KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 08.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
2. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067  
3. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
4. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
5. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
6. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
7. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
8. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
9. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
10. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
11. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
12. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
13. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
14. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
15. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
16. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
17. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
18. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
19. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
20. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
21. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
22. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
23. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
24. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
25. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
26. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
27. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
28. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
29. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
30. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
31. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
32. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
33. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
34. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
35. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
36. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
37. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
38. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
39. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
40. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024

Luokka 3

1. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045  
2. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
3. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
4. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
5. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
6. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
7. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
8. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
9. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
10. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
11. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
12. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
13. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
14. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
15. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
16. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
17. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
18. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
19. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
20. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
21. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
22. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
23. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
24. Cherry (VRL-12299) – Armias
25. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
26. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
27. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
28. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
29. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
30. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
31. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
32. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
33. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
34. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
35. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
36. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
37. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
38. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
39. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
40. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039

Luokka 2

1. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
2. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649  
3. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
4. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
5. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
6. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
7. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
8. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
9. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
10. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
11. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
12. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
13. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
14. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
15. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
16. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
17. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
18. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
19. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
20. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
21. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
22. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
23. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
24. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
25. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
27. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
28. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
29. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
30. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
31. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
32. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
33. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
34. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
35. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
36. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
37. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
38. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003
39. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
40. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018

Luokka 4

1. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
2. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312  
3. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
4. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
5. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
6. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
7. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
8. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
9. Cherry (VRL-12299) – Armias
10. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
12. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
13. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
14. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
15. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
16. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
17. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
18. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
19. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
20. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
21. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
22. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
23. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
24. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
25. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
26. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
27. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
28. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
29. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
30. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
31. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
32. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
33. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
34. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
35. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
36. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
37. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
38. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
39. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
40. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647