KRJ koulukilpailut 11.08. - 20.08.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 20.08.2021 / 10.08.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ241-250

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo B 
2. helppo B 
3. vaativa B 
4. vaativa B 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jestine VH21-022-0045
2. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208 
3. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Berwynfa VH21-024-0062
4. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027
5. Mona Griffiths (VRL-14901) – Caelfall Rhunddwr VH20-024-0089
6. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
7. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076
8. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
9. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
10. Dee (VRL-13383) – Ninjana VH21-018-1088
11. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
12. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
13. k (VRL-10444) – Gotta Catch Them All VH21-028-0106
14. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
15. k (VRL-10444) – Doublade VH21-029-0258
16. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
17. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
18. Zack (VRL-01221) – Sierra Theory Of Poseidon VH20-034-0040
19. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Eithlin VH21-024-0053
20. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
21. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
22. Vibaja (VRL-00727) – Springhill Wild Ginger VH21-063-0002
23. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
24. k (VRL-10444) – Hoothoot VH21-029-0259
25. Veera R. (VRL-10735) – Crampton Schuffelen VH20-115-0018
26. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
27. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Gobhlain VH21-022-0044
28. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
29. Dee (VRL-13383) – Männynkäpy VH17-018-1164
30. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
31. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
32. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
33. Zack (VRL-01221) – Last Light xx VH21-006-0223
34. Milja H. (VRL-10674) – Sycamore Holly VH21-029-0220
35. Veera R. (VRL-10735) – Kadon Radikaali VH21-018-0027
36. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
37. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
38. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015

Luokka 3

1. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206 
2. Zack (VRL-01221) – Dawnvale Renessans VH18-039-0097 
3. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Kuunkuiskaus VH20-018-0356
4. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys VH19-018-0164
6. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
7. Laura (VRL-11124) – Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
8. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
9. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
10. Veera R. (VRL-10735) – P.L. Bilekasino VH20-018-0658
11. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
12. Lissu T. (VRL-12701) – Llanllwni Brin VH19-026-0044
13. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
14. Theo (VRL-14436) – Vuornan Hattarakelmi VH19-018-1074
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
16. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn VH19-026-0046
17. Dee (VRL-13383) – Hillerin Helvikki VH21-018-1087
18. Vibaja (VRL-00727) – Kustavilainen VH20-018-1093
19. Vibaja (VRL-00727) – Klinge af Pil VH21-010-0015
20. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Mainscream VH15-027-0340
21. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
23. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
24. Zack (VRL-01221) – Ibanawa Yemn VH21-100-0006
25. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Fienga VH21-031-0124
26. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
27. Veera R. (VRL-10735) – Shenora CE VH20-031-0350

Luokka 2

1. Zack (VRL-01221) – Silent Night di Sierra VH21-006-0168
2. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Eithlin VH21-024-0053 
3. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Jestine VH21-022-0045
4. Veera R. (VRL-10735) – Llygedyn Hwdwch VH21-026-0015
5. Dee (VRL-13383) – Männynkäpy VH17-018-1164
6. Zack (VRL-01221) – Anemone xx VH21-006-0160
7. Dee (VRL-13383) – Ninjana VH21-018-1088
8. Zack (VRL-01221) – Sierra Theory Of Poseidon VH20-034-0040
9. Vibaja (VRL-00727) – Springhill Wild Ginger VH21-063-0002
10. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
11. Milja H. (VRL-10674) – Sycamore Holly VH21-029-0220
12. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
13. Laura (VRL-11124) – Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
14. Dee (VRL-13383) – Kuuma-Kustav VH21-018-1084
15. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
16. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
17. Veera R. (VRL-10735) – Glenwood Caramel Latte VH21-022-0013
18. Veera R. (VRL-10735) – Crampton Schuffelen VH20-115-0018
19. Tiikeri (VRL-10741) – Pähkylä Luola VH21-018-0207
20. Mona Griffiths (VRL-14901) – Hennieth Lady Rose VH21-024-0028
21. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
22. Mona Griffiths (VRL-14901) – Caelfall Rhunddwr VH20-024-0089
23. Mona Griffiths (VRL-14901) – Llanwenarth Berwynfa VH21-024-0062
24. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
25. Cherry (VRL-12299) – Kernfield Sunset Bliss VH19-027-0098
26. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
27. k (VRL-10444) – Gotta Catch Them All VH21-028-0106
28. Tiikeri (VRL-10741) – Pihlajanmarja Luola VH21-018-0068
29. Tiikeri (VRL-10741) – Pakkoruotsin Pakoluola VH21-018-0208
30. Laura (VRL-11124) – Huvihattara VH19-018-0004
31. Laura (VRL-11124) – Doricemay VH20-029-0076
32. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Gobhlain VH21-022-0044
33. k (VRL-10444) – Doublade VH21-029-0258
34. k (VRL-10444) – Hoothoot VH21-029-0259
35. Zack (VRL-01221) – Last Light xx VH21-006-0223
36. Veera R. (VRL-10735) – Kadon Radikaali VH21-018-0027
37. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
38. Mona Griffiths (VRL-14901) – Rhynau Mawr Menuett VH21-024-0027

Luokka 4

1. Veera R. (VRL-10735) – Shenora CE VH20-031-0350
2. Veera R. (VRL-10735) – P.L. Bilekasino VH20-018-0658 
3. Milja H. (VRL-10674) – Serellenders Monsterman VH16-031-0669
4. Vibaja (VRL-00727) – Klinge af Pil VH21-010-0015
5. Zack (VRL-01221) – Adeczer Ion VH21-100-0003
6. Zack (VRL-01221) – Dawnvale Renessans VH18-039-0097
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia VH19-018-0211
8. Lissu T. (VRL-12701) – Crane Helreginn VH19-026-0046
9. Veera R. (VRL-10735) – Eureka von Lark VH20-013-0068
10. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Royan VH21-026-0060
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla VH19-018-1014
12. Tiikeri (VRL-10741) – Luolan Hippihertta VH21-018-0468
13. Lissu T. (VRL-12701) – Llanllwni Brin VH19-026-0044
14. Dee (VRL-13383) – Hillerin Helvikki VH21-018-1087
15. Amanda (VRL-10878) – Castlelyons Royal Sea Lion VH20-209-0008
16. Lissu T. (VRL-12701) – Kurjen Kuunkuiskaus VH20-018-0356
17. Laura (VRL-11124) – Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
18. Zack (VRL-01221) – Gibleton LH x VH21-090-0006
19. Tiikeri (VRL-10741) – Pahuksen Hippaluola VH21-018-0206
20. Tiikeri (VRL-10741) – Soturiluola VH21-018-0453
21. Cherry (VRL-12299) – Varenna Clover VH18-012-0289
22. Theo (VRL-14436) – Vuornan Hattarakelmi VH19-018-1074
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys VH19-018-0164
24. Zack (VRL-01221) – Ibanawa Yemn VH21-100-0006
25. Amanda (VRL-10878) – Chevy VH16-209-0043
26. Lissu T. (VRL-12701) – Ravenscroft Mainscream VH15-027-0340
27. Vibaja (VRL-00727) – Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
28. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Fienga VH21-031-0124
29. Vibaja (VRL-00727) – Kustavilainen VH20-018-1093