KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 01.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 40/40
2. helppo B 40/40
3. helppo A 40/40
4. helppo A 40/40

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163  
2. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
3. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
4. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
5. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
7. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
8. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
9. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
10. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
11. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
12. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
13. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
15. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
16. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
17. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
18. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
19. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
20. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
21. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
22. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
23. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
24. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
25. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
26. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
27. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
28. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
29. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
30. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
31. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
32. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
33. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
34. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
35. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
36. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
37. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
38. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
39. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
40. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637

Luokka 3

1. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439  
2. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
3. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
4. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
5. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
6. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
7. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
8. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
9. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
10. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
11. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
12. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
13. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
14. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
15. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
16. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
17. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
19. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
20. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
21. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
22. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
23. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
24. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
26. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
27. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
28. Cherry (VRL-12299) – Armias
29. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
30. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
31. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
32. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
34. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
35. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
36. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
37. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
38. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
39. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
40. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh

Luokka 2

1. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
2. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841  
3. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
4. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
5. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
6. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
9. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
10. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
11. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
12. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
13. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
14. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
15. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
16. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
17. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
19. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
20. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
22. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
23. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
24. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
25. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
26. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
27. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
28. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
29. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
30. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
31. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
32. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
33. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
34. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
35. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
36. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
37. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
38. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
39. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
40. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046

Luokka 4

1. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004  
2. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
4. Cherry (VRL-12299) – Armias
5. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
6. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
7. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
8. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
9. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
10. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
11. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
12. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
13. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
14. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
15. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
16. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
17. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
18. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
19. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
20. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
21. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
22. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
23. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
24. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
26. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
27. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
28. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
29. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
30. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
32. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
33. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
34. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
35. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
36. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
37. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
38. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
39. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
40. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore