KRJ koulukilpailut 21.05. - 30.05.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 28.05.2021 / 20.05.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ161-170

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. vaativa B 
2. vaativa B 
3. grand prix 
4. grand prix 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Zack (VRL-01221) – Sgorra Magiya VH21-039-0079
2. Sylvi (VRL-08179) – Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984 
3. Cherry (VRL-12299) – Merimiina VH19-018-0229
4. Kida (VRL-08368) – Vaprun Toffeepusu VH20-018-0909
5. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
6. Cherry (VRL-12299) – Adinan Minijannu VH19-018-0442
7. Elli L. (VRL-14207) – Vappulan Paroni VH19-018-0309
8. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
9. Elli L. (VRL-14207) – Ruuneperi VH19-018-0345
10. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
11. Tiikeri (VRL-10741) – Four Clover Cave VH21-031-0022
12. Elli L. (VRL-14207) – Vuornan Muffini VH19-018-0624
13. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
14. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027
15. sarqquu (VRL-04374) – Knapton Fairfax VH21-027-0024
16. Siguri (VRL-11290) – Eelin Räyhähenki VH16-018-1708
17. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
18. Elli L. (VRL-14207) – Viljolan Myrtti VH19-018-0311
19. Emma (VRL-14702) – Anthemis v. Helmwald VH21-011-0106
20. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
21. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
22. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
23. Emma (VRL-14702) – Santerin Usko VH21-018-0497
24. Iiris (VRL-14947) – Lisandro VH21-031-0138
25. Emma (VRL-14702) – Loveland’s Shiny Harry VH21-022-0024
26. Veera R. (VRL-10735) – Hayley VH21-011-0043
27. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
28. Sylvi (VRL-08179) – Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
29. Siguri (VRL-11290) – Tiernan Varja VH16-018-2134
30. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
31. Siguri (VRL-11290) – Luminara VH16-018-2130
32. Siguri (VRL-11290) – Kuunlumooja VH16-018-1608
33. Zack (VRL-01221) – Zebrina Yemn VH21-266-0001
34. Zack (VRL-01221) – Desendra Yemn VH21-100-0014
35. Sylvi (VRL-08179) – Villahaan Unella VH20-018-0014
36. Sylvi (VRL-08179) – Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
37. Kida (VRL-08368) – Varpun Mikälie VH20-018-0910
38. Kida (VRL-08368) – Varpun Kristalli VH20-018-0911
39. Emma (VRL-14702) – Stoorin Vilpuri VH21-018-0605
40. Kida (VRL-08368) – Hopewood Phantom VH21-035-0059

Luokka 3

1. Naella (VRL-12320) – Odina vd Halor VH21-012-0033
2. Tiikeri (VRL-10741) – Musical Cave VH21-021-0017 
3. Mari H (VRL-05704) – Tabitha VH21-012-0022
4. Zack (VRL-01221) – Verso Demontears VH20-021-0007
5. sarqquu (VRL-04374) – Salzglitter VH20-013-0033
6. Zack (VRL-01221) – Verso Sampson VH19-048-0009
7. leah (VRL-11523) – Empresserié d’Lion VH20-044-0016
8. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT VH15-031-0203
9. Amren (VRL-14866) – Clarimond RED VH20-012-0074
10. sonya (VRL-09386) – Valero v. Helmwald VH21-021-0066
11. Tiikeri (VRL-10741) – Honigmandel v. Lark VH20-013-0001
12. sonya (VRL-09386) – Lyra Kassel VH21-011-0116
13. Naella (VRL-12320) – Freakshake M! VH21-031-0048
14. sonya (VRL-09386) – Andor Kassel VH21-011-0117
15. leah (VRL-11523) – Bettany des Îles VH20-121-0002
16. Sylvi (VRL-08179) – Loblolly VH21-013-0008
17. sonya (VRL-09386) – Nadiya v. Helmwald VH21-021-0067
18. sarqquu (VRL-04374) – Berengar of Rivia VH20-021-0043
19. leah (VRL-11523) – De La Louisiane VH20-044-0047
20. sarqquu (VRL-04374) – Koressia of Rivia VH20-021-0042
21. Zack (VRL-01221) – Vermyal Yemn VH21-015-0005
22. leah (VRL-11523) – Iblis F VH19-021-0068
23. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
24. sarqquu (VRL-04374) – La Bourree VH20-011-0065
25. Mari H (VRL-05704) – Brandon von Lark VH21-013-0009

Luokka 2

1. Elli L. (VRL-14207) – Vappulan Paroni VH19-018-0309 
2. Sylvi (VRL-08179) – Kaarnan Karneoli VH19-018-0325
3. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
4. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
5. Tiikeri (VRL-10741) – Mont Blanc d’Béni VH20-121-0027
6. Tiikeri (VRL-10741) – Four Clover Cave VH21-031-0022
7. Siguri (VRL-11290) – Eelin Räyhähenki VH16-018-1708
8. Kida (VRL-08368) – Vaprun Toffeepusu VH20-018-0909
9. Iiris (VRL-14947) – Lisandro VH21-031-0138
10. sarqquu (VRL-04374) – Radcliffe Milton VH21-027-0023
11. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
12. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
13. Emma (VRL-14702) – Le Romance VH21-021-0054
14. Kida (VRL-08368) – Hopewood Phantom VH21-035-0059
15. Veera R. (VRL-10735) – Hayley VH21-011-0043
16. Kida (VRL-08368) – Varpun Kristalli VH20-018-0911
17. Cherry (VRL-12299) – Dashner Scotch Corpse VH18-076-0076
18. Elli L. (VRL-14207) – Viljolan Myrtti VH19-018-0311
19. Sylvi (VRL-08179) – Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
20. Siguri (VRL-11290) – Luminara VH16-018-2130
21. sarqquu (VRL-04374) – Fencote Ronan VH21-035-0036
22. Elli L. (VRL-14207) – Ruuneperi VH19-018-0345
23. Siguri (VRL-11290) – Tiernan Varja VH16-018-2134
24. sarqquu (VRL-04374) – Knapton Fairfax VH21-027-0024
25. Cherry (VRL-12299) – Adinan Minijannu VH19-018-0442
26. Siguri (VRL-11290) – Kuunlumooja VH16-018-1608
27. Zack (VRL-01221) – Zebrina Yemn VH21-266-0001
28. Emma (VRL-14702) – Anthemis v. Helmwald VH21-011-0106
29. Kida (VRL-08368) – Varpun Mikälie VH20-018-0910
30. Tiikeri (VRL-10741) – Viper Silvers VH21-011-0040
31. Sylvi (VRL-08179) – Haiku VH19-018-0360
32. Emma (VRL-14702) – TS Eveningstar VH21-021-0056
33. Cherry (VRL-12299) – Merimiina VH19-018-0229
34. Zack (VRL-01221) – Desendra Yemn VH21-100-0014
35. Zack (VRL-01221) – Sgorra Magiya VH21-039-0079
36. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
37. Sylvi (VRL-08179) – Bogårdin Roihuroi VH19-018-1012
38. Emma (VRL-14702) – Hoperoad’s Effectiviness VH21-021-0060
39. Cherry (VRL-12299) – Don Juan Complex de Winter VH19-155-0011
40. Elli L. (VRL-14207) – Vuornan Muffini VH19-018-0624

Luokka 4

1. Tiikeri (VRL-10741) – Honigmandel v. Lark VH20-013-0001
2. Zack (VRL-01221) – Verso Demontears VH20-021-0007 
3. Naella (VRL-12320) – Odina vd Halor VH21-012-0033
4. sarqquu (VRL-04374) – La Bourree VH20-011-0065
5. sonya (VRL-09386) – Andor Kassel VH21-011-0117
6. sarqquu (VRL-04374) – Salzglitter VH20-013-0033
7. sonya (VRL-09386) – Valero v. Helmwald VH21-021-0066
8. Zack (VRL-01221) – Vermyal Yemn VH21-015-0005
9. Tiikeri (VRL-10741) – Mireille F VH21-021-0003
10. sonya (VRL-09386) – Lyra Kassel VH21-011-0116
11. Amren (VRL-14866) – Clarimond RED VH20-012-0074
12. sarqquu (VRL-04374) – Berengar of Rivia VH20-021-0043
13. leah (VRL-11523) – Empresserié d’Lion VH20-044-0016
14. sonya (VRL-09386) – Nadiya v. Helmwald VH21-021-0067
15. Naella (VRL-12320) – Freakshake M! VH21-031-0048
16. Tiikeri (VRL-10741) – Musical Cave VH21-021-0017
17. sarqquu (VRL-04374) – Koressia of Rivia VH20-021-0042
18. leah (VRL-11523) – Bettany des Îles VH20-121-0002
19. leah (VRL-11523) – Iblis F VH19-021-0068
20. Sylvi (VRL-08179) – Loblolly VH21-013-0008
21. Zack (VRL-01221) – Verso Sampson VH19-048-0009
22. Mari H (VRL-05704) – Tabitha VH21-012-0022
23. leah (VRL-11523) – De La Louisiane VH20-044-0047
24. Mari H (VRL-05704) – Brandon von Lark VH21-013-0009
25. Tiikeri (VRL-10741) – Pas Trouve IT VH15-031-0203