Yemene
Tervetuloa virtuaalitalli Yemeneen! Virtuaalisessa Puolassa sijaitseva talli on perustettu vuonna 2012, joten vietämme jo kymmenettä vuosipäiväämme. Tutustu, ihastu ja käy tsekkaamassa myytävät kasvattimme. Meidän mielestä jokaisen virtuaalitallin hevoslistauksesta kuuluisi löytyä yksi Yemeneläinen!
Yemene
Ratsutallin rotuvalikoimasta löytyy wielkopolski, budjonny, RBSH, angloarabi, englantilainen täysiverinen, anglo-trakehner, anglo-argentino, criollo, trakehner ja westfalen. Mikä näistä on sinun suosikkisi?
Yemene
Vauhtia ja jännittäviä tilanteita! Ravitallissamme asuvat lämminveriset ravihevoset kilpailevat 11-vuotiaiksi, jonka jälkeen ne siirtyvät siitoskäyttöön.
Yemene
Vuonna 2023 meidän kasvattilistoilta löytyy jo yli 500 kasvatin nimi. Tunnistat Yemeneläiset nimen takaliitteestä Yemn. Löytyykö sinun tallista jo oma Yemeneläinen?
Previous slide
Next slide

Ravikilpailut 11.11.-15.11.2023

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– tulokset arvotaan ravikoneella
– saa osallistua kunnes tulokset tulee

– yksi hevonen vain yhteen lähtöön
– lähtöihin otetaan rajaton määrä valjakkoja
– lähdöt jaetaan tarvittaessa 12 valjakon ryhmiksi
– yhdeltä omistajalta max. 4 hevosta / lähtö
– ohjastaja ei ole pakollinen
– järjestäthän hevosesi hitaimmasta nopeimpaan

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla Ravit002

Lähtö nro
ikä skpl Hevosen nimi / mahd. Ohjastaja (Seura tai Talli) ennätys —

Kiitos kuvasta VRL-11983!

Lähdöt

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset (1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset (1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset (1 200 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset (1 500 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€)
Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset (2 000 v€ – 1 000 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 300 v€)
Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset (2 500 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)

Osallistujat / tulokset

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset

(1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,0aly x
2. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.21,6aly
3. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.21,7aly x
4. 2v t Meray Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,0aly
5. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,3aly x
6. 2v t Spice Ice Power / (AiRa) ei enn. — 1.22,3aly
7. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.22,8aly

Kilpailupäivä 2

1. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,4aly x
2. 2v t Spice Ice Power / (AiRa) ei enn. — 1.21,6aly x
3. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,9aly
4. 2v t Meray Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,2aly
5. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.22,4aly x
6. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.22,7aly
2v o Pretender Snilli / (SnRa) ei enn. — hva

Kilpailupäivä 3

1. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,0aly
2. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,1aly
3. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.21,1aly
4. 2v t Meray Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,3aly
5. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,3aly
6. 2v t Spice Ice Power / (AiRa) ei enn. — 1.21,6aly x
7. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.22,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.21,8aly
2. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,8aly x
3. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,0aly x
4. 2v t Meray Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,6aly
5. 2v t Spice Ice Power / (AiRa) ei enn. — 1.22,6aly x
6. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,8aly x
7. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.22,8aly x

Kilpailupäivä 5

1. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,3aly
2. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.21,6aly
3. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.22,1aly
4. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.22,2aly xx
5. 2v t Meray Snilli / (SnRa) ei enn. — 1.22,4aly
6. 2v t Spice Ice Power / (AiRa) ei enn. — 1.22,4aly
7. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.22,5aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 2v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,8aly — 1.20,5aly x
2. 2v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 20,2a — 1.20,7aly
3. 2v o ABC Burn / (Team Ninitra) 19,4a — 1.21,1aly
4. 2v o Sugar High / (Team Ninitra) 19,2a — 1.21,2aly x
5. 2v t Gosia Yemn / (Yemn) 19,7aly — 1.21,4aly
2v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 20,4a — hva

Kilpailupäivä 2

1. 2v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 20,2a — 1.20,3aly x
2. 2v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 20,4a — 1.20,4aly
3. 2v t Gosia Yemn / (Yemn) 19,7aly — 1.20,9aly
4. 2v o ABC Burn / (Team Ninitra) 19,4a — 1.21,3aly
2v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,8aly — k
2v o Sugar High / (Team Ninitra) 19,2a — k

Kilpailupäivä 3

1. 2v o Sugar High / (Team Ninitra) 19,2a — 1.20,0aly
2. 2v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 20,4a — 1.20,1aly
3. 2v o ABC Burn / (Team Ninitra) 19,4a — 1.20,1aly
4. 2v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 20,2a — 1.20,4aly
5. 2v t Gosia Yemn / (Yemn) 19,7aly — 1.20,4aly
6. 2v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,8aly — 1.20,8aly

Kilpailupäivä 4

1. 2v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 20,4a — 1.19,1aly x
2. 2v o Sugar High / (Team Ninitra) 19,2a — 1.19,2aly
3. 2v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 20,2a — 1.19,3aly
4. 2v o ABC Burn / (Team Ninitra) 19,4a — 1.19,6aly
5. 2v t Gosia Yemn / (Yemn) 19,7aly — 1.19,8aly
6. 2v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,8aly — 1.19,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 2v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 20,2a — 1.20,2aly
2. 2v t Gosia Yemn / (Yemn) 19,7aly — 1.21,0aly
3. 2v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 20,4a — 1.21,1aly
4. 2v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,8aly — 1.21,3aly
5. 2v o Sugar High / (Team Ninitra) 19,2a — 1.21,6aly
6. 2v o ABC Burn / (Team Ninitra) 19,4a — 1.21,9aly

Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset

(1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 3v o Arcade Yemn / (Yemn) 19,1aly — 1.20,2aly
2. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.20,8aly
3. 3v t K. Kapenee / Jani (Duo) ei enn — 1.21,5aly
4. 3v o K. Lotina / Kari (Duo) ei enn — 1.21,7aly
5. 3v t K. Solmun Mustikka / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,7aly
6. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.21,7aly
3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — k

Kilpailupäivä 2

1. 3v o K. Lotina / Kari (Duo) ei enn — 1.19,4aly
2. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.19,8aly
3. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.19,9aly
4. 3v t K. Solmun Mustikka / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,0aly
5. 3v o Arcade Yemn / (Yemn) 19,1aly — 1.20,0aly
6. 3v t K. Kapenee / Jani (Duo) ei enn — 1.20,2aly
7. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.20,7aly

Kilpailupäivä 3

1. 3v t K. Kapenee / Jani (Duo) ei enn — 1.20,1aly
2. 3v o K. Lotina / Kari (Duo) ei enn — 1.20,7aly
3. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.21,2aly
4. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.21,4aly
5. 3v o Arcade Yemn / (Yemn) 19,1aly — 1.21,7aly
6. 3v t K. Solmun Mustikka / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,8aly x
7. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.21,8aly

Kilpailupäivä 4

1. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.20,6aly
2. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.20,8aly
3. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.21,1aly x
4. 3v o Arcade Yemn / (Yemn) 19,1aly — 1.21,2aly
5. 3v o K. Lotina / Kari (Duo) ei enn — 1.21,3aly
6. 3v t K. Kapenee / Jani (Duo) ei enn — 1.21,5aly
3v t K. Solmun Mustikka / Emilia (Duo) ei enn — k

Kilpailupäivä 5

1. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.20,5aly x
2. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 19,6 — 1.21,0aly x
3. 3v o Arcade Yemn / (Yemn) 19,1aly — 1.21,0aly xx
4. 3v t K. Solmun Mustikka / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,4aly
5. 3v t K. Kapenee / Jani (Duo) ei enn — 1.22,0aly
6. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.22,0aly xx
3v o K. Lotina / Kari (Duo) ei enn — hva

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 3v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 16,5a — 1.16,4aly
2. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.16,6aly
3. 3v o Vampire Snilli / (SnRa) 17,0a — 1.16,9aly
4. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.17,0aly x
5. 4v o Ondour Yemn / (Yemn) 18,5aly — 1.17,9aly x
6. 3v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 16,1a — 1.18,0aly x
3v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,4a — hva

Kilpailupäivä 2

1. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.19,2aly
2. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.19,4aly
3. 3v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,4a — 1.19,7aly
4. 3v o Vampire Snilli / (SnRa) 17,0a — 1.19,8aly
5. 3v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 16,1a — 1.19,9aly
6. 4v o Ondour Yemn / (Yemn) 18,5aly — 1.20,2aly
7. 3v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 16,5a — 1.20,2aly

Kilpailupäivä 3

1. 4v o Ondour Yemn / (Yemn) 18,5aly — 1.17,1aly x
2. 3v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,4a — 1.17,5aly
3. 3v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 16,5a — 1.18,0aly x
4. 3v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 16,1a — 1.18,1aly x
5. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,4aly
6. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.18,5aly
7. 3v o Vampire Snilli / (SnRa) 17,0a — 1.18,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 3v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 16,1a — 1.19,2aly x
2. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.19,3aly x
3. 3v o Vampire Snilli / (SnRa) 17,0a — 1.19,6aly x
4. 3v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 16,5a — 1.20,3aly x
5. 4v o Ondour Yemn / (Yemn) 18,5aly — 1.20,4aly x
6. 3v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,4a — 1.20,7aly
7. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.20,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.18,0aly
2. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,2aly
3. 4v o Ondour Yemn / (Yemn) 18,5aly — 1.18,3aly
4. 3v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 16,5a — 1.18,3aly
5. 3v o Vampire Snilli / (SnRa) 17,0a — 1.18,4aly
6. 3v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,4a — 1.19,2aly
7. 3v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 16,1a — 1.19,6aly x

Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset 

(1 200 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,6ake — 1.17,6aly x
2. 3v t Winnipeg Yemn / (Yemn) 17,4ake — 1.17,8aly x
3. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly —  1.17,8aly x
4. 3v o Quatorze Yemn / (Yemn) 17,5aly — 1.17,9aly
5. 3v t K. Reggae A / Jani (Duo) 17,5 — 1.18,4aly
6. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.18,6aly
7. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.18,7aly
8. 3v t Radical Summertime / (AiRa) 17,2aly — 1.18,7aly
9. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,9aly

Kilpailupäivä 2

1. 3v o Quatorze Yemn / (Yemn) 17,5aly — 1.17,0aly x
2. 3v t Winnipeg Yemn / (Yemn) 17,4ake — 1.17,2aly
3. 5v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,6ake — 1.18,1aly
4. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly —  1.18,3aly
5. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.18,4aly x
6. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,6aly
7. 3v t K. Reggae A / Jani (Duo) 17,5 — 1.18,9aly
8. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.19,0aly x
9. 3v t Radical Summertime / (AiRa) 17,2aly — 1.19,0aly

Kilpailupäivä 3

1. 3v t K. Reggae A / Jani (Duo) 17,5 — 1.16,1aly x
2. 3v o Quatorze Yemn / (Yemn) 17,5aly — 1.16,7aly
3. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,1aly x
4. 5v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,6ake — 1.17,3aly
5. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly —  1.17,6aly
6. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.17,8aly x
7. 3v t Winnipeg Yemn / (Yemn) 17,4ake — 1.17,9aly
8. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.17,9aly
9. 3v t Radical Summertime / (AiRa) 17,2aly — 1.18,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 5v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,6ake — 1.17,3aly
2. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly —  1.17,8aly x
3. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,9aly
4. 3v t Winnipeg Yemn / (Yemn) 17,4ake — 1.17,9aly
5. 3v t K. Reggae A / Jani (Duo) 17,5 — 1.18,3aly
6. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,5aly
7. 3v t Radical Summertime / (AiRa) 17,2aly — 1.18,8aly x
8. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.18,9aly x
9. 3v o Quatorze Yemn / (Yemn) 17,5aly — 1.19,0aly xx

Kilpailupäivä 5

1. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.17,1aly
2. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly —  1.17,4aly
3. 3v t K. Reggae A / Jani (Duo) 17,5 — 1.17,7aly x
4. 5v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,6ake — 1.17,9aly
5. 3v t Radical Summertime / (AiRa) 17,2aly — 1.18,1aly
6. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.18,4aly
7. 3v t Winnipeg Yemn / (Yemn) 17,4ake — 1.18,5aly
8. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,6aly
9. 3v o Quatorze Yemn / (Yemn) 17,5aly — 1.19,0aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,3aly
2. 3v t Nudgefudge / (AiRa) 16,1ly — 1.17,1aly
3. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,1aly
4. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,3aly
5. 3v o I’m Gonna Cashew 4 / (AiRa) 16,3aly — 1.17,5aly
6. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,6aly
7. 6v o K. Al Ail / Emilia (Duo) 16,1 — 1.17,7aly
8. 4v o K. Paranormal Ozzy / Kari (Duo) 17,0 — 1.17,9aly
9. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.17,9aly

Kilpailupäivä 2

1. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.15,2aly
2. 6v o K. Al Ail / Emilia (Duo) 16,1 — 1.15,5aly
3. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.15,6aly
4. 4v o K. Paranormal Ozzy / Kari (Duo) 17,0 — 1.16,0aly x
5. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.16,0aly
6. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.16,1aly
7. 3v o I’m Gonna Cashew 4 / (AiRa) 16,3aly — 1.16,4aly x
8. 3v t Nudgefudge / (AiRa) 16,1ly — 1.16,6aly
9. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,9aly x

Kilpailupäivä 3

1. 4v o K. Paranormal Ozzy / Kari (Duo) 17,0 — 1.16,1aly x
2. 3v o I’m Gonna Cashew 4 / (AiRa) 16,3aly — 1.16,1aly
3. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,3aly x
4. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.16,6aly
5. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,7aly x
6. 3v t Nudgefudge / (AiRa) 16,1ly — 1.16,9aly
7. 6v o K. Al Ail / Emilia (Duo) 16,1 — 1.17,3aly
8. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,3aly
10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — k

Kilpailupäivä 4

1. 3v o I’m Gonna Cashew 4 / (AiRa) 16,3aly — 1.16,2aly
2. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,4aly
3. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.16,8aly
4. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.16,9aly
5. 4v o K. Paranormal Ozzy / Kari (Duo) 17,0 — 1.17,1aly x
6. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.17,4aly
7. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,4aly x
8. 6v o K. Al Ail / Emilia (Duo) 16,1 — 1.17,6aly
3v t Nudgefudge / (AiRa) 16,1ly — hva

Kilpailupäivä 5

1. 4v o K. Paranormal Ozzy / Kari (Duo) 17,0 — 1.16,3aly x
2. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,4aly
3. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.16,6aly
4. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,6aly
5. 3v o I’m Gonna Cashew 4 / (AiRa) 16,3aly — 1.17,6aly
6. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,7aly x
7. 6v o K. Al Ail / Emilia (Duo) 16,1 — 1.17,8aly
8. 3v t Nudgefudge / (AiRa) 16,1ly — 1.17,9aly
7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — k

Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset

(1 500 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,0aly
2. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,1aly
3. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,6aly
4. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.15,9aly
5. 4v o Royal Flush Burn / (Team Ninitra) 15,3a — 1.16,2aly
6. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.16,7aly
7. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.16,8aly
8. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,8aly
9. 7v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,4aly — 1.16,9aly
3v t Cyanodraco / (AiRa) 15,7aly —  hva
5v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — k

Kilpailupäivä 2

1. 3v t Cyanodraco / (AiRa) 15,7aly —  1.15,3aly x
2. 7v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,4aly — 1.15,5aly
3. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,8aly x
4. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,8aly
5. 4v o Royal Flush Burn / (Team Ninitra) 15,3a — 1.15,9aly xx
6. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,1aly x
7. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.16,2aly
8. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,9aly
9. 5v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.16,9aly x
10. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.17,0aly x
5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — hva

Kilpailupäivä 3

1. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,0aly
2. 7v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,4aly — 1.15,3aly
3. 5v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.15,4aly
4. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,7aly x
5. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,7aly
6. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.15,9aly
7. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,1aly x
8. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,2aly
9. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.16,3aly
10. 4v o Royal Flush Burn / (Team Ninitra) 15,3a — 1.16,5aly
3v t Cyanodraco / (AiRa) 15,7aly —  hva

Kilpailupäivä 4

1. 4v o Royal Flush Burn / (Team Ninitra) 15,3a — 1.15,3aly
2. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,4aly x
3. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,7aly
4. 7v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,4aly — 1.16,1aly x
5. 3v t Cyanodraco / (AiRa) 15,7aly —  1.16,2aly
6. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,4aly x
7. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,5aly
8. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,5aly
9. 5v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.17,0aly
5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — k
5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — hva

Kilpailupäivä 5

1. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,2aly
2. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,4aly
3. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,5aly
4. 5v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.16,2aly x
5. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,4aly
6. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,6aly
7. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,6aly
8. 3v t Cyanodraco / (AiRa) 15,7aly —  1.16,7aly
9. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.16,7aly
7v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,4aly — k
4v o Royal Flush Burn / (Team Ninitra) 15,3a — hva

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.15,1aly
2. 5v t Roxilde Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.15,1aly
3. 5v o Feudal Amaranth / (SnRa) 14,1a — 1.15,1aly
4. 6v t Sølv’s Honey Drop / (Team Ninitra) 14,6a — 1.15,5aly
5. 4v o Heartline Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.15,6aly
6. 6v t Love Poetry Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.15,9aly
7. 5v o Radical Torrance / (SnRa) 14,1a — 1.16,0aly
8. 5v t Regime Yemn / (Yemn) 15,2aly xx — 1.16,1aly
9. 7v t Radical Damzina / (Yemn) 15,0aly — 1.16,6aly
10. 5v t Just Sayin’ RC / (SnRa) 14,4a — 1.16,7aly x
7v t Papyrus / Jorma (Duo) 15,0 — hva

Kilpailupäivä 2

1. 5v t Roxilde Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.15,5aly
2. 5v t Regime Yemn / (Yemn) 15,2aly xx — 1.15,7aly
3. 6v t Love Poetry Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.15,7aly x
4. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.15,8aly x
5. 7v t Papyrus / Jorma (Duo) 15,0 — 1.15,8aly xx
6. 7v t Radical Damzina / (Yemn) 15,0aly — 1.15,9aly x
7. 6v t Sølv’s Honey Drop / (Team Ninitra) 14,6a — 1.16,2aly
8. 5v o Radical Torrance / (SnRa) 14,1a — 1.16,3aly
9. 5v t Just Sayin’ RC / (SnRa) 14,4a — 1.16,4aly
10. 5v o Feudal Amaranth / (SnRa) 14,1a — 1.16,7aly
4v o Heartline Burn / (Team Ninitra) 14,3a — k

Kilpailupäivä 3

. 6v t Love Poetry Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.14,2aly
2. 4v o Heartline Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.14,3aly
3. 5v o Radical Torrance / (SnRa) 14,1a — 1.14,4aly
4. 7v t Papyrus / Jorma (Duo) 15,0 — 1.14,7aly x
5. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.14,9aly
6. 7v t Radical Damzina / (Yemn) 15,0aly — 1.14,9aly x
7. 5v t Regime Yemn / (Yemn) 15,2aly xx — 1.15,0aly
8. 6v t Sølv’s Honey Drop / (Team Ninitra) 14,6a — 1.15,3aly
9. 5v t Roxilde Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.15,3aly
10. 5v o Feudal Amaranth / (SnRa) 14,1a — 1.15,9aly x
5v t Just Sayin’ RC / (SnRa) 14,4a — hva

Kilpailupäivä 4

1. 4v o Heartline Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.15,1aly
2. 5v t Regime Yemn / (Yemn) 15,2aly xx — 1.15,5aly
3. 6v t Sølv’s Honey Drop / (Team Ninitra) 14,6a — 1.16,0aly
4. 7v t Radical Damzina / (Yemn) 15,0aly — 1.16,2aly
5. 5v t Roxilde Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.16,2aly x
6. 5v o Feudal Amaranth / (SnRa) 14,1a — 1.16,2aly
7. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,5aly x
8. 7v t Papyrus / Jorma (Duo) 15,0 — 1.16,6aly
9. 5v t Just Sayin’ RC / (SnRa) 14,4a — 1.16,8aly x
10. 6v t Love Poetry Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.16,8aly x
11. 5v o Radical Torrance / (SnRa) 14,1a — 1.17,0aly

Kilpailupäivä 5

1. 7v t Papyrus / Jorma (Duo) 15,0 — 1.14,4aly
2. 6v t Love Poetry Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.14,4aly x
3. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.14,5aly
4. 5v t Just Sayin’ RC / (SnRa) 14,4a — 1.14,7aly
5. 5v o Feudal Amaranth / (SnRa) 14,1a — 1.14,7aly
6. 5v o Radical Torrance / (SnRa) 14,1a — 1.14,9aly
7. 7v t Radical Damzina / (Yemn) 15,0aly — 1.15,7aly
8. 4v o Heartline Burn / (Team Ninitra) 14,3a — 1.15,8aly
9. 5v t Regime Yemn / (Yemn) 15,2aly xx — 1.15,9aly
10. 6v t Sølv’s Honey Drop / (Team Ninitra) 14,6a — 1.15,9aly
5v t Roxilde Snilli / (SnRa) 14,1a — k

Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset

(2 000 v€ – 1 000 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 300 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.13,2aly x
2. 8v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.13,2aly x
3. 6v o Surfrider Burn / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,5aly
4. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,7aly
5. 9v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.14,3aly
6. 9v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.14,5aly
7. 10v o Étranges RC / (Team Ninitra) 13,3a — 1.14,5aly
8. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.14,9aly x
9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,5aly — hva
6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — k
11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — hva

Kilpailupäivä 2

1. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.13,4aly
2. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,5aly — 1.13,6aly
3. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,8aly xx
4. 8v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,4aly
5. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.14,4aly
6. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,5aly
7. 6v o Surfrider Burn / (Team Ninitra) 13,1a — 1.14,6aly
8. 9v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.14,7aly
9. 10v o Étranges RC / (Team Ninitra) 13,3a — 1.14,9aly
10. 9v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.15,0aly
6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — hva

Kilpailupäivä 3

1. 9v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.13,3aly x
2. 9v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,4aly
3. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,5aly — 1.13,5aly
4. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,9aly x
5. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.13,9aly
6. 10v o Étranges RC / (Team Ninitra) 13,3a — 1.14,1aly x
7. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.14,2aly
8. 8v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,3aly x
9. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.14,5aly x
10. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,8aly
11. 6v o Surfrider Burn / (Team Ninitra) 13,1a — 1.14,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 10v o Étranges RC / (Team Ninitra) 13,3a — 1.13,0aly
2. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.13,0aly x
3. 6v o Surfrider Burn / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,1aly
4. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.13,3aly x
5. 9v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,4aly xx
6. 9v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.13,7aly
7. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,5aly — 1.13,8aly
8. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,8aly
9. 8v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,7aly x
10. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.14,7aly
11. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 9v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,5aly
2. 6v o Surfrider Burn / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,5aly
3. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,7aly
4. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,0aly xx
5. 9v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.14,1aly
6. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,5aly — 1.14,2aly x
7. 10v o Étranges RC / (Team Ninitra) 13,3a — 1.14,2aly
8. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.14,2aly
9. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.14,7aly
10. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.14,7aly xx
11. 8v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,8aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,0aly
2. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.12,1aly
3. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,2aly
4. 8v t Pink Perfection MacLily / Piia (Team Lily) 12,0a — 1.12,8aly
5. 10v t Big Talk Burn / (Team Ninitra) 12,9a — 1.12,9aly
6. 7v t Topsy Turvy Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.13,1aly
7. 9v t Flawless Edition RC / Riina (Team Lily) 12,1a — 1.13,2aly
8. 8v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.13,3aly
9. 9v o Margate Mint / (Team Ninitra) 12,7a — 1.13,4aly xx
9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — hva

Kilpailupäivä 2

1. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,2aly
2. 7v t Topsy Turvy Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,3aly
3. 8v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.12,5aly x
4. 9v o Margate Mint / (Team Ninitra) 12,7a — 1.12,6aly
5. 8v t Pink Perfection MacLily / Piia (Team Lily) 12,0a — 1.13,0aly
6. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.13,1aly
7. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,3aly
8. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.13,5aly
9. 10v t Big Talk Burn / (Team Ninitra) 12,9a — 1.13,9aly x
10. 9v t Flawless Edition RC / Riina (Team Lily) 12,1a — 1.13,9aly

Kilpailupäivä 3

1. 8v t Pink Perfection MacLily / Piia (Team Lily) 12,0a — 1.12,0aly
2. 9v o Margate Mint / (Team Ninitra) 12,7a — 1.12,1aly
3. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.12,4aly
4. 10v t Big Talk Burn / (Team Ninitra) 12,9a — 1.12,5aly
5. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.12,7aly
6. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,7aly
7. 7v t Topsy Turvy Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.13,4aly
8. 8v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.13,5aly xx
9. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.13,9aly
10. 9v t Flawless Edition RC / Riina (Team Lily) 12,1a — 1.14,0aly xx

Kilpailupäivä 4

1. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,1aly
2. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.12,6aly
3. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,7aly
4. 8v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.12,7aly x
5. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,1aly
6. 9v t Flawless Edition RC / Riina (Team Lily) 12,1a — 1.13,1aly
7. 9v o Margate Mint / (Team Ninitra) 12,7a — 1.13,5aly
8. 7v t Topsy Turvy Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.13,5aly
9. 10v t Big Talk Burn / (Team Ninitra) 12,9a — 1.13,6aly
8v t Pink Perfection MacLily / Piia (Team Lily) 12,0a — k

Kilpailupäivä 5

1. 8v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.12,1aly
2. 10v t Big Talk Burn / (Team Ninitra) 12,9a — 1.12,2aly
3. 9v o Margate Mint / (Team Ninitra) 12,7a — 1.12,2aly
4. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,4aly
5. 8v t Pink Perfection MacLily / Piia (Team Lily) 12,0a — 1.12,6aly x
6. 7v t Topsy Turvy Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,7aly xx
7. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.13,3aly
8. 9v t Flawless Edition RC / Riina (Team Lily) 12,1a — 1.13,3aly
9. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,4aly
10. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.13,6aly xx

Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset

(2 500 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.12,3aly x
2. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.12,8aly
3. 7v o Speedster MacLily / Suvi (Team Lily) 11,8a — 1.13,0aly
4. 10v t Arrivederci Roma / (Team Ninitra) 11,2a — 1.13,1aly
5. 8v o Windrush / Tuukka (Team Lily) 11,1a — 1.13,5aly
6. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.13,7aly
7. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.13,7aly
8. 5v o Fortitude Vehka / (AiRa) 10,8aly — 1.13,7aly
9. 12v o Go Hoho! 4 / (SnRa) 10,5a — 1.13,9aly

Kilpailupäivä 2

1. 5v o Fortitude Vehka / (AiRa) 10,8aly — 1.11,2aly
2. 12v o Go Hoho! 4 / (SnRa) 10,5a — 1.11,2aly
3. 8v o Windrush / Tuukka (Team Lily) 11,1a — 1.11,4aly x
4. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,4aly x
5. 10v t Arrivederci Roma / (Team Ninitra) 11,2a — 1.11,8aly x
6. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.12,5aly
7. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,6aly
8. 7v o Speedster MacLily / Suvi (Team Lily) 11,8a — 1.12,8aly
9. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,8aly x

Kilpailupäivä 3

1. 7v o Speedster MacLily / Suvi (Team Lily) 11,8a — 1.11,1aly
2. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.11,2aly
3. 10v t Arrivederci Roma / (Team Ninitra) 11,2a — 1.11,2aly
4. 8v o Windrush / Tuukka (Team Lily) 11,1a — 1.11,2aly
5. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,4aly
6. 12v o Go Hoho! 4 / (SnRa) 10,5a — 1.11,7aly
7. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,3aly
8. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,9aly xx
5v o Fortitude Vehka / (AiRa) 10,8aly — hva

Kilpailupäivä 4

1. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,1aly
2. 10v t Arrivederci Roma / (Team Ninitra) 11,2a — 1.12,7aly x
3. 8v o Windrush / Tuukka (Team Lily) 11,1a — 1.12,8aly
4. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.12,9aly
5. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.13,1aly
6. 5v o Fortitude Vehka / (AiRa) 10,8aly — 1.13,5aly
7. 7v o Speedster MacLily / Suvi (Team Lily) 11,8a — 1.13,7aly
8. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.13,7aly x
9. 12v o Go Hoho! 4 / (SnRa) 10,5a — 1.13,8aly x

Kilpailupäivä 5

1. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.12,0aly x
2. 8v o Windrush / Tuukka (Team Lily) 11,1a — 1.12,4aly x
3. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,6aly
4. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.13,1aly
5. 7v o Speedster MacLily / Suvi (Team Lily) 11,8a — 1.13,3aly
6. 10v t Arrivederci Roma / (Team Ninitra) 11,2a — 1.13,5aly x
7. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.13,8aly x
8. 5v o Fortitude Vehka / (AiRa) 10,8aly — 1.13,8aly x
12v o Go Hoho! 4 / (SnRa) 10,5a — k

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 10v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.11,1aly x
2. 9v o Leyland Snilli / (SnRa) 10,4a — 1.11,2aly
3. 10v t Cherry Bomb / Keijo (Team Lily) 10,2a — 1.11,4aly
4. 12v t Radical Imaginary / (SnRa) 10,3a — 1.11,7aly x
5. 10v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.11,7aly x
6. 9v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,3a — 1.12,2aly
7. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.12,2aly
8. 10v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,4aly
11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — hva

Kilpailupäivä 2

1. 12v t Radical Imaginary / (SnRa) 10,3a — 1.11,1aly
2. 10v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.11,1aly
3. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.11,1aly x
4. 10v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.11,2aly
5. 9v o Leyland Snilli / (SnRa) 10,4a — 1.11,9aly
6. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.12,0aly
9v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,3a — k
10v t Cherry Bomb / Keijo (Team Lily) 10,2a — k
10v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — k

Kilpailupäivä 3

1. 10v t Cherry Bomb / Keijo (Team Lily) 10,2a — 1.11,5aly
2. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.11,6aly x
3. 12v t Radical Imaginary / (SnRa) 10,3a — 1.11,7aly
4. 9v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,3a — 1.11,8aly
5. 9v o Leyland Snilli / (SnRa) 10,4a — 1.12,0aly x
6. 10v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,1aly
7. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.12,1aly
8. 10v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.12,5aly x
9. 10v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.12,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 12v t Radical Imaginary / (SnRa) 10,3a — 1.11,7aly x
2. 10v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.11,8aly
3. 10v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.12,0aly
4. 10v t Cherry Bomb / Keijo (Team Lily) 10,2a — 1.12,3aly
5. 9v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,3a — 1.12,5aly
6. 10v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,6aly
7. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.12,6aly
8. 9v o Leyland Snilli / (SnRa) 10,4a — 1.12,7aly
9. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.12,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 9v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,3a — 1.11,1aly
2. 10v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.11,4aly
3. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.11,9aly x
4. 10v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.12,3aly
5. 12v t Radical Imaginary / (SnRa) 10,3a — 1.12,4aly
6. 10v t Cherry Bomb / Keijo (Team Lily) 10,2a — 1.12,4aly
7. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.12,6aly x
8. 9v o Leyland Snilli / (SnRa) 10,4a — 1.12,9aly
9. 10v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.12,9aly

Kasvatit

Heräsikö lämminverivarsakuume?

Tutustu Yemenen kasvattilistaan ja tee ostotarjous sähköpostitse zack.virtual@gmail.com!