KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 02.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
2. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006  
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
4. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
5. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
6. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
7. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
9. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
10. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
12. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
13. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
15. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
16. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
17. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
18. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
19. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
20. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
21. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
22. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
23. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
24. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
25. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
26. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
27. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
28. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
29. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
30. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
31. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
32. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
33. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
34. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
35. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
36. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
37. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
38. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
39. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
40. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809

Luokka 3

1. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022  
2. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
3. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
4. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
5. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
6. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
8. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
9. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
10. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
13. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
14. Cherry (VRL-12299) – Armias
15. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
16. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
17. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
18. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
19. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
20. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
21. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
22. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
24. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
25. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
26. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
27. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
28. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
29. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
30. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
31. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
32. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
33. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
34. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
35. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
36. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
37. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
38. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
39. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
40. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046

Luokka 2

1. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
2. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006  
3. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
4. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
5. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
6. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
7. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
8. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
9. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
10. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
11. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
12. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
13. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
14. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
15. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
16. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
17. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
18. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
19. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
20. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
21. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
22. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
23. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
24. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
25. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
27. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
28. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
29. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
30. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
31. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
32. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
33. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
34. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
35. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
36. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
37. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
38. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
40. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004

Luokka 4

1. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
2. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039  
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
4. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
5. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
6. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
7. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
8. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
9. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
10. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
11. Cherry (VRL-12299) – Armias
12. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
13. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
14. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
15. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
16. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
17. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
18. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
19. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
20. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
21. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
22. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
23. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
24. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
26. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
27. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
28. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
30. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
31. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
32. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
33. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
34. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
35. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
36. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
37. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
38. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
39. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
40. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad