KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 05.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
2. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163  
3. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
4. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
5. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
6. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
7. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
8. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
9. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
10. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
11. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
12. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
13. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
14. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
15. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
16. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
17. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
18. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
19. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
20. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
21. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
22. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
23. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
24. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
25. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
26. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
27. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
28. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
29. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
30. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
31. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
32. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
34. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
35. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
36. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
37. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
38. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
40. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843

Luokka 3

1. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
2. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439  
3. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
4. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
5. Cherry (VRL-12299) – Armias
6. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
7. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
8. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
9. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
10. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
11. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
12. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
13. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
14. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
15. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
16. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
17. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
18. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
19. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
20. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
22. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
24. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
25. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
26. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
27. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
28. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
29. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
30. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
31. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
32. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
33. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
34. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
35. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
36. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
37. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
38. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
39. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
40. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060

Luokka 2

1. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
2. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004  
3. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
4. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
5. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
6. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
7. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
8. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
9. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
10. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
12. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
13. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
14. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
15. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
16. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
17. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
18. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
19. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
21. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
22. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
23. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
24. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
25. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
26. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
27. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
28. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
29. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
30. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
31. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
32. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
33. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
34. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
35. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
36. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
37. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
38. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
39. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
40. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040

Luokka 4

1. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064  
2. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
3. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
4. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
5. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
6. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
7. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
8. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
9. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
10. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
11. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
12. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
13. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
14. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
15. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
16. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
17. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
19. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
20. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
21. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
22. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
23. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
24. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
25. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
26. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
27. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
28. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
29. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
30. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
31. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
32. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
33. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
34. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
35. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
36. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
37. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
38. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
39. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
40. Cherry (VRL-12299) – Armias