KRJ koulukilpailut 01.02-10.02.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 09.02.2021 / 31.01.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ061-070

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

(VH-numero eli hevosen rekisterinumero ei ole pakollinen)

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. helppo A 
4. helppo A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
2. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841  
3. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
4. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
5. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
6. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308
7. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
8. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
9. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
10. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
11. alina (VRL-14858) – Hohdekettu Koo VH20-018-0522
12. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
13. alina (VRL-14858) – Teilikorven Molli VH20-018-0809
14. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
15. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
16. alina (VRL-14858) – Eira Wen Lind VH20-024-0055
17. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
18. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
19. Tuulia T. (VRL-00084) – Pendewrwydd Dawn VH15-026-0092
20. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
21. Tuulia T. (VRL-00084) – Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Cedion Silver Fern VH16-024-0086
23. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
24. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
25. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
26. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
27. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
28. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
29. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
30. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
31. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
32. Tuulia T. (VRL-00084) – Oh Romeo Dei VH16-017-0202
33. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
34. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
35. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
36. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
37. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
38. alina (VRL-14858) – Lille Julius VH20-028-0066
39. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
40. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781

Luokka 3

1. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478  
2. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
3. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
4. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
5. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
6. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Triona VH20-025-0022
7. Cherry (VRL-12299) – Armias
8. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
9. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
10. Tuulia T. (VRL-00084) – Shamrock Inc VH14-035-0144
11. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
12. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
13. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
14. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
15. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
16. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
17. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
18. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001
19. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
20. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
21. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039
22. Tuulia T. (VRL-00084) – Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
23. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
24. Tuulia T. (VRL-00084) – Pontwydd Myfina VH14-026-0127
25. Emmy (VRL-14926) – Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
26. Emmy (VRL-14926) – Bean Bonnie VH20-069-0039
27. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
28. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
29. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
30. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
31. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
32. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
33. Emmy (VRL-14926) – Brennon Rebellion VH20-069-0043
34. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
35. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
36. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
37. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
38. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
39. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
40. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig

Luokka 2

1. Sonja (VRL-11911) – Angailla VH17-025-0018
2. Dimma (VRL-08204) – Tuulenpesän Haamujengi
3. alina (VRL-14858) – Maldwyn Sioned VH21-024-0003  
4. Tuulia T. (VRL-00084) – Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
5. alina (VRL-14858) – Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
6. Hazel (VRL-14333) – Hytisevä Hilla VH20-018-0649
7. alina (VRL-14858) – Maldwyn Teagan VH21-025-0002
8. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
9. Kida (VRL-08368) – Harmaanapsija Lind VH20-018-0781
10. Zack (VRL-01221) – Priton Eqlitanya VH21-015-0001
11. Tuulia T. (VRL-00084) – Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
12. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
13. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
14. Sonja (VRL-11911) – Ffiona MPB VH20-023-0018
15. Tuulia T. (VRL-00084) – Farchog Ion VH20-026-0069
16. Zack (VRL-01221) – Herrebar Yemn VH21-048-0001
17. Cherry (VRL-12299) – Furry Jerry VH20-046-0067
18. Emmy (VRL-14926) – Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
19. Serena (VRL-09334) – Jeilin Eldarion VH20-018-0583
20. Hazel (VRL-14333) – Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
21. Hazel (VRL-14333) – Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
22. felissa (VRL-04000) – Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
23. lottis (VRL-13831) – Kirsikkanaukku
24. Zack (VRL-01221) – Le-Mana Ionnaja VH21-015-0003
25. Sonja (VRL-11911) – Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
26. Tuulia T. (VRL-00084) – Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
27. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
28. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
29. Vibaja (VRL-00727) – Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
30. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
31. Sonja (VRL-11911) – Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
32. Emmy (VRL-14926) – Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
33. Serena (VRL-09334) – Bainestoft Maywraith VH20-029-0054
34. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
35. Kida (VRL-08368) – Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
36. Vibaja (VRL-00727) – Poniniemen Brandr VH20-027-0161
37. lottis (VRL-13831) – Moon Onneton VH18-018-0170
38. Zack (VRL-01221) – Malgosia Ion VH21-100-0004
39. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Eiddwen VH21-025-0001
40. Cherry (VRL-12299) – Sweet Dynamite VH20-017-0308

Luokka 4

1. Zack (VRL-01221) – Starozytny Las VH20-107-0001  
2. Emmy (VRL-14926) – Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
3. Vibaja (VRL-00727) – Ragnall of Ellesmore
4. Hazel (VRL-14333) – Meripihkaroihu VH18-018-1286
5. Tuulia T. (VRL-00084) – Daearbel Dawn VH15-026-0093
6. Zack (VRL-01221) – Sredneve Kovoye VH21-039-0001
7. Cherry (VRL-12299) – Lumelantti VH20-018-0410
8. alina (VRL-14858) – Villahaan Vanerma VH20-018-0596
9. Zack (VRL-01221) – Tycznie Zapisane VH20-100-0014
10. alina (VRL-14858) – Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
11. Cherry (VRL-12299) – Armias
12. lottis (VRL-13831) – Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052
13. Sonja (VRL-11911) – Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
14. Sonja (VRL-11911) – Sadan Aamunkoi VH17-018-0478
15. Hazel (VRL-14333) – Lällällää VH20-018-0693
16. Zack (VRL-01221) – Venoven Yemn VH21-015-0002
17. Cherry (VRL-12299) – A.D. Valentino VH19-026-0022
18. lottis (VRL-13831) – Pesonen VH21-018-0056
19. Hazel (VRL-14333) – Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
20. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
21. Cherry (VRL-12299) – Bermuda de Winter VH18-155-0037
22. Kida (VRL-08368) – Ellerbeck Maeve
23. Hazel (VRL-14333) – Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
24. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
25. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwenlyn Brii VH15-026-0001
26. Vibaja (VRL-00727) – Baytons Groovy Apple VH20-027-0156
27. Sonja (VRL-11911) – Helmiahon Kasarikauhu VH19-018-1009
28. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
29. Viixi (VRL-13923) – Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060
30. Vibaja (VRL-00727) – Hyacinth of Ellesmore
31. Sonja (VRL-11911) – Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
32. Tuulia T. (VRL-00084) – Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
33. Emmy (VRL-14926) – Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
34. alina (VRL-14858) – Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
35. Kida (VRL-08368) – Pembridge Sinéad
36. Kida (VRL-08368) – Linford Caragh
37. Kida (VRL-08368) – Goldicote Pádraig
38. Emmy (VRL-14926) – Farbranch Divilly VH21-069-0001
39. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
40. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Odalia VH20-057-0039