KRJ koulukilpailut 01.11. - 10.11.2021

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– pvm/vip 05.11.2021 / 30.10.2021
– tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

– yhteen luokkaan otetaan 40 ratsukkoa
– yksi ratsastaja saa tuoda luokkaan max 4 hevosta
– yksi hevonen saa osallistua max 2 luokkaan

Kiitos kuvituskuvasta http://ransu.kuvat.fi

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla KRJ371-380

Luokka nro (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) – Hevonen VH-numero

Luokat

1. helppo A 
2. helppo A 
3. vaativa A 
4. vaativa A 

Osallistujat / tulokset

Luokka 1

1. Inkku R. (VRL-14959) – Rutjankosken Ajattara VH21-018-1152
2. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445 
3. Inkku R. (VRL-14959) – Fame’s Nefertum VH21-027-0121
4. Mari H (VRL-05704) – Svafrlami VH21-053-0042
5. Vibaja (VRL-00727) – Mariechen VH21-057-0027
6. Zack (VRL-01221) – Cypres NIO x VH21-034-0051
7. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
8. alina (VRL-14858) – Hornanhovin Kermaisa VH21-018-0135
9. Dee (VRL-13383) – Flellos Cynwyd VH21-025-0025
10. Ireth (VRL-03777) – Seppäjärven Raita VH17-018-1460
11. Inkku R. (VRL-14959) – Roussette VH21-046-0065
12. Inkku R. (VRL-14959) – Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
13. Zack (VRL-01221) – Baf al Sierra ox VH21-003-0140
14. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
15. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Artair VH21-025-0034
16. Kida (VRL-08368) – Gwyncoch Arwen Fflur VH21-026-0067
17. alina (VRL-14858) – Hiivurin Kuupiru VH21-018-0073
18. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Einion Du VH21-025-0033
19. Mari H (VRL-05704) – Troels Frode VH21-053-0049
20. lottis (VRL-13831) – Luutarharuusuja VH21-018-0053
21. Ireth (VRL-03777) – Gamla Reina VH14-080-0016
22. Kida (VRL-08368) – Varpun Kaiku VH21-018-0178
23. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
24. Dee (VRL-13383) – Endless Glory VH21-027-0112
25. Vibaja (VRL-00727) – N’Flip Falcon VH21-057-0026
26. Ireth (VRL-03777) – Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
27. alina (VRL-14858) – Ceiriosen Gerallt VH21-026-0002
28. Kida (VRL-08368) – Campfire Tales VH21-027-0117
29. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116
30. Zack (VRL-01221) – Illeroya HAH VH21-090-0032
31. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748
32. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
33. Ireth (VRL-03777) – Viudo Nadal VH14-080-0015
34. lottis (VRL-13831) – Kastehelmen Mymmeli VH21-018-0054
35. alina (VRL-14858) – Sevian II VH21-057-0021
36. Zack (VRL-01221) – Berkanowa Yemn x VH21-034-0042
37. Dee (VRL-13383) – Grape Agape VH21-027-0114
38. Dee (VRL-13383) – Katveen Katana VH21-018-1153
39. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103
40. lottis (VRL-13831) – Brandubh Croí Leon VH21-069-0003

Luokka 3

1. Inkku R. (VRL-14959) – Abendfest VH21-011-0222
2. Kida (VRL-08368) – Encoria VH20-031-0298
3. Amy (VRL-10961) – Winston HMS VH18-012-0281 
4. Amy (VRL-10961) – Duogal van Vriendelijk VH15-040-0006
5. Dee (VRL-13383) – Colorful Taboo VH21-021-0137
6. Zack (VRL-01221) – Manowa Yemn VH21-090-0013
7. Inkku R. (VRL-14959) – Las Vegas VH21-044-0052
8. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Grafias VH21-011-0312
9. lottis (VRL-13831) – Shabir al Braqa VH21-003-0008
10. Dee (VRL-13383) – Fallen Kingdom VH21-021-0164
11. Zack (VRL-01221) – Sierra Temecke x VH21-034-0039
12. Kida (VRL-08368) – Balance VH20-031-0299
13. Amy (VRL-10961) – The Honor Of Fortuna VH15-012-0174
14. Ireth (VRL-03777) – Shia Jeod VH11-218-0017
15. Tiikeri (VRL-10741) – California Cave VH21-021-0126
16. Tiikeri (VRL-10741) – Rusettihai VH21-018-0744
17. Dee (VRL-13383) – Dynasticle VH21-021-0160
18. Zack (VRL-01221) – Gelbio HAH VH21-090-0033
19. Kida (VRL-08368) – Rubiinin Rigaletta VH20-031-0283
20. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
21. Dee (VRL-13383) – Dream Gradient VH21-021-0134
22. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Carolina VH21-021-0150
23. Inkku R. (VRL-14959) – Tylli VH21-018-0276
24. Amy (VRL-10961) – Caramella VH16-012-0429
25. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
26. enna (VRL-14704) – Haltiasalon Ukkoslintu VH20-018-0497
27. Kida (VRL-08368) – Barnby Dame VH21-031-0017
28. enna (VRL-14704) – Vaalaman Helmenhohde VH20-018-0301
29. Inkku R. (VRL-14959) – Bubblepop Blues VH21-021-0094
30. Zack (VRL-01221) – Tapad Yemn VH21-039-0093

Luokka 2

1. alina (VRL-14858) – Pilvipellon Taitawa VH21-018-0493
2. vix (VRL-14973) – Hokkus Pokkus VH21-018-0748 
3. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Einion Du VH21-025-0033
4. Inkku R. (VRL-14959) – Kesäyön Auroora VH21-018-0801
5. Tiikeri (VRL-10741) – Hukkaajan Poika VH20-018-0445
6. lottis (VRL-13831) – Kurjen Grani VH21-053-0011
7. Dee (VRL-13383) – Endless Glory VH21-027-0112
8. Kida (VRL-08368) – Gwyncoch Arwen Fflur VH21-026-0067
9. Dee (VRL-13383) – Katveen Katana VH21-018-1153
10. Zack (VRL-01221) – Cypres NIO x VH21-034-0051
11. Ireth (VRL-03777) – Nechtan of Swildie VH16-071-0036
12. alina (VRL-14858) – Varpun Mustarastas VH21-018-0490
13. Inkku R. (VRL-14959) – Tammewydd Dai VH21-026-0062
14. lottis (VRL-13831) – Thor VH21-053-0012
15. Inkku R. (VRL-14959) – Moraina xx VH21-006-0276
16. lottis (VRL-13831) – Väjen Konstaapeli Kurki VH21-018-1266
17. alina (VRL-14858) – Valokylän Saita VH21-018-0486
18. Kida (VRL-08368) – Varpun Kaiku VH21-018-0178
19. Kida (VRL-08368) – Campfire Tales VH21-027-0117
20. Kida (VRL-08368) – Poniniemen Queen Supreme VH21-027-0116
21. Zack (VRL-01221) – Berkanowa Yemn x VH21-034-0042
22. Ireth (VRL-03777) – Leland VH18-079-0001
23. Vibaja (VRL-00727) – N’Flip Falcon VH21-057-0026
24. Mari H (VRL-05704) – Svafrlami VH21-053-0042
25. Ireth (VRL-03777) – ’Abyad Ghamiq ox VH18-003-0143
26. lottis (VRL-13831) – Hattarataika VH21-018-1287
27. Vibaja (VRL-00727) – Mariechen VH21-057-0027
28. Zack (VRL-01221) – Illeroya HAH VH21-090-0032
29. vix (VRL-14973) – Tuplavuoro VH21-018-0747
30. Inkku R. (VRL-14959) – Ulysse VH21-093-0011
31. Ireth (VRL-03777) – Priton Sejuani VH18-039-0086
32. Dee (VRL-13383) – Flellos Cynwyd VH21-025-0025
33. alina (VRL-14858) – Pilvipellon Haamulaulu VH21-018-0494
34. Vibaja (VRL-00727) – Maldwyn Artair VH21-025-0034
35. Dee (VRL-13383) – Grape Agape VH21-027-0114
36. vix (VRL-14973) – Bailukipinä VH21-018-0743
37. Zack (VRL-01221) – Annimay Grita x VH21-034-0052
38. vix (VRL-14973) – Valokylän Tillintallin VH21-018-0833
39. Mari H (VRL-05704) – Troels Frode VH21-053-0049
40. Mari H (VRL-05704) – Kaamosjatsi VH21-018-0103

Luokka 4

1. Tiikeri (VRL-10741) – California Cave VH21-021-0126
2. Kida (VRL-08368) – Barnby Dame VH21-031-0017 
3. Amy (VRL-10961) – The Honor Of Fortuna VH15-012-0174
4. Inkku R. (VRL-14959) – Las Vegas VH21-044-0052
5. Inkku R. (VRL-14959) – Abendfest VH21-011-0222
6. Ireth (VRL-03777) – Shia Jeod VH11-218-0017
7. lottis (VRL-13831) – Shabir al Braqa VH21-003-0008
8. Dee (VRL-13383) – Dynasticle VH21-021-0160
9. enna (VRL-14704) – Vaalaman Helmenhohde VH20-018-0301
10. Reprobate (VRL-01333) – Legend of Devil VH04-011-6914
11. Zack (VRL-01221) – Sierra Temecke x VH21-034-0039
12. Kida (VRL-08368) – Encoria VH20-031-0298
13. Kida (VRL-08368) – Rubiinin Rigaletta VH20-031-0283
14. Inkku R. (VRL-14959) – Tylli VH21-018-0276
15. Amy (VRL-10961) – Winston HMS VH18-012-0281
16. Kida (VRL-08368) – Balance VH20-031-0299
17. Inkku R. (VRL-14959) – Norrbackan Wiorella VH21-031-0268
18. Amy (VRL-10961) – Casanova NL VH17-012-0471
19. Dee (VRL-13383) – Colorful Taboo VH21-021-0137
20. Dee (VRL-13383) – Fallen Kingdom VH21-021-0164
21. Tiikeri (VRL-10741) – Rusettihai VH21-018-0744
22. Zack (VRL-01221) – Manowa Yemn VH21-090-0013
23. enna (VRL-14704) – Haltiasalon Ukkoslintu VH20-018-0497
24. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Grafias VH21-011-0312
25. lottis (VRL-13831) – Cortezano II VH18-033-0002
26. Tiikeri (VRL-10741) – Cave’s Carolina VH21-021-0150
27. Dee (VRL-13383) – Dream Gradient VH21-021-0134
28. Amy (VRL-10961) – Caramella VH16-012-0429
29. Zack (VRL-01221) – Gelbio HAH VH21-090-0033
30. Zack (VRL-01221) – Tapad Yemn VH21-039-0093