KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 04.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
2. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024  
3. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
4. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
5. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
6. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
7. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
8. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
9. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
10. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
11. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
12. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
13. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
14. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
15. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
16. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
17. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
18. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
19. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
20. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
21. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
22. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
23. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
24. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
25. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
26. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
27. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
28. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
30. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
31. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
32. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
33. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
34. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
35. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
36. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
37. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
38. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
40. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006

Luokka 3

1. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
2. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
3. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039  
4. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
5. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
6. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
7. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
8. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
9. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
10. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
11. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
12. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
13. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
14. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
15. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
16. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
17. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
18. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
19. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
20. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
21. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
22. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
23. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
24. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
25. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
26. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
27. Cherry (VRL-12299) – Armias
28. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
29. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
30. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
32. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
33. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
34. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
35. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
36. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
37. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
38. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
40. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
2. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046  
3. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
4. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
5. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
6. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
7. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
8. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
9. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
10. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
11. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
12. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
13. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
14. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
15. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
16. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
17. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
18. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
19. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
20. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
21. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
22. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
24. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
26. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
27. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
28. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
29. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
30. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
31. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
32. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
33. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
34. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
35. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
36. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
37. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
38. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
40. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002

Luokka 4

1. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
2. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022  
3. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
4. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
5. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
7. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
8. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
9. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
10. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
12. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
13. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
14. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
15. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
16. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
17. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
18. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
19. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
20. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
21. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
22. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
23. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
24. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
25. Cherry (VRL-12299) – Armias
26. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
27. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
28. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
29. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
30. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
31. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
32. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
33. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
34. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
35. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
36. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
37. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
38. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
39. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
40. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039