KRJ koulukilpailut 21.06. - 30.06.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 27.06.2021 / 20.06.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ191-200

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. vaativa B 
4. vaativa B 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002 
2. Viivi (VRL-08852) – Wyat Ice Ice Blondy VH15-017-0712 
3. Kida (VRL-08368) – Varpun Mikälie VH20-018-0910
4. Sorel (VRL-00884) – Storytellers Scheherazade VH15-027-0194
5. Siguri (VRL-11290) – Karaman Venni VH16-018-2138
6. Sussu (VRL-12636) – Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
7. Viivi (VRL-08852) – Tiilikan Nonparelli VH16-017-0113
8. Viivi (VRL-08852) – Vandaal VH21-060-0010
9. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
10. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027
11. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
12. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
13. Naella (VRL-12320) – Daim Chocolate Crisp VH21-017-0064
14. Viivi (VRL-08852) – Saarma VH21-060-0011
15. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
16. Pierre (VRL-10531) – Kototallin Jojo VH20-018-0217
17. Sorel (VRL-00884) – Poniniemen Paranoia VH21-027-0034
18. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
19. Pierre (VRL-10531) – Vappulan Ulpukka VH19-018-0964
20. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
21. Pierre (VRL-10531) – Kadon Wappu VH20-018-0566
22. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Ddwer Morris VH21-024-0020
23. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
24. Sorel (VRL-00884) – Reloaded X-File VH14-010-0045
25. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
26. Kida (VRL-08368) – Varpun Rommiruhtinas VH20-018-0907
27. Sorel (VRL-00884) – Shawright Venetsja VH18-027-0142
28. Nicky (VRL-14087) – Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
29. Siguri (VRL-11290) – Kuukarin Jalonis VH17-018-0831
30. Kida (VRL-08368) – Varpun Aino VH21-018-0177
31. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
32. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015
33. Kida (VRL-08368) – Varpun Virvatuli VH20-018-0957
34. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
35. Siguri (VRL-11290) – Narvin Katla VH16-018-2129
36. Zack (VRL-01221) – Valiant al Sierra ox VH20-003-0223
37. Siguri (VRL-11290) – Erkinheimon Kotikummitus VH20-018-0500
38. Mona Griffiths (VRL-14901) – Cwmcoed Rhyfeddol VH21-024-0026
39. Pierre (VRL-10531) – Kalskag Øyvi VH20-053-0010
40. Pölhö (VRL—01436) – Unique v.d. Halor VH21-012-0048

Luokka 3

1. Kida (VRL-08368) – Varpun Luurankohippa VH20-018-0956
2. Siguri (VRL-11290) – Turmeltajan Siro-Tempo VH17-018-0826 
3. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
4. Jemiina (VRL-07412) – Pirunhenkäys VH17-018-1668
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
6. Jemiina (VRL-07412) – Iloriimi VH20-018-0281
7. Kida (VRL-08368) – Varpun Kuu-Ukko VH20-018-0912
8. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
9. Skai (VRL-14897) – Stanimir KZV VH21-097-0008
10. Siguri (VRL-11290) – Villahaan Vilkas VH17-018-0830
11. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006
12. Jemiina (VRL-07412) – Syrjän Häätapa VH17-018-1277
13. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006
14. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
15. Zack (VRL-01221) – Katnetsa Ion VH21-039-0056
16. Kida (VRL-08368) – Hopewood Phantom VH21-035-0059
17. Sussu (VRL-12636) – Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
18. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
19. Siguri (VRL-11290) – Eelin Räyhähenki VH16-018-1708
20. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
21. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
22. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
23. Siguri (VRL-11290) – Tiernan Varja VH16-018-2134
24. Jemiina (VRL-07412) – Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
25. Kida (VRL-08368) – Varpun Painajainen VH20-018-0906
26. Tiikeri (VRL-10741) – Four Clover Cave VH21-031-0022
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
28. Pierre (VRL-10531) – Donna Khrystyna VH19-008-0017
29. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
30. Pierre (VRL-10531) – Mustasuon Iiris VH21-018-0433

Luokka 2

1. Kida (VRL-08368) – Varpun Rommiruhtinas VH20-018-0907
2. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743 
3. Sorel (VRL-00884) – Poniniemen Paranoia VH21-027-0034
4. Kida (VRL-08368) – Varpun Aino VH21-018-0177
5. Zack (VRL-01221) – Bethesda VH21-020-0002
6. Sorel (VRL-00884) – Reloaded X-File VH14-010-0045
7. Pölhö (VRL—01436) – Unique v.d. Halor VH21-012-0048
8. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
9. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
10. Naella (VRL-12320) – Daim Chocolate Crisp VH21-017-0064
11. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
12. Siguri (VRL-11290) – Karaman Venni VH16-018-2138
13. Nicky (VRL-14087) – Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
14. Sussu (VRL-12636) – Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
15. Sorel (VRL-00884) – Shawright Venetsja VH18-027-0142
16. Kida (VRL-08368) – Varpun Virvatuli VH20-018-0957
17. Pierre (VRL-10531) – Vappulan Ulpukka VH19-018-0964
18. Zack (VRL-01221) – Valiant al Sierra ox VH20-003-0223
19. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
20. Pierre (VRL-10531) – Kadon Wappu VH20-018-0566
21. Kida (VRL-08368) – Varpun Mikälie VH20-018-0910
22. Siguri (VRL-11290) – Kuukarin Jalonis VH17-018-0831
23. Mona Griffiths (VRL-14901) – Cwmcoed Rhyfeddol VH21-024-0026
24. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015
25. Zack (VRL-01221) – Qrisbane Yemn VH21-266-0002
26. Viivi (VRL-08852) – Wyat Ice Ice Blondy VH15-017-0712
27. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Ddwer Morris VH21-024-0020
28. Siguri (VRL-11290) – Erkinheimon Kotikummitus VH20-018-0500
29. Siguri (VRL-11290) – Narvin Katla VH16-018-2129
30. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027
31. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
32. Viivi (VRL-08852) – Vandaal VH21-060-0010
33. Zack (VRL-01221) – Agamemnon xx VH20-006-0234
34. Pierre (VRL-10531) – Kalskag Øyvi VH20-053-0010
35. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
36. Viivi (VRL-08852) – Tiilikan Nonparelli VH16-017-0113
37. Sorel (VRL-00884) – Storytellers Scheherazade VH15-027-0194
38. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
39. Pierre (VRL-10531) – Kototallin Jojo VH20-018-0217
40. Viivi (VRL-08852) – Saarma VH21-060-0011

Luokka 4

1. Zack (VRL-01221) – Katnetsa Ion VH21-039-0056
2. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006 
3. Tiikeri (VRL-10741) – Kuuluola VH21-018-0204
4. Siguri (VRL-11290) – Turmeltajan Siro-Tempo VH17-018-0826
5. Kida (VRL-08368) – Varpun Kuu-Ukko VH20-018-0912
6. Naella (VRL-12320) – Cloudfield Casimiro VH21-023-0006
7. Skai (VRL-14897) – Stanimir KZV VH21-097-0008
8. Siguri (VRL-11290) – Tiernan Varja VH16-018-2134
9. Kida (VRL-08368) – Varpun Luurankohippa VH20-018-0956
10. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
11. Sussu (VRL-12636) – Kielokummun Hevari VH18-018-0169
12. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
13. Zack (VRL-01221) – Poka Bereza VH21-039-0092
14. Jemiina (VRL-07412) – Turmeltajan Haltiasointu VH17-018-1385
15. Jemiina (VRL-07412) – Arpaonni VH20-018-0463
16. Kida (VRL-08368) – Hopewood Phantom VH21-035-0059
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
18. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
19. Jemiina (VRL-07412) – Helmiahon Nutella VH20-018-0594
20. Sussu (VRL-12636) – Palavarakkaus VH18-018-1105
21. Tiikeri (VRL-10741) – Hulvaton Muija VH21-018-0182
22. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
23. Kida (VRL-08368) – Varpun Painajainen VH20-018-0906
24. Sussu (VRL-12636) – Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
26. Sussu (VRL-12636) – Evermore Up North VH18-029-0064
27. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
28. Jemiina (VRL-07412) – Syrjän Häätapa VH17-018-1277
29. Pierre (VRL-10531) – Donna Khrystyna VH19-008-0017
30. Siguri (VRL-11290) – Villahaan Vilkas VH17-018-0830
31. Siguri (VRL-11290) – Eelin Räyhähenki VH16-018-1708
32. Pierre (VRL-10531) – Mustasuon Iiris VH21-018-0433
33. Cherry (VRL-12299) – Glory Days de Winter VH19-155-0006