KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 03.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
2. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170  
3. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
4. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
5. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
7. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
8. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
9. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
10. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
11. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
12. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
13. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
14. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
15. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
16. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
17. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
18. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
19. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
20. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
21. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
22. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
23. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
24. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
25. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
27. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
28. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
29. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
30. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
31. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
32. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
33. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
34. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
35. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
36. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
37. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
38. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
39. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
40. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001

Luokka 3

1. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046  
2. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
3. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
4. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
5. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
7. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
8. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
9. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
10. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
12. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
13. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
14. Cherry (VRL-12299) – Armias
15. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
16. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
17. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
18. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
19. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
20. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
21. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
22. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
23. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
24. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
25. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
26. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
27. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
28. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
30. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
31. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
32. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
33. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
34. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
35. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
36. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
37. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
38. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
39. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
40. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046

Luokka 2

1. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
2. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040  
3. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
4. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
5. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
6. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
7. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
8. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
9. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
10. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
11. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
12. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
13. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
14. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
15. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
16. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
17. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
18. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
19. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
20. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
21. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
22. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
24. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
25. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
26. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
27. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
28. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
29. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
30. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
32. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
33. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
34. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
35. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
36. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
37. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
38. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
39. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
40. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163

Luokka 4

1. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044  
2. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
3. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
4. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
5. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
6. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
7. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
8. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
9. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
10. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
11. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
12. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
13. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
14. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
15. Cherry (VRL-12299) – Armias
16. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
17. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
18. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
19. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
20. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
23. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
24. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
25. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
26. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
27. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
28. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
29. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
30. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
31. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
32. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
33. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
34. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
35. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
36. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
37. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
38. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
39. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
40. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410