Yemene
Tervetuloa virtuaalitalli Yemeneen! Virtuaalisessa Puolassa sijaitseva talli on perustettu vuonna 2012, joten vietämme jo kymmenettä vuosipäiväämme. Tutustu, ihastu ja käy tsekkaamassa myytävät kasvattimme. Meidän mielestä jokaisen virtuaalitallin hevoslistauksesta kuuluisi löytyä yksi Yemeneläinen!
Yemene
Ratsutallin rotuvalikoimasta löytyy wielkopolski, budjonny, RBSH, angloarabi, englantilainen täysiverinen, anglo-trakehner, anglo-argentino, criollo, trakehner ja westfalen. Mikä näistä on sinun suosikkisi?
Yemene
Vauhtia ja jännittäviä tilanteita! Ravitallissamme asuvat lämminveriset ravihevoset kilpailevat 11-vuotiaiksi, jonka jälkeen ne siirtyvät siitoskäyttöön.
Yemene
Vuonna 2023 meidän kasvattilistoilta löytyy jo yli 500 kasvatin nimi. Tunnistat Yemeneläiset nimen takaliitteestä Yemn. Löytyykö sinun tallista jo oma Yemeneläinen?
Previous slide
Next slide

Ravikilpailut 1.12.-5.12.2023

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– tulokset arvotaan ravikoneella
– saa osallistua kunnes tulokset tulee

– yksi hevonen vain yhteen lähtöön
– lähtöihin otetaan rajaton määrä valjakkoja
– lähdöt jaetaan tarvittaessa 12 valjakon ryhmiksi
– yhdeltä omistajalta max. 4 hevosta / lähtö
– ohjastaja ei ole pakollinen
– järjestäthän hevosesi hitaimmasta nopeimpaan

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla Ravit003

Lähtö nro
ikä skpl Hevosen nimi / mahd. Ohjastaja (Seura tai Talli) ennätys —

Kiitos kuvasta VRL-11983!

Lähdöt

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset (1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset (1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset (1 200 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€ – 100 v€)
Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset (1 500 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€)
Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset (2 000 v€ – 1 000 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 300 v€)
Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset (2 500 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)

Osallistujat / tulokset

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset

(1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.20,2aly
2. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.20,6aly
3. 2v t Meray Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,0aly
4. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,3aly
5. 2v t Nacaua Yemn / (Yemn) ei enn. — 1.21,6aly
6. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,7aly xx
7. 2v o Hawk High / (PoW) 20,2aly — 1.21,8aly
8. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) 19,5a — 1.21,9aly
2v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) ei enn. — k

Kilpailupäivä 2

1. 2v o Hawk High / (PoW) 20,2aly — 1.20,2aly xx
2. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) 19,5a — 1.20,3aly x
3. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.20,3aly
4. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,7aly
5. 2v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) ei enn. — 1.20,8aly
6. 2v t Nacaua Yemn / (Yemn) ei enn. — 1.21,0aly x
7. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.21,4aly
8. 2v t Meray Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,6aly
9. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.21,8aly x

Kilpailupäivä 3

1. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) 19,5a — 1.20,0aly
2. 2v t Nacaua Yemn / (Yemn) ei enn. — 1.20,3aly
3. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,6aly x
4. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.20,7aly
5. 2v o Hawk High / (PoW) 20,2aly — 1.21,1aly x
6. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,1aly
7. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.21,4aly x
8. 2v t Meray Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,7aly xx
9. 2v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) ei enn. — 1.22,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.19,1aly
2. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.19,2aly
3. 2v o Hawk High / (PoW) 20,2aly — 1.19,2aly
4. 2v t Meray Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.20,0aly
5. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.20,2aly
6. 2v t Nacaua Yemn / (Yemn) ei enn. — 1.20,4aly
7. 2v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) ei enn. — 1.20,9aly x
8. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,9aly
9. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) 19,5a — 1.20,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 2v t K. Capacity Monkey / Kari (Duo) ei enn — 1.20,1aly
2. 2v t K. Eye Of The Tiger / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,3aly
3. 2v o K. Criminal Mind´s / Jani (Duo) ei enn — 1.21,0aly
4. 2v t Nacaua Yemn / (Yemn) ei enn. — 1.21,0aly x
5. 2v o Pretender Snilli / (SnRa) 19,5a — 1.21,1aly
6. 2v t Meray Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,1aly x
7. 2v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) ei enn. — 1.21,2aly
8. 2v o Boomburst Snilli / (SnRa) 19,0a — 1.21,4aly
9. 2v o Hawk High / (PoW) 20,2aly — 1.21,5aly

Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset

(1 000 v€ – 400 v€ – 300 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 18,3a — 1.19,0aly x
2. 3v t Gosia Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.19,1aly x
3. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.19,2aly
4. 3v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,0aly x — 1.19,3aly
5. 3v o Royalty Blaze / (PoW) 17,5aly– 1.19,3aly
6. 3v o Talbot Power / (PoW) 18,3aly — 1.19,7aly
7. 3v t Black Ice Power / (PoW) 17,1aly — 1.19,7aly
8. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.20,0aly
9. 3v t Maddy Power / (PoW) 18,8akp — 1.20,0aly
10. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 18,1a — 1.20,2aly
11. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.20,2aly x
12. 3v o K. Adagio In G Minor / Jorma (Duo) 19,3 — 1.20,5aly

Kilpailupäivä 2

1. 3v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,0aly x — 1.17,1aly
2. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 18,1a — 1.17,7aly
3. 3v t Gosia Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.17,9aly
4. 3v t Maddy Power / (PoW) 18,8akp — 1.18,0aly
5. 3v o Royalty Blaze / (PoW) 17,5aly– 1.18,0aly
6. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.18,3aly
7. 3v o Talbot Power / (PoW) 18,3aly — 1.18,3aly
8. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.18,4aly
9. 3v t Black Ice Power / (PoW) 17,1aly — 1.18,4aly x
10. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 18,3a — 1.18,5aly
11. 3v o K. Adagio In G Minor / Jorma (Duo) 19,3 — 1.18,6aly
12. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,7aly

Kilpailupäivä 3

1. 3v o Royalty Blaze / (PoW) 17,5aly– 1.18,1aly
2. 3v o Talbot Power / (PoW) 18,3aly — 1.18,4aly
3. 3v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,0aly x — 1.18,7aly
4. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.18,7aly x
5. 3v o K. Adagio In G Minor / Jorma (Duo) 19,3 — 1.18,9aly x
6. 3v t Maddy Power / (PoW) 18,8akp — 1.19,5aly
7. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 18,1a — 1.19,5aly xx
8. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.19,5aly
9. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.19,6aly x
10. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 18,3a — 1.19,6aly
11. 3v t Black Ice Power / (PoW) 17,1aly — 1.19,6aly
12. 3v t Gosia Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.19,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 3v t Gosia Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.19,0aly
2. 3v o Royalty Blaze / (PoW) 17,5aly– 1.19,1aly x
3. 3v o Talbot Power / (PoW) 18,3aly — 1.19,3aly x
4. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.19,4aly
5. 3v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,0aly x — 1.19,5aly x
6. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.19,8aly
7. 3v t Black Ice Power / (PoW) 17,1aly — 1.20,1aly
8. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.20,2aly
9. 3v t Maddy Power / (PoW) 18,8akp — 1.20,3aly
10. 3v o K. Adagio In G Minor / Jorma (Duo) 19,3 — 1.20,7aly
11. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 18,3a — 1.20,9aly x
12. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 18,1a — 1.20,9aly

Kilpailupäivä 5

1. 3v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,0aly
2. 3v t Maddy Power / (PoW) 18,8akp — 1.18,1aly
3. 3v o Royalty Blaze / (PoW) 17,5aly– 1.18,2aly x
4. 3v o Justify Snilli / (SnRa) 18,1a — 1.18,4aly
5. 3v t Gosia Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.18,8aly x
6. 3v o Bookmaker Snilli / (SnRa) 18,3a — 1.18,9aly x
7. 3v t Black Ice Power / (PoW) 17,1aly — 1.19,0aly
8. 3v t Summerthings / Summer (APR) 19,2aly — 1.19,2aly
9. 3v o Talbot Power / (PoW) 18,3aly — 1.19,3aly
10. 3v o K. Adagio In G Minor / Jorma (Duo) 19,3 — 1.19,7aly x
11. 4v t Full Moon RC / Jannica (APR) 18,5aly — 1.19,7aly
12. 3v o Moshi Yemn / (Yemn) 19,0aly x — 1.19,8aly

Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset 

(1 200 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€ – 100 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,3aly
2. 4v t Kirinome Yemn / (Yemn) 17,2ake x — 1.17,9aly x
3. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,2aly
4. 4v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 17,2 — 1.18,3aly
5. 6v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,5aly
6. 5v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 17,2ly — 1.18,5aly
7. 5v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 17,1aly — 1.18,6aly
8. 4v t Freya Yemn / (Yemn) 17,3ake — 1.18,9aly
5v t Diamanta / Pate (Tampio) 17,6ly — hll

Kilpailupäivä 2

1. 6v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.17,0aly
2. 5v t Diamanta / Pate (Tampio) 17,6ly — 1.17,5aly
3. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.17,6aly
4. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,9aly
5. 4v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 17,2 — 1.18,0aly x
6. 5v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 17,1aly — 1.18,3aly
7. 5v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 17,2ly — 1.18,5aly
8. 4v t Freya Yemn / (Yemn) 17,3ake — 1.18,6aly xx
9. 4v t Kirinome Yemn / (Yemn) 17,2ake x — 1.19,0aly x

Kilpailupäivä 3

1. 5v t Diamanta / Pate (Tampio) 17,6ly — 1.17,4aly x
2. 5v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 17,2ly — 1.18,0aly
3. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.18,1aly
4. 6v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,2aly x
5. 5v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 17,1aly — 1.18,3aly x
6. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,4aly
7. 4v t Freya Yemn / (Yemn) 17,3ake — 1.18,4aly
8. 4v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 17,2 — 1.18,8aly
4v t Kirinome Yemn / (Yemn) 17,2ake x — hml

Kilpailupäivä 4

1. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,1aly x
2. 4v t Freya Yemn / (Yemn) 17,3ake — 1.17,2aly
3. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.17,4aly
4. 4v t Kirinome Yemn / (Yemn) 17,2ake x — 1.17,5aly xx
5. 5v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 17,2ly — 1.17,7aly
6. 5v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 17,1aly — 1.17,8aly
7. 4v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 17,2 — 1.18,3aly
8. 6v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,5aly xx
5v t Diamanta / Pate (Tampio) 17,6ly — k

Kilpailupäivä 5

1. 5v t Diamanta / Pate (Tampio) 17,6ly — 1.17,4aly
2. 5v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 17,5a — 1.17,4aly
3. 4v t Freya Yemn / (Yemn) 17,3ake — 1.17,7aly
4. 6v t Parachina Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.17,9aly
5. 6v t Cresselia Yemn / (Yemn) 17,3aly — 1.18,2aly
6. 4v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 17,2 — 1.18,4aly
7. 5v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 17,2ly — 1.18,4aly
8. 5v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 17,1aly — 1.18,7aly x
9. 4v t Kirinome Yemn / (Yemn) 17,2ake x — 1.18,9aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 4v t Text You Power / (PoW) 16,3aly — 1.16,6aly x
2. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.16,9aly
3. 4v t K. New Gabriela / Jani (Duo) 17,1 — 1.17,2aly
4. 4v t K. Reggae A / Kari (Duo) 17,1 — 1.17,2aly x
5. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,4aly x
6. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,4aly x
7. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.17,8aly
8. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,8aly
9. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,8aly
5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly — hll

Kilpailupäivä 2

1. 4v t K. New Gabriela / Jani (Duo) 17,1 — 1.16,1aly
2. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.16,3aly
3. 4v t Text You Power / (PoW) 16,3aly — 1.16,6aly
4. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,6aly
5. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.16,6aly x
6. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly — 1.16,8aly
7. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.16,9aly
8. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,1aly
9. 4v t K. Reggae A / Kari (Duo) 17,1 — 1.17,6aly
10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — hml

Kilpailupäivä 3

1. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,2aly
2. 4v t K. New Gabriela / Jani (Duo) 17,1 — 1.17,3aly
3. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,4aly x
4. 4v t K. Reggae A / Kari (Duo) 17,1 — 1.17,7aly x
5. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly — 1.17,8aly
6. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,9aly
7. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.18,1aly x
8. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.18,2aly x
9. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.18,5aly
10. 4v t Text You Power / (PoW) 16,3aly — 1.18,7aly

Kilpailupäivä 4

1. 4v t K. New Gabriela / Jani (Duo) 17,1 — 1.17,2aly
2. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,5aly
3. 5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,6aly
4. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,6aly
5. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.17,9aly x
6. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly — 1.17,9aly
7. 4v t K. Reggae A / Kari (Duo) 17,1 — 1.17,9aly
8. 4v t Text You Power / (PoW) 16,3aly — 1.18,7aly
9. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.18,8aly
10. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.18,8aly

Kilpailupäivä 5

1. 4v t K. Reggae A / Kari (Duo) 17,1 — 1.16,4aly
2. 4v t Text You Power / (PoW) 16,3aly — 1.16,6aly
3. 10v o Moon Eclipse / Pepsi (APR) 16,1aly — 1.16,7aly
4. 4v t K. New Gabriela / Jani (Duo) 17,1 — 1.16,9aly x
5. 5v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 17,1aly — 1.17,3aly
6. 6v t Helantia Unia / (TeamUnia) 16,0a — 1.17,5aly
7. 9v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 16,2aly — 1.17,9aly x
8. 7v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 16,0aly — 1.17,9aly
9. 5v t Rjazán Le Victrix / (TeamUnia) 17,1a — 1.18,0aly
5v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 16,0a — k

Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset

(1 500 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 400 v€ – 200 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Beaunille Yemn / (Yemn) 15,5aly — 1.15,2aly
2. 5v t K. Paranormal Banana / Kari (Duo) 15,3 — 1.15,5aly
3. 6v t Be Fond Of Power / (PoW) 15,3aly — 1.15,5aly
4. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,6aly
5. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,6aly x
6. 6v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.15,9aly x
7. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,0aly x
8. 4v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 15,6a — 1.16,3aly
9. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,4aly
10. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.16,7aly x
11. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.16,9aly
4v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 15,7a — hml

Kilpailupäivä 2

1. 5v t K. Paranormal Banana / Kari (Duo) 15,3 — 1.15,2aly
2. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,3aly
3. 4v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 15,7a — 1.16,0aly
4. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.16,1aly
5. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,3aly
6. 6v t Be Fond Of Power / (PoW) 15,3aly — 1.16,3aly
7. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,4aly x
8. 6v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.16,6aly
9. 4v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 15,6a — 1.16,7aly x
10. 5v t Beaunille Yemn / (Yemn) 15,5aly — 1.16,7aly
11. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.16,8aly x
12. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,9aly

Kilpailupäivä 3

1. 6v t Be Fond Of Power / (PoW) 15,3aly — 1.15,2aly
2. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.15,3aly
3. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,4aly x
4. 5v t K. Paranormal Banana / Kari (Duo) 15,3 — 1.15,5aly x
5. 6v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.15,7aly x
6. 4v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 15,6a — 1.16,2aly x
7. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,3aly
8. 5v t Beaunille Yemn / (Yemn) 15,5aly — 1.16,4aly
9. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.16,5aly
10. 4v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 15,7a — 1.16,7aly
11. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,7aly xx
12. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.17,0aly x

Kilpailupäivä 4

1. 5v t Beaunille Yemn / (Yemn) 15,5aly — 1.15,1aly
2. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.15,1aly
3. 4v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 15,7a — 1.15,2aly
4. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,2aly
5. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,5aly
6. 4v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 15,6a — 1.15,6aly xx
7. 5v t K. Paranormal Banana / Kari (Duo) 15,3 — 1.15,9aly
8. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.16,2aly
9. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,5aly
10. 6v t Be Fond Of Power / (PoW) 15,3aly — 1.16,6aly
5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — hml
6v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — hml

Kilpailupäivä 5

1. 4v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 15,6a — 1.15,4aly x
2. 5v t Getaway Snilli / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,4aly x
3. 5v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,8a — 1.15,6aly
4. 5v t Reginé de la Spit / (TeamUnia) 15,3a — 1.15,6aly
5. 6v t K. Milord / Jani (Duo) 15,3 — 1.15,7aly
6. 6v t Be Fond Of Power / (PoW) 15,3aly — 1.15,7aly
7. 8v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,9aly
8. 5v t Beaunille Yemn / (Yemn) 15,5aly — 1.16,3aly
9. 5v o Legacy MacLily / Legacy (APR) 15,3aly — 1.16,5aly
10. 4v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 15,7a — 1.16,7aly
11. 5v t Tears for Fears Unia / (TeamUnia) 15,4a — 1.16,9aly
5v t K. Paranormal Banana / Kari (Duo) 15,3 — k

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 5v o Onyx Power / (PoW) 15,2aly — 1.14,5aly
2. 5v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 15,0aly — 1.14,5aly
3. 5v o Cashmaker RC / (PoW) 15,2aly — 1.14,7aly
4. 4v o Vampire Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.14,7aly
5. 5v o Rising Sun / Martti (Tampio) 15,2aly — 1.14,8aly
6. 8v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,0aly
7. 5v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 15,1aly — 1.15,3aly
8. 7v t Papyrus / Emilia (Duo) 15,0 — 1.15,4aly
9. 5v t Celestial Snilli / (SnRa) 14,4a — 1.15,4aly
10. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.15,5aly x
11. 5v t Wicked Witch Power / (PoW) 15,2aly — 1.15,6aly
12. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,7aly x

Kilpailupäivä 2

1. 4v o Vampire Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.15,2aly
2. 5v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 15,1aly — 1.15,5aly
3. 5v o Cashmaker RC / (PoW) 15,2aly — 1.15,6aly x
4. 5v t Wicked Witch Power / (PoW) 15,2aly — 1.15,6aly
5. 5v o Onyx Power / (PoW) 15,2aly — 1.15,7aly
6. 5v t Celestial Snilli / (SnRa) 14,4a — 1.15,7aly x
7. 5v o Rising Sun / Martti (Tampio) 15,2aly — 1.15,8aly
8. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,1aly
9. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,1aly x
10. 7v t Papyrus / Emilia (Duo) 15,0 — 1.16,4aly xx
11. 8v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,7aly
12. 5v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 15,0aly — 1.16,9aly

Kilpailupäivä 3

1. 5v t Wicked Witch Power / (PoW) 15,2aly — 1.15,0aly
2. 8v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,1aly x
3. 5v o Cashmaker RC / (PoW) 15,2aly — 1.15,1aly x
4. 7v t Papyrus / Emilia (Duo) 15,0 — 1.15,1aly x
5. 5v t Celestial Snilli / (SnRa) 14,4a — 1.15,4aly x
6. 5v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 15,1aly — 1.16,1aly x
7. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,1aly
8. 5v o Onyx Power / (PoW) 15,2aly — 1.16,4aly
9. 4v o Vampire Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,5aly
10. 5v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 15,0aly — 1.16,6aly
11. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,7aly
12. 5v o Rising Sun / Martti (Tampio) 15,2aly — 1.16,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 5v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 15,0aly — 1.15,1aly
2. 5v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 15,1aly — 1.15,2aly x
3. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,5aly
4. 7v t Papyrus / Emilia (Duo) 15,0 — 1.15,6aly
5. 5v o Rising Sun / Martti (Tampio) 15,2aly — 1.15,8aly
6. 8v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,9aly
7. 5v o Onyx Power / (PoW) 15,2aly — 1.16,0aly x
8. 5v o Cashmaker RC / (PoW) 15,2aly — 1.16,1aly
9. 5v t Wicked Witch Power / (PoW) 15,2aly — 1.16,2aly
10. 5v t Celestial Snilli / (SnRa) 14,4a — 1.16,5aly
11. 4v o Vampire Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,7aly xx
12. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,8aly

Kilpailupäivä 5

1. 5v o Cashmaker RC / (PoW) 15,2aly — 1.15,4aly
2. 5v t Celestial Snilli / (SnRa) 14,4a — 1.15,6aly
3. 5v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 15,1aly — 1.15,7aly
4. 7v o Melchor Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,9aly
5. 5v t Wicked Witch Power / (PoW) 15,2aly — 1.16,0aly x
6. 4v o Vampire Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,0aly
7. 7v t Papyrus / Emilia (Duo) 15,0 — 1.16,3aly
8. 8v t Do Gamma Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,4aly
9. 5v o Rising Sun / Martti (Tampio) 15,2aly — 1.16,4aly x
10. 5v o Onyx Power / (PoW) 15,2aly — 1.16,5aly
11. 7v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,6aly
12. 5v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 15,0aly — 1.16,7aly

Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset

(2 000 v€ – 1 000 v€ – 800 v€ – 600 v€ – 300 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Aimée / Seppo (Tampio) 13,1aly — 1.13,1aly
2. 10v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,4aly
3. 10v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.14,2aly x
4. 6v t Kljazjma Power (PoW) 13,1aly — 1.14,2aly
5. 9v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,3aly
6. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.14,7aly
7. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,2aly x — 1.14,7aly
8. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,9aly
9. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.15,0aly
6v o Shake Up Power / (PoW) 13,3aly — k

Kilpailupäivä 2

1. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,2aly x — 1.13,0aly
2. 10v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,7aly
3. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,1aly
4. 9v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.14,1aly
5. 5v t Aimée / Seppo (Tampio) 13,1aly — 1.14,1aly
6. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.14,6aly
7. 6v o Shake Up Power / (PoW) 13,3aly — 1.14,8aly
8. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.14,9aly
9. 10v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.15,0aly x
10. 6v t Kljazjma Power (PoW) 13,1aly — 1.15,0aly

Kilpailupäivä 3

1. 9v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.13,2aly x
2. 10v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.13,6aly
3. 6v t Kljazjma Power (PoW) 13,1aly — 1.13,7aly
4. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.13,8aly x
5. 5v t Aimée / Seppo (Tampio) 13,1aly — 1.13,9aly
6. 10v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.14,5aly
7. 6v o Shake Up Power / (PoW) 13,3aly — 1.14,8aly
8. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,9aly x
9. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,2aly x — 1.14,9aly
6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — hml

Kilpailupäivä 4

1. 10v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.13,9aly
2. 6v o Shake Up Power / (PoW) 13,3aly — 1.13,9aly x
3. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,2aly x — 1.14,0aly
4. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.14,1aly
5. 5v t Aimée / Seppo (Tampio) 13,1aly — 1.14,1aly
6. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.14,2aly
7. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.14,4aly x
8. 6v t Kljazjma Power (PoW) 13,1aly — 1.14,4aly
9. 10v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.14,5aly
9v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — k

Kilpailupäivä 5

1. 10v o Rodos Yemn / (Yemn) 13,3aly x — 1.12,2aly
2. 6v o Thanatophobia / (TeamUnia) 13,3a — 1.12,5aly
3. 9v o Brisbane Yemn / (Yemn) 13,2aly x — 1.12,6aly xx
4. 6v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 13,9a — 1.12,8aly
5. 10v t Limited Edition MacLily / (Yemn) 13,4aly x — 1.13,0aly
6. 9v t Tila Yemn / (Yemn) 13,3aly — 1.13,1aly
7. 6v t Pearl Violet Snilli / (SnRa) 13,5a — 1.13,3aly
8. 6v o Shake Up Power / (PoW) 13,3aly — 1.13,3aly
9. 6v t Kljazjma Power (PoW) 13,1aly — 1.13,6aly x
5v t Aimée / Seppo (Tampio) 13,1aly — hll

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 8v t Cascade d’Pow / (PoW) 12,7aly — 1.12,2aly
2. 7v o Seymour Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.12,2aly
3. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,3aly
4. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,4aly
5. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.12,6aly x
6. 6v o Xanthis Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.13,4aly
7. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.13,5aly
8. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,6aly
9. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.13,7aly x
10. 10v t Goyana d’Or / (PoW) 12,9aly — 1.13,7aly

Kilpailupäivä 2

1. 8v t Cascade d’Pow / (PoW) 12,7aly — 1.12,1aly x
2. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.12,1aly
3. 7v o Seymour Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.12,5aly
4. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.12,6aly
5. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.13,0aly x
6. 6v o Xanthis Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.13,3aly
7. 10v t Goyana d’Or / (PoW) 12,9aly — 1.13,4aly
8. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.13,5aly xx
9. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.13,7aly
10. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.13,9aly

Kilpailupäivä 3

1. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.12,1aly
2. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.12,2aly xx
3. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.12,6aly
4. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,9aly
5. 10v t Goyana d’Or / (PoW) 12,9aly — 1.13,0aly
6. 8v t Cascade d’Pow / (PoW) 12,7aly — 1.13,0aly
7. 7v o Seymour Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.13,3aly
8. 6v o Xanthis Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.13,6aly x
9. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.13,8aly
11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — hpl

Kilpailupäivä 4

1. 8v t Cascade d’Pow / (PoW) 12,7aly — 1.12,1aly
2. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.12,5aly x
3. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.12,5aly
4. 6v o Xanthis Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.12,5aly
5. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.12,8aly
6. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,8aly
7. 10v t Goyana d’Or / (PoW) 12,9aly — 1.13,0aly
8. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.13,1aly
9. 7v o Seymour Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.13,5aly
10. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,8aly

Kilpailupäivä 5

1. 11v o Cheerful MacLily / Ilo (APR) 13,1aly — 1.12,1aly
2. 5v o Cortado Snilli / (SnRa) 13,1a — 1.12,1aly
3. 10v o Charm / (TeamUnia) 12,3a — 1.12,3aly
4. 7v o Seymour Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.12,5aly
5. 8v t Cascade d’Pow / (PoW) 12,7aly — 1.12,6aly
6. 6v o Xanthis Snilli / (SnRa) 12,5a — 1.12,9aly x
7. 11v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,7aly — 1.13,1aly
8. 10v t Goyana d’Or / (PoW) 12,9aly — 1.13,4aly xx
9. 9v o Geordi LaForge / (TeamUnia) 12,6a — 1.13,4aly
10. 12v o Wayward Ach / Vartti (APR) 12,4aly — 1.13,8aly

Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset

(2 500 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 7v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,3aly
2. 8v o Beast Of Both Worlds Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,4aly x
3. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,5aly
4. 9v t Red Ice Time / (PoW) 11,9aly — 1.12,9aly x
5. 8v o Bonbon Burn / (PoW) 11,9aly — 1.13,0aly x
6. 7v t Isernia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.13,1aly x
7. 8v o Tycoon Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.13,3aly
8. 11v o Shishito Burn / (PoW) 11,7aly — 1.13,9aly
10v o Cerberus Royale /(PoW) 11,4aly — hml

Kilpailupäivä 2

1. 8v o Tycoon Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,3aly
2. 11v o Shishito Burn / (PoW) 11,7aly — 1.12,8aly
3. 7v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,8aly
4. 7v t Isernia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.13,5aly
5. 8v o Beast Of Both Worlds Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.13,9aly
9v t Red Ice Time / (PoW) 11,9aly — hml
8v o Bonbon Burn / (PoW) 11,9aly — k
10v o Cerberus Royale /(PoW) 11,4aly — hpl
9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — hml

Kilpailupäivä 3

1. 8v o Tycoon Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,2aly
2. 7v t Isernia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,2aly
3. 9v t Red Ice Time / (PoW) 11,9aly — 1.12,3aly x
4. 7v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,3aly
5. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,5aly
6. 8v o Beast Of Both Worlds Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,6aly
7. 10v o Cerberus Royale /(PoW) 11,4aly — 1.12,7aly
8. 11v o Shishito Burn / (PoW) 11,7aly — 1.12,8aly
9. 8v o Bonbon Burn / (PoW) 11,9aly — 1.13,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 9v t Red Ice Time / (PoW) 11,9aly — 1.11,6aly
2. 10v o Cerberus Royale /(PoW) 11,4aly — 1.11,8aly
3. 8v o Bonbon Burn / (PoW) 11,9aly — 1.12,0aly
4. 8v o Tycoon Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,0aly
5. 7v t Isernia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,2aly xx
6. 7v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,3aly
7. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,3aly
8. 11v o Shishito Burn / (PoW) 11,7aly — 1.12,6aly
9. 8v o Beast Of Both Worlds Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.13,0aly x

Kilpailupäivä 5

1. 7v t Isernia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.12,4aly
2. 9v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,4aly
3. 8v o Beast Of Both Worlds Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.12,9aly
4. 8v o Tycoon Snilli / (SnRa) 11,5a — 1.13,0aly
5. 9v t Red Ice Time / (PoW) 11,9aly — 1.13,1aly x
6. 11v o Shishito Burn / (PoW) 11,7aly — 1.13,1aly
7. 10v o Cerberus Royale /(PoW) 11,4aly — 1.13,2aly
8. 8v o Bonbon Burn / (PoW) 11,9aly — 1.13,5aly x
9. 7v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,4a — 1.13,9aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 11v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.11,2aly
2. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.11,5aly
3. 11v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.11,5aly x
4. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,7aly
5. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,0aly
6. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.12,3aly
7. 11v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,6aly
8. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.12,8aly

Kilpailupäivä 2

1. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.11,9aly
2. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.12,3aly
3. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,4aly
4. 11v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,5aly x
5. 11v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.12,6aly
6. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.12,7aly xx
7. 11v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.13,0aly x
11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — hpl

Kilpailupäivä 3

1. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,1aly x
2. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.11,2aly
3. 11v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.11,4aly
4. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.11,9aly
5. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.12,0aly
6. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,1aly x
7. 11v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.12,5aly
8. 11v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,6aly

Kilpailupäivä 4

1. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.11,2aly x
2. 11v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.11,5aly
3. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,6aly x
4. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.11,8aly
5. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.11,9aly x
6. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.12,1aly
7. 11v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,2aly x
8. 11v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.12,3aly

Kilpailupäivä 5

1. 11v t Damn I’m Glint Unia / (TeamUnia) 11,3a — 1.11,7aly
2. 10v o Afterword MacLily / (Yemn) 10,0aly — 1.11,8aly
3. 9v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.12,0aly
4. 11v t Goodbye MacLily / (Yemn) 10,2aly — 1.12,5aly
5. 11v t Diamond Villain Unia / (TeamUnia) 10,9a — 1.12,8aly x
6. 11v t Simply Unique MacLily / (Yemn) 10,1aly — 1.13,0aly
7. 11v t Valkyria Yemn / (Yemn) 10,1aly — 1.13,0aly x
8. 11v t Emma’s Emely / Emma (APR) 10,1aly — 1.13,0aly

Kasvatit

Heräsikö lämminverivarsakuume?

Tutustu Yemenen kasvattilistaan ja tee ostotarjous sähköpostitse zack.virtual@gmail.com!