345) – Lämmin Litkupiimä
2. Zack (VRL-01221) – Seigokan Ion VH21-090-0003  
3. Tuire (VRL-00345) – Hourailija VH18-018-1414
4. Nikki (VRL-14085) – Belara van de Halor VH21-012-0001
5. S (VRL-00329) – Rex Anglorum Ion VH20-005-0009
6. Cherry (VRL-12299) – Dirty Dancing de Winter
7. Sonja (VRL-11911) – Daredevil VH20-202-0006
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Fiktion Rehti VH17-018-1295
9. Sonja (VRL-11911) – Gjalt van Khim VH20-0040-0091
10. Sonja (VRL-11911) – Nutcase VH20-202-0002
11. Cherry (VRL-12299) – Madonna Complex de Winter
12. Liia (VRL-11284) – Fabelfigur GER VH20-011-0275
13. Alina Lange (VRL-11523) – Crane Nastoiki Czar VH19-044-0089
14. Alina Lange (VRL-11523) – Double Entendre VH19-011-0233
15. Zack (VRL-01221) – Priton Tadesna VH21-039-0053
16. Oresama (VRL-02753) – Chollima RR
17. Veera R. (VRL-10735) – Golden Ice VH13-035-0178
18. Sonja (VRL-11911) – Winette Rewa VH15-040-0101
19. Cherry (VRL-12299) – Sun Warrioress de Winter
20. S (VRL-00329) – Glenyard Business Man VH20-005-0006
21. Veera R. (VRL-10735) – Full of Beat Lady VH06-012-7953
22. Xavier Falk (VRL-11523) – WH Wannkönig VH21-048-0008
23. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
24. S (VRL-00329) – Newton Ion VH03-005-3205
25. Veera R. (VRL-10735) – Negro la Reina VH13-040-0360
26. S (VRL-00329) – Malibu Paddnessa VH13-005-0027
27. Zack (VRL-01221) – Calenardhon Ion VH21-090-0004
28. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002