KRJ koulukilpailut 01.11. - 10.11.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 01.11.2021 / 30.10.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ371-380

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo A 40/40
2. helppo A 40/40
3. vaativa A 30/40
4. vaativa A 30/40

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445
2. Inkku R. (VRL-14959) – Fame’s Nefertum VH21-027-0121 
3. Mari H (VRL-05704) – Troels Frode VH21-053-0049
4. Ireth (VRL-03777) – Gamla Reina VH14-080-0016
5. Vibaja (VRL-00727) – Mariechen VH21-057-0027
6. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
7. alina (VRL-14858) – Sevian II VH21-057-0021
8. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116
9. Dee (VRL-13383) – Flellos Cynwyd VH21-025-0025
10. alina (VRL-14858) – Hornanhovin Kermaisa VH21-018-0135
11. Zack (VRL-01221) – Cypres NIO x VH21-034-0051
12. Dee (VRL-13383) – Endless Glory VH21-027-0112
13. Zack (VRL-01221) – Baf al Sierra ox VH21-003-0140
14. Ireth (VRL-03777) – Seppäjärven Raita VH17-018-1460
15. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103
16. Vibaja (VRL-00727) – N’Flip Falcon VH21-057-0026
17. Ireth (VRL-03777) – Viudo Nadal VH14-080-0015
18. Mari H (VRL-05704) – Svafrlami VH21-053-0042
19. Kida (VRL-08368) – Gwyncoch Arwen Fflur VH21-026-0067
20. Zack (VRL-01221) – Berkanowa Yemn x VH21-034-0042
21. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
22. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Einion Du VH21-025-0033
23. Inkku R. (VRL-14959) – Rutjankosken Ajattara VH21-018-1152
24. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Artair VH21-025-0034
25. Kida (VRL-08368) – Varpun Kaiku VH21-018-0178
26. Inkku R. (VRL-14959) – Roussette VH21-046-0065
27. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
28. Inkku R. (VRL-14959) – Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
29. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
30. Dee (VRL-13383) – Katveen Katana VH21-018-1153
31. Kida (VRL-08368) – Campfire Tales VH21-027-0117
32. lottis (VRL-13831) – Luutarharuusuja VH21-018-0053
33. Ireth (VRL-03777) – Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
34. lottis (VRL-13831) – Brandubh Croí Leon VH21-069-0003
35. Zack (VRL-01221) – Illeroya HAH VH21-090-0032
36. alina (VRL-14858) – Hiivurin Kuupiru VH21-018-0073
37. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
38. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
39. Dee (VRL-13383) – Grape Agape VH21-027-0114
40. lottis (VRL-13831) – Kastehelmen Mymmeli VH21-018-0054

Luokka 3

1. Zack (VRL-01221) – Manowa Yemn VH21-090-0013
2. Amy (VRL-10961) – The Honor Of Fortuna VH15-012-0174 
3. Zack (VRL-01221) – Sierra Temecke x VH21-034-0039
4. Dee (VRL-13383) – Colorful Taboo VH21-021-0137
5. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
6. Amy (VRL-10961) – Winston HMS VH18-012-0281
7. Inkku R. (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
8. Inkku R. (VRL-14959) – Las Vegas VH21-044-0052
9. Kida (VRL-08368) – Encoria VH20-031-0298
10. Amy (VRL-10961) – Caramella VH16-012-0429
11. enna (VRL-14704) – Vaalaman Helmenhohde VH20-018-0301
12. Inkku R. (VRL-14959) – Abendfest VH21-011-0222
13. Kida (VRL-08368) – Rubiinin Rigaletta VH20-031-0283
14. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Carolina VH21-021-0150
15. Zack (VRL-01221) – Tapad Yemn VH21-039-0093
16. Zack (VRL-01221) – Gelbio HAH VH21-090-0033
17. Dee (VRL-13383) – Dream Gradient VH21-021-0134
18. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Grafias VH21-011-0312
19. Amy (VRL-10961) – Duogal van Vriendelijk VH15-040-0006
20. lottis (VRL-13831) – Shabir al Braqa VH21-003-0008
21. Dee (VRL-13383) – Dynasticle VH21-021-0160
22. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
23. enna (VRL-14704) – Haltiasalon Ukkoslintu VH20-018-0497
24. Ireth (VRL-03777) – Shia Jeod VH11-218-0017
25. Inkku R. (VRL-14959) – Tylli VH21-018-0276
26. Tiikeri (VRL-10741) – California Cave VH21-021-0126
27. Kida (VRL-08368) – Balance VH20-031-0299
28. Tiikeri (VRL-10741) – Rusettihai VH21-018-0744
29. Dee (VRL-13383) – Fallen Kingdom VH21-021-0164
30. Kida (VRL-08368) – Barnby Dame VH21-031-0017

Luokka 2

1. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Artair VH21-025-0034
2. lottis (VRL-13831) – Kurjen Grani VH21-053-0011 
3. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
4. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
5. Dee (VRL-13383) – Flellos Cynwyd VH21-025-0025
6. Ireth (VRL-03777) – Leland VH18-079-0001
7. Vibaja (VRL-00727) – Mariechen VH21-057-0027
8. Zack (VRL-01221) – Illeroya HAH VH21-090-0032
9. Kida (VRL-08368) – Varpun Kaiku VH21-018-0178
10. Dee (VRL-13383) – Grape Agape VH21-027-0114
11. Inkku R. (VRL-14959) – Tammewydd Dai VH21-026-0062
12. alina (VRL-14858) – Valokylän Saita VH21-018-0486
13. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103
14. Zack (VRL-01221) – Cypres NIO x VH21-034-0051
15. Ireth (VRL-03777) – ’Abyad Ghamiq ox VH18-003-0143
16. Ireth (VRL-03777) – Nechtan of Swildie VH16-071-0036
17. alina (VRL-14858) – Pilvipellon Taitawa VH21-018-0493
18. alina (VRL-14858) – Varpun Mustarastas VH21-018-0490
19. Vibaja (VRL-00727) – N’Flip Falcon VH21-057-0026
20. Inkku R. (VRL-14959) – Kesäyön Auroora VH21-018-0801
21. Mari H (VRL-05704) – Svafrlami VH21-053-0042
22. Mari H (VRL-05704) – Troels Frode VH21-053-0049
23. alina (VRL-14858) – Pilvipellon Haamulaulu VH21-018-0494
24. lottis (VRL-13831) – Väjen Konstaapeli Kurki VH21-018-1266
25. Zack (VRL-01221) – Berkanowa Yemn x VH21-034-0042
26. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445
27. Zack (VRL-01221) – Annimay Grita x VH21-034-0052
28. lottis (VRL-13831) – Hattarataika VH21-018-1287
29. Dee (VRL-13383) – Endless Glory VH21-027-0112
30. Inkku R. (VRL-14959) – Moraina xx VH21-006-0276
31. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
32. Inkku R. (VRL-14959) – Ulysse VH21-093-0011
33. Kida (VRL-08368) – Campfire Tales VH21-027-0117
34. Kida (VRL-08368) – Gwyncoch Arwen Fflur VH21-026-0067
35. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
36. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Einion Du VH21-025-0033
37. Ireth (VRL-03777) – Priton Sejuani VH18-039-0086
38. lottis (VRL-13831) – Thor VH21-053-0012
39. Dee (VRL-13383) – Katveen Katana VH21-018-1153
40. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116

Luokka 4

1. Amy (VRL-10961) – Caramella VH16-012-0429
2. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914 
3. Amy (VRL-10961) – Casanova NL VH17-012-0471
4. Zack (VRL-01221) – Tapad Yemn VH21-039-0093
5. Tiikeri (VRL-10741) – California Cave VH21-021-0126
6. Zack (VRL-01221) – Gelbio HAH VH21-090-0033
7. enna (VRL-14704) – Haltiasalon Ukkoslintu VH20-018-0497
8. Dee (VRL-13383) – Fallen Kingdom VH21-021-0164
9. Ireth (VRL-03777) – Shia Jeod VH11-218-0017
10. Inkku R. (VRL-14959) – Norrbackan Wiorella VH21-031-0268
11. Amy (VRL-10961) – Winston HMS VH18-012-0281
12. Kida (VRL-08368) – Barnby Dame VH21-031-0017
13. Dee (VRL-13383) – Dynasticle VH21-021-0160
14. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Carolina VH21-021-0150
15. Dee (VRL-13383) – Colorful Taboo VH21-021-0137
16. Dee (VRL-13383) – Dream Gradient VH21-021-0134
17. Kida (VRL-08368) – Rubiinin Rigaletta VH20-031-0283
18. Kida (VRL-08368) – Encoria VH20-031-0298
19. Zack (VRL-01221) – Manowa Yemn VH21-090-0013
20. enna (VRL-14704) – Vaalaman Helmenhohde VH20-018-0301
21. Inkku R. (VRL-14959) – Tylli VH21-018-0276
22. Amy (VRL-10961) – The Honor Of Fortuna VH15-012-0174
23. Inkku R. (VRL-14959) – Las Vegas VH21-044-0052
24. lottis (VRL-13831) – Shabir al Braqa VH21-003-0008
25. Zack (VRL-01221) – Sierra Temecke x VH21-034-0039
26. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
27. Inkku R. (VRL-14959) – Abendfest VH21-011-0222
28. Tiikeri (VRL-10741) – Rusettihai VH21-018-0744
29. Kida (VRL-08368) – Balance VH20-031-0299
30. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Grafias VH21-011-0312