KRJ koulukilpailut 11.09. - 20.09.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 12.09.2021 / 10.09.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ271-280

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo C 
2. helppo C 
3. helppo B 
4. helppo B 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. enna (VRL-14704) – Pilvipellon Verikosto VH20-018-0504
2. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Lili Cain VH19-024-0072 
3. Disa (VRL-03335) – Northbridge Romance VH21-022-0017
4. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Little Myth VH20-022-0001
5. enna (VRL-14704) – Ketolan Noitalauluja VH20-018-0905
6. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Royal Bear Slayer VH21-017-0254
7. Zack (VRL-01221) – Sierra Neymar xx VH21-006-0249
8. Disa (VRL-03335) – Glenwood Blodeuyn VH21-022-0021
9. Tiikeri (VRL-10741) – Painajainen Ruotsista Luolassa VH21-018-0595
10. Jannica (VRL-04799) – Arolan Svante VH18-017-0498
11. felissa (VRL-04000) – Honeycrust El Maco VH20-017-0225
12. Dee (VRL-13383) – Wicked Womble VH21-017-0269
13. Jannica (VRL-04799) – Lilymoor Ealair VH18-017-0551
14. Tiikeri (VRL-10741) – Hämyluola VH21-018-0289
15. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Yöhalla VH21-018-0234
16. Dee (VRL-13383) – Daggerswagger VH21-017-0266
17. Zack (VRL-01221) – Sierra Behane xx VH21-006-0247
18. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Owynn VH14-022-0095
19. R. (VRL-13369) – Setekh VH21-287-0003
20. Kida (VRL-08368) – Lloeren Toblerone VH20-022-0049
21. Jannica (VRL-04799) – Lilymoor Basil VH18-017-0552
22. Jannica (VRL-04799) – Blainy Days VH17-017-0216
23. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Cragen VH14-022-0117
24. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Maerdy VH14-022-0118
25. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Magician VH20-024-0001
26. Zack (VRL-01221) – Rewala Yemn VH21-266-0004
27. Dee (VRL-13383) – Frolic’s Vagabond VH21-017-0267
28. Zack (VRL-01221) – Maize Yemn VH21-100-0015
29. R. (VRL-13369) – Norupo VH21-287-0002
30. enna (VRL-14704) – Vappulan Fredrikson VH20-018-0903
31. Inkku R (VRL-14959) – Kesamon Jenta VH21-018-0950
32. R. (VRL-13369) – BAFF Kroisos VH21-310-0005
33. Dee (VRL-13383) – Loophole Lyricist VH21-017-0270
34. felissa (VRL-04000) – Pöystilän Katinkulta VH21-017-0076
35. enna (VRL-14704) – Likööriviikset VH20-018-0479
36. Inkku R (VRL-14959) – Vieno-Vadelma VH21-018-0997
37. Theo (VRL-14436) – Lieselotte VH21-057-0019
38. R. (VRL-13369) – Briños Est VH21-287-0002
39. Disa (VRL-03335) – Derynant Eirianedd VH17-024-0018
40. Nintsu (VRL-01851) – Draco Dawn VH20-022-0025

Luokka 3

1. Nintsu (VRL-01851) – Roquefort MPB VH20-023-0023
2. Kida (VRL-08368) – Rhosfarch Ikaros VH21-025-0004 
3. Jannica (VRL-04799) – Checkmate JamJam VH19-029-0023
4. Kida (VRL-08368) – Varpun Virvatuli VH20-018-0957
5. Jannica (VRL-04799) – A.D. Sugar Delux VH14-024-0192
6. felissa (VRL-04000) – Saurus Smallhands di Sierra VH19-023-0028
7. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
8. R. (VRL-13369) – El dorado di Sierra VH21-033-0035
9. Nintsu (VRL-01851) – Rhedor The Rhenator MPB VH20-023-0022
10. Nintsu (VRL-01851) – Kastehelmen Cameron VH20-022-0026
11. Zack (VRL-01221) – Dunitseva Rewa VH21-015-0009
12. felissa (VRL-04000) – Elitehof’s Liefje VH21-023-0023
13. R. (VRL-13369) – Modus Operandi di Sierra VH21-301-0001
14. Kida (VRL-08368) – Varpun Aino VH21-018-0177
15. enna (VRL-14704) – Hiivurin Valoilmiö VH20-018-0606
16. Jannica (VRL-04799) – KH Duhafarah VH19-003-0007
17. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Ffraid Elan VH21-026-0042
18. enna (VRL-14704) – Sotamaalauksen Kärmeskieli VH20-018-0769
19. R. (VRL-13369) – Rigor Mortis Est VH19-301-0001
20. Kida (VRL-08368) – Varpun Rommiruhtinas VH20-018-0907
21. Dee (VRL-13383) – Syrjän Tohveli VH21-018-1134
22. Disa (VRL-03335) – Moylgrove Eleri VH21-025-0008
23. Nintsu (VRL-01851) – Hailstorm MPB VH20-023-0021
24. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Walnut Snooker VH21-017-0253
25. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
26. Disa (VRL-03335) – Glenwood Honeybunch VH18-022-0062
27. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Arthod VH21-025-0006
28. Dee (VRL-13383) – Mighty Mickey VH21-017-0268
29. Tiikeri (VRL-10741) – Keijumäen Pikku Pähkinä VH21-017-0246
30. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
31. Jannica (VRL-04799) – Checkmate New Resolution VH19-029-0022
32. Zack (VRL-01221) – Jashida Rewa ox VH21-003-0141
33. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
34. Tiikeri (VRL-10741) – Blackton Dead Bear Walking VH21-017-0245
35. felissa (VRL-04000) – Silkkihuivinalle VH21-018-0500
36. Zack (VRL-01221) – Zorah Magdaros di Sierra VH21-015-0007
37. enna (VRL-14704) – Hiivurin Tuulentupa VH20-018-0605
38. R. (VRL-13369) – Vogel de Belleda VH19-087-0004
39. Dee (VRL-13383) – Zippy’s Zephyr VH21-017-0273
40. Zack (VRL-01221) – Sierra Novelle xx VH21-006-0248

Luokka 2

1. Dee (VRL-13383) – Daggerswagger VH21-017-0266
2. Zack (VRL-01221) – Rewala Yemn VH21-266-0004 
3. enna (VRL-14704) – Pilvipellon Verikosto VH20-018-0504
4. Zack (VRL-01221) – Sierra Neymar xx VH21-006-0249
5. Nintsu (VRL-01851) – Made at Night MPB VH20-023-0004
6. Disa (VRL-03335) – Northbridge Romance VH21-022-0017
7. Kida (VRL-08368) – Lloeren Toblerone VH20-022-0049
8. R. (VRL-13369) – Santiago de Belleda VH19-087-0003
9. Nintsu (VRL-01851) – Vinhan Pinkie Pie VH20-024-0029
10. Disa (VRL-03335) – Glenwood Blodeuyn VH21-022-0021
11. Dee (VRL-13383) – Frolic’s Vagabond VH21-017-0267
12. R. (VRL-13369) – Guadelupe VH21-033-0049
13. Theo (VRL-14436) – Lieselotte VH21-057-0019
14. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Maerdy VH14-022-0118
15. Nintsu (VRL-01851) – Vinhan Café Rica VH20-024-0028
16. enna (VRL-14704) – Ketolan Noitalauluja VH20-018-0905
17. felissa (VRL-04000) – Pöystilän Katinkulta VH21-017-0076
18. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Owynn VH14-022-0095
19. Nintsu (VRL-01851) – Choco Chip Cookie MPB VH20-023-0005
20. Dee (VRL-13383) – Wicked Womble VH21-017-0269
21. Zack (VRL-01221) – Maize Yemn VH21-100-0015
22. Jannica (VRL-04799) – Lilymoor Basil VH18-017-0552
23. Tiikeri (VRL-10741) – Hämyluola VH21-018-0289
24. Jannica (VRL-04799) – Blainy Days VH17-017-0216
25. Jannica (VRL-04799) – Lilymoor Ealair VH18-017-0551
26. Inkku R (VRL-14959) – Kesamon Jenta VH21-018-0950
27. Jannica (VRL-04799) – Arolan Svante VH18-017-0498
28. Tiikeri (VRL-10741) – Painajainen Ruotsista Luolassa VH21-018-0595
29. R. (VRL-13369) – Salvator VH21-087-0007
30. Zack (VRL-01221) – Sierra Behane xx VH21-006-0247
31. enna (VRL-14704) – Vappulan Fredrikson VH20-018-0903
32. Disa (VRL-03335) – Derynant Eirianedd VH17-024-0018
33. Kida (VRL-08368) – Anfarwol Cragen VH14-022-0117
34. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Royal Bear Slayer VH21-017-0254
35. Inkku R (VRL-14959) – Vieno-Vadelma VH21-018-0997
36. R. (VRL-13369) – Conquistador VH21-087-0003
37. Dee (VRL-13383) – Loophole Lyricist VH21-017-0270
38. enna (VRL-14704) – Likööriviikset VH20-018-0479
39. Tiikeri (VRL-10741) – Kaihon Yöhalla VH21-018-0234
40. felissa (VRL-04000) – Honeycrust El Maco VH20-017-0225

Luokka 4

1. enna (VRL-14704) – Sotamaalauksen Kärmeskieli VH20-018-0769 
2. Zack (VRL-01221) – Sierra Novelle xx VH21-006-0248
3. R. (VRL-13369) – Rigor Mortis Est VH19-301-0001
4. felissa (VRL-04000) – Saarnion Tahiti VH20-018-0564
5. R. (VRL-13369) – El dorado di Sierra VH21-033-0035
6. Kida (VRL-08368) – Varpun Rommiruhtinas VH20-018-0907
7. Disa (VRL-03335) – Glenwood Honeybunch VH18-022-0062
8. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Ffraid Elan VH21-026-0042
9. Kida (VRL-08368) – Rhosfarch Ikaros VH21-025-0004
10. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Summer Trick VH19-024-0071
11. Tiikeri (VRL-10741) – Räiskyvän Armas VH20-018-0448
12. Dee (VRL-13383) – Pankolan Taiga VH21-018-1089
13. Disa (VRL-03335) – Llancarfan Arthod VH21-025-0006
14. Dee (VRL-13383) – Zippy’s Zephyr VH21-017-0273
15. Kida (VRL-08368) – Varpun Aino VH21-018-0177
16. enna (VRL-14704) – Hiivurin Tuulentupa VH20-018-0605
17. Jannica (VRL-04799) – Checkmate JamJam VH19-029-0023
18. Theo (VRL-14436) – Kuuralehdon Fabian VH20-018-0548
19. felissa (VRL-04000) – Elitehof’s Liefje VH21-023-0023
20. Zack (VRL-01221) – Jashida Rewa ox VH21-003-0141
21. Jannica (VRL-04799) – A.D. Sugar Delux VH14-024-0192
22. Tiikeri (VRL-10741) – Blackton Dead Bear Walking VH21-017-0245
23. Zack (VRL-01221) – Zorah Magdaros di Sierra VH21-015-0007
24. Disa (VRL-03335) – Moylgrove Eleri VH21-025-0008
25. Tiikeri (VRL-10741) – Keijumäen Pikku Pähkinä VH21-017-0246
26. Theo (VRL-14436) – Fame’s Luminos VH20-029-0101
27. Nintsu (VRL-01851) – Moana’s Little Treat VH19-022-0024
28. R. (VRL-13369) – Vogel de Belleda VH19-087-0004
29. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Walnut Snooker VH21-017-0253
30. Nintsu (VRL-01851) – Fake Ramstein MPB VH19-023-0055
31. Zack (VRL-01221) – Dunitseva Rewa VH21-015-0009
32. Nintsu (VRL-01851) – Ffabiana MPB VH19-023-0041
33. enna (VRL-14704) – Hiivurin Valoilmiö VH20-018-0606
34. R. (VRL-13369) – Modus Operandi di Sierra VH21-301-0001
35. Dee (VRL-13383) – Mighty Mickey VH21-017-0268
36. Dee (VRL-13383) – Syrjän Tohveli VH21-018-1134
37. Jannica (VRL-04799) – KH Duhafarah VH19-003-0007
38. felissa (VRL-04000) – Saurus Smallhands di Sierra VH19-023-0028
39. Jannica (VRL-04799) – Checkmate New Resolution VH19-029-0022
40. Kida (VRL-08368) – Varpun Virvatuli VH20-018-0957