KRJ koulukilpailut 11.08. - 20.08.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 19.08.2021 / 10.08.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ241-250

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. vaativa B 
4. vaativa B 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
2. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207 
3. Zack (VRL-01221) – Last Light xx VH21-006-0223
4. Milja H. (VRL-10674) – Sycamore Holly VH21-029-0220
5. k (VRL-10444) – Hoothoot VH21-029-0259
6. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027
7. Vibaja (VRL-00727) – Springhill Wild Ginger VH21-063-0002
8. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Berwynfa VH21-024-0062
9. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
10. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
11. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076
12. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
13. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015
14. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
15. Veera R. (VRL-10735) – Kadon Radikaali VH21-018-0027
16. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
17. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
18. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Gobhlain VH21-022-0044
19. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jestine VH21-022-0045
20. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
21. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
22. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
23. Veera R. (VRL-10735) – Crampton Schuffelen VH20-115-0018
24. k (VRL-10444) – Doublade VH21-029-0258
25. Dee (VRL-13383) – Ninjana VH21-018-1088
26. Mona Griffiths (VRL-14901) – Caelfall Rhunddwr VH20-024-0089
27. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Eithlin VH21-024-0053
28. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
29. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
30. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
31. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
32. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
33. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
34. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
35. Dee (VRL-13383) – Männynkäpy VH17-018-1164
36. Zack (VRL-01221) – Sierra Theory Of Poseidon VH20-034-0040
37. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
38. k (VRL-10444) – Gotta Catch Them All VH21-028-0106

Luokka 3

1. Laura (VRL-11124) – Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
2. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206 
3. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys VH19-018-0164
5. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
6. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
7. Zack (VRL-01221) – Ibanawa Yemn VH21-100-0006
8. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
9. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn VH19-026-0046
10. Zack (VRL-01221) – Dawnvale Renessans VH18-039-0097
11. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Fienga VH21-031-0124
12. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Kuunkuiskaus VH20-018-0356
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
14. Vibaja (VRL-00727) – Kustavilainen VH20-018-1093
15. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
17. Theo (VRL-14436) – Vuornan Hattarakelmi VH19-018-1074
18. Veera R. (VRL-10735) – P.L. Bilekasino VH20-018-0658
19. Lissu T. (VRL-12701) – Llanllwni Brin VH19-026-0044
20. Dee (VRL-13383) – Hillerin Helvikki VH21-018-1087
21. Vibaja (VRL-00727) – Klinge af Pil VH21-010-0015
22. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
23. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
24. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
25. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
26. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Mainscream VH15-027-0340
27. Veera R. (VRL-10735) – Shenora CE VH20-031-0350

Luokka 2

1. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
2. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076 
3. Dee (VRL-13383) – Männynkäpy VH17-018-1164
4. k (VRL-10444) – Hoothoot VH21-029-0259
5. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
6. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
7. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jestine VH21-022-0045
8. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027
9. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
10. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Berwynfa VH21-024-0062
11. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
12. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
13. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
14. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
15. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
16. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Eithlin VH21-024-0053
17. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
18. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
19. Zack (VRL-01221) – Sierra Theory Of Poseidon VH20-034-0040
20. k (VRL-10444) – Doublade VH21-029-0258
21. Veera R. (VRL-10735) – Crampton Schuffelen VH20-115-0018
22. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
23. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015
24. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
25. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
26. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
27. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
28. k (VRL-10444) – Gotta Catch Them All VH21-028-0106
29. Vibaja (VRL-00727) – Springhill Wild Ginger VH21-063-0002
30. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Gobhlain VH21-022-0044
31. Mona Griffiths (VRL-14901) – Caelfall Rhunddwr VH20-024-0089
32. Milja H. (VRL-10674) – Sycamore Holly VH21-029-0220
33. Veera R. (VRL-10735) – Kadon Radikaali VH21-018-0027
34. Zack (VRL-01221) – Last Light xx VH21-006-0223
35. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
36. Dee (VRL-13383) – Ninjana VH21-018-1088
37. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
38. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089

Luokka 4

1. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669 
2. Veera R. (VRL-10735) – P.L. Bilekasino VH20-018-0658 
3. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006
4. Zack (VRL-01221) – Dawnvale Renessans VH18-039-0097
5. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Royal Sea Lion VH20-209-0008
6. Vibaja (VRL-00727) – Kustavilainen VH20-018-1093
7. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
8. Zack (VRL-01221) – Ibanawa Yemn VH21-100-0006
9. Theo (VRL-14436) – Vuornan Hattarakelmi VH19-018-1074
10. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
11. Laura (VRL-11124) – Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
12. Dee (VRL-13383) – Hillerin Helvikki VH21-018-1087
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
14. Amanda (VRL-10878) – Chevy VH16-209-0043
15. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
16. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
17. Veera R. (VRL-10735) – Shenora CE VH20-031-0350
18. Lissu T. (VRL-12701) – Llanllwni Brin VH19-026-0044
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys VH19-018-0164
20. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
22. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
23. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Mainscream VH15-027-0340
24. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn VH19-026-0046
25. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
26. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Fienga VH21-031-0124
27. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Kuunkuiskaus VH20-018-0356
28. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
29. Vibaja (VRL-00727) – Klinge af Pil VH21-010-0015