Yemene
Tervetuloa virtuaalitalli Yemeneen! Virtuaalisessa Puolassa sijaitseva talli on perustettu vuonna 2012, joten vietämme jo kahdettatoista vuosipäiväämme. Tutustu, ihastu ja käy tsekkaamassa myytävät kasvattimme. Meidän mielestä jokaisen virtuaalitallin hevoslistauksesta kuuluisi löytyä yksi Yemeneläinen!
Yemene
Ratsutallin rotuvalikoimasta löytyy wielkopolski, budjonny, RBSH, angloarabi, englantilainen täysiverinen, anglo-trakehner, anglo-argentino, criollo, trakehner ja westfalen. Mikä näistä on sinun suosikkisi?
Yemene
Vauhtia ja jännittäviä tilanteita! Ravitallissamme asuvat lämminveriset ravihevoset kilpailevat 12-vuotiaiksi, jonka jälkeen ne siirtyvät siitoskäyttöön.
Yemene
Vuonna 2024 meidän kasvattilistoilta löytyy jo melkein 800 kasvatin nimi. Tunnistat Yemeneläiset nimen takaliitteestä Yemn. Löytyykö sinun tallista jo oma Yemeneläinen?
Previous slide
Next slide

Ravikilpailut 1.-5.7.2024

– järjestää Zack (VRL-01221), Yemene
– tulokset arvotaan ravikoneella
– saa osallistua kunnes tulokset tulee

– yksi hevonen vain yhteen lähtöön
– lähtöihin otetaan rajaton määrä valjakkoja
– lähdöt jaetaan tarvittaessa 12 valjakon ryhmiksi
– yhdeltä omistajalta max. 4 hevosta / lähtö
– ohjastaja ei ole pakollinen
– järjestäthän hevosesi hitaimmasta nopeimpaan

Osallistumisohjeet

Osallistu sähköpostiin zack.virtual@gmail.com otsikolla Ravit010

Lähtö nro
ikä skpl Hevosen nimi / mahd. Ohjastaja (Seura tai Talli) ennätys —

Kiitos kuvasta VRL-11983!

Lähdöt

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset (1 500 v€ – 1 200 v€ – 900 v€ – 600 v€ – 300 v€)
Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset (2 000 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)
Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset (2 500 v€ – 1 800 v€ – 1 200 v€ – 800 v€ – 500 v€)
Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset (3 000 v€ – 2 000 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 600 v€)
Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset (4 000 v€ – 2 500 v€ – 2 000 v€ – 1 500 v€ – 1 000 v€)
Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset (5 000 v€ – 3 500 v€ – 3 000 v€ – 2 500 v€ – 2 000 v€)

Osallistujat / tulokset

Lähtö 1: ryhmäajo 1609m, 2-vuotiaat lämminveriset

(1 500 v€ – 1 200 v€ – 900 v€ – 600 v€ – 300 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 2v t Charismatic Horizon / Aada (RaRa) ei enn. — 1.21,4aly
2. 2v t Opera Yemn / (AiRa) ei enn. — 1.21,4aly
3. 2v t Pinky Inky / (AiRa) 21,1ake — 1.21,9aly x
4. 2v t Topaz Unicorn / Juliette (RaRa) ei enn. — 1.22,1aly
5. 2v o Funky Totem / (AiRa) 24,7ake — 1.22,3aly xx
6. 2v o Valiant Wealth / Nina (RaRa) ei enn. — 1.22,5aly
7. 2v o Victorious Precision / Juhani (RaRa) ei enn. — 1.22,8aly
8. 2v o Montezuma / (AiRa) 22,9ake — 1.22,8aly x

Kilpailupäivä 2

1. 2v o Funky Totem / (AiRa) 24,7ake — 1.21,1aly
2. 2v t Topaz Unicorn / Juliette (RaRa) ei enn. — 1.21,3aly x
3. 2v t Pinky Inky / (AiRa) 21,1ake — 1.21,4aly
4. 2v o Victorious Precision / Juhani (RaRa) ei enn. — 1.21,9aly
5. 2v o Montezuma / (AiRa) 22,9ake — 1.22,0aly
6. 2v t Charismatic Horizon / Aada (RaRa) ei enn. — 1.22,6aly
7. 2v o Valiant Wealth / Nina (RaRa) ei enn. — 1.22,8aly
2v t Opera Yemn / (AiRa) ei enn. — hva

Kilpailupäivä 3

1. 2v t Opera Yemn / (AiRa) ei enn. — 1.21,1aly
2. 2v o Valiant Wealth / Nina (RaRa) ei enn. — 1.21,2aly
3. 2v o Montezuma / (AiRa) 22,9ake — 1.21,7aly
4. 2v t Charismatic Horizon / Aada (RaRa) ei enn. — 1.21,8aly
5. 2v t Topaz Unicorn / Juliette (RaRa) ei enn. — 1.22,1aly
6. 2v o Victorious Precision / Juhani (RaRa) ei enn. — 1.22,1aly
7. 2v o Funky Totem / (AiRa) 24,7ake — 1.22,7aly x
8. 2v t Pinky Inky / (AiRa) 21,1ake — 1.23,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 2v o Valiant Wealth / Nina (RaRa) ei enn. — 1.20,0aly
2. 2v t Opera Yemn / (AiRa) ei enn. — 1.20,0aly
3. 2v o Victorious Precision / Juhani (RaRa) ei enn. — 1.20,4aly
4. 2v t Topaz Unicorn / Juliette (RaRa) ei enn. — 1.20,8aly x
5. 2v o Montezuma / (AiRa) 22,9ake — 1.21,0aly
6. 2v t Charismatic Horizon / Aada (RaRa) ei enn. — 1.21,5aly x
7. 2v o Funky Totem / (AiRa) 24,7ake — 1.21,6aly
2v t Pinky Inky / (AiRa) 21,1ake — hml

Kilpailupäivä 5

1. 2v o Funky Totem / (AiRa) 24,7ake — 1.21,1aly x
2. 2v t Pinky Inky / (AiRa) 21,1ake — 1.21,1aly
3. 2v o Montezuma / (AiRa) 22,9ake — 1.21,6aly x
4. 2v t Topaz Unicorn / Juliette (RaRa) ei enn. — 1.21,7aly
5. 2v o Valiant Wealth / Nina (RaRa) ei enn. — 1.21,8aly
6. 2v o Victorious Precision / Juhani (RaRa) ei enn. — 1.21,8aly
7. 2v t Opera Yemn / (AiRa) ei enn. — 1.22,1aly
8. 2v t Charismatic Horizon / Aada (RaRa) ei enn. — 1.22,9aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 2v t Funny For A Girl / Martti (Tampio) 20,3aly — 1.20,1aly
2. 2v t Doodoris Yemn / (Yemn) 19,0ake x — 1.20,1aly
3. 2v o Call After Midnight / Ireth (Tampio) 20,3aly — 1.20,2aly
4. 2v o K. Smiling Ali / Kari (Duo) ei enn — 1.20,5aly
5. 2v t K. Ali´s Story / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,9aly x
6. 2v o Schichimi Spit / (RENI) 18,1 — 1.21,4aly
7. 2v o K. Giuseppe´s Reggae Racer / Jani (Duo) ei enn — 1.21,6aly

Kilpailupäivä 2

1. 2v o Call After Midnight / Ireth (Tampio) 20,3aly — 1.19,2aly x
2. 2v o Schichimi Spit / (RENI) 18,1 — 1.19,3aly
3. 2v t Funny For A Girl / Martti (Tampio) 20,3aly — 1.19,5aly
4. 2v t K. Ali´s Story / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,0aly xx
5. 2v o K. Smiling Ali / Kari (Duo) ei enn — 1.20,4aly x
2v t Doodoris Yemn / (Yemn) 19,0ake x — k
2v o K. Giuseppe´s Reggae Racer / Jani (Duo) ei enn — hpl

Kilpailupäivä 3

1. 2v t K. Ali´s Story / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,1aly
2. 2v t Doodoris Yemn / (Yemn) 19,0ake x — 1.20,3aly
3. 2v o K. Smiling Ali / Kari (Duo) ei enn — 1.20,6aly
4. 2v o Schichimi Spit / (RENI) 18,1 — 1.20,8aly
5. 2v o K. Giuseppe´s Reggae Racer / Jani (Duo) ei enn — 1.20,8aly
6. 2v t Funny For A Girl / Martti (Tampio) 20,3aly — 1.21,7aly
7. 2v o Call After Midnight / Ireth (Tampio) 20,3aly — 1.21,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 2v t Funny For A Girl / Martti (Tampio) 20,3aly — 1.21,0aly
2. 2v o K. Smiling Ali / Kari (Duo) ei enn — 1.21,3aly x
3. 2v o Schichimi Spit / (RENI) 18,1 — 1.21,4aly
4. 2v t K. Ali´s Story / Emilia (Duo) ei enn — 1.21,6aly
5. 2v t Doodoris Yemn / (Yemn) 19,0ake x — 1.21,7aly
2v o Call After Midnight / Ireth (Tampio) 20,3aly — k
2v o K. Giuseppe´s Reggae Racer / Jani (Duo) ei enn — hml

Kilpailupäivä 5

1. 2v o Schichimi Spit / (RENI) 18,1 — 1.20,3aly
2. 2v o K. Giuseppe´s Reggae Racer / Jani (Duo) ei enn — 1.20,4aly
3. 2v o Call After Midnight / Ireth (Tampio) 20,3aly — 1.20,5aly
4. 2v t Funny For A Girl / Martti (Tampio) 20,3aly — 1.20,8aly
5. 2v t K. Ali´s Story / Emilia (Duo) ei enn — 1.20,8aly
6. 2v t Doodoris Yemn / (Yemn) 19,0ake x — 1.20,9aly
7. 2v o K. Smiling Ali / Kari (Duo) ei enn — 1.22,0aly

Lähtö 2: ryhmäajo 1609m, 3-vuotiaat, ennätyksettömät tai yli 18,0-aikaiset lämminveriset

(2 000 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 700 v€ – 400 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 3v t Exotique / (Team Ninitra) 18,4a — 1.18,2aly
2. 3v t Napassia Yemn / (Yemn) 18,6ake — 1.18,4aly
3. 3v o Monte Carlo Burn / (Team Ninitra) 18,6a — 1.18,5aly
4. 3v t Chocoletta Snilli / (SnRa) 18,2a — 1.19,1aly
5. 3v t Lipgloss Snilli / (SnRa) 19,7 — 1.19,3aly
6. 3v o Gideon Snilli / (SnRa) 18,8a — 1.19,3aly xx
7. 3v t Golda Ideal / (Team Ninitra) 19,1a — 1.19,5aly
8. 4v o K. Albinos / Jani (Duo) 18,4 — 1.19,8aly
3v o Ajanor Yemn / (Yemn) 18,6aly — hml

Kilpailupäivä 2

1. 3v t Lipgloss Snilli / (SnRa) 19,7 — 1.18,6aly x
2. 4v o K. Albinos / Jani (Duo) 18,4 — 1.19,4aly
3. 3v t Napassia Yemn / (Yemn) 18,6ake — 1.19,5aly x
4. 3v t Chocoletta Snilli / (SnRa) 18,2a — 1.19,5aly
5. 3v t Exotique / (Team Ninitra) 18,4a — 1.19,8aly
6. 3v t Golda Ideal / (Team Ninitra) 19,1a — 1.19,9aly x
3v o Gideon Snilli / (SnRa) 18,8a — hml
3v o Monte Carlo Burn / (Team Ninitra) 18,6a — k
3v o Ajanor Yemn / (Yemn) 18,6aly — hml

Kilpailupäivä 3

1. 3v t Lipgloss Snilli / (SnRa) 19,7 — 1.19,4aly
2. 3v o Ajanor Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.19,6aly x
3. 3v t Napassia Yemn / (Yemn) 18,6ake — 1.19,7aly
4. 3v t Chocoletta Snilli / (SnRa) 18,2a — 1.19,8aly
5. 3v o Gideon Snilli / (SnRa) 18,8a — 1.19,9aly x
6. 4v o K. Albinos / Jani (Duo) 18,4 — 1.20,3aly
7. 3v t Golda Ideal / (Team Ninitra) 19,1a — 1.20,5aly
8. 3v o Monte Carlo Burn / (Team Ninitra) 18,6a — 1.21,0aly
9. 3v t Exotique / (Team Ninitra) 18,4a — 1.21,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 3v t Golda Ideal / (Team Ninitra) 19,1a — 1.19,4aly x
2. 3v t Exotique / (Team Ninitra) 18,4a — 1.19,5aly
3. 4v o K. Albinos / Jani (Duo) 18,4 — 1.19,7aly x
4. 3v o Gideon Snilli / (SnRa) 18,8a — 1.20,2aly
5. 3v t Chocoletta Snilli / (SnRa) 18,2a — 1.20,2aly x
6. 3v o Ajanor Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.20,3aly
7. 3v t Lipgloss Snilli / (SnRa) 19,7 — 1.20,4aly x
8. 3v o Monte Carlo Burn / (Team Ninitra) 18,6a — 1.20,5aly
9. 3v t Napassia Yemn / (Yemn) 18,6ake — 1.21,0aly

Kilpailupäivä 5

1. 3v o Monte Carlo Burn / (Team Ninitra) 18,6a — 1.18,3aly
2. 4v o K. Albinos / Jani (Duo) 18,4 — 1.18,6aly
3. 3v t Chocoletta Snilli / (SnRa) 18,2a — 1.19,0aly
4. 3v t Golda Ideal / (Team Ninitra) 19,1a — 1.19,1aly
5. 3v t Exotique / (Team Ninitra) 18,4a — 1.19,3aly
6. 3v o Ajanor Yemn / (Yemn) 18,6aly — 1.19,7aly
7. 3v t Napassia Yemn / (Yemn) 18,6ake — 1.19,8aly
8. 3v o Gideon Snilli / (SnRa) 18,8a — 1.19,9aly
3v t Lipgloss Snilli / (SnRa) 19,7 — k

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 3v t Creator Spit / (RENI) 16,1a — 1.17,3aly
2. 3v o Seamonster Snilli / (SnRa) 18,0a — 1.17,9aly
3. 3v t Vogue Yemn / (Yemn) 17,2aly — 1.17,9aly
4. 3v o Stonewall Burn / (Team Ninitra) 18,1a — 1.18,3aly
5. 5v t K. Albatross / Jorma (Duo) 18,0 — 1.18,3aly
6. 3v t Purple Beauty MacLily (RENI) 16,1a — 1.18,6aly
7. 4v t Snapshot Burn / (Team Ninitra) 18,1 — 1.18,7aly
8. 3v t Wizard Spit / (RENI) 16,2a — 1.18,7aly

Kilpailupäivä 2

1. 3v t Wizard Spit / (RENI) 16,2a — 1.18,2aly
2. 3v t Creator Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,3aly x
3. 4v t Snapshot Burn / (Team Ninitra) 18,1 — 1.18,5aly
4. 3v o Stonewall Burn / (Team Ninitra) 18,1a — 1.18,6aly
5. 3v t Purple Beauty MacLily (RENI) 16,1a — 1.18,6aly
6. 5v t K. Albatross / Jorma (Duo) 18,0 — 1.19,1aly
7. 3v o Seamonster Snilli / (SnRa) 18,0a — 1.19,2aly
8. 3v t Vogue Yemn / (Yemn) 17,2aly — 1.19,4aly

Kilpailupäivä 3

1. 3v t Creator Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,2aly
2. 5v t K. Albatross / Jorma (Duo) 18,0 — 1.18,4aly x
3. 3v t Vogue Yemn / (Yemn) 17,2aly — 1.18,6aly x
4. 4v t Snapshot Burn / (Team Ninitra) 18,1 — 1.18,7aly
5. 3v o Stonewall Burn / (Team Ninitra) 18,1a — 1.19,0aly
6. 3v o Seamonster Snilli / (SnRa) 18,0a — 1.19,5aly
7. 3v t Purple Beauty MacLily (RENI) 16,1a — 1.19,5aly x
8. 3v t Wizard Spit / (RENI) 16,2a — 1.20,0aly

Kilpailupäivä 4

1. 3v t Wizard Spit / (RENI) 16,2a — 1.17,5aly
2. 3v t Creator Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,0aly x
3. 3v o Seamonster Snilli / (SnRa) 18,0a — 1.18,1aly x
4. 3v t Purple Beauty MacLily (RENI) 16,1a — 1.18,2aly
5. 5v t K. Albatross / Jorma (Duo) 18,0 — 1.18,3aly
6. 3v o Stonewall Burn / (Team Ninitra) 18,1a — 1.18,6aly
7. 4v t Snapshot Burn / (Team Ninitra) 18,1 — 1.18,7aly
3v t Vogue Yemn / (Yemn) 17,2aly — hva

Kilpailupäivä 5

1. 3v t Wizard Spit / (RENI) 16,2a — 1.17,4aly x
2. 3v o Stonewall Burn / (Team Ninitra) 18,1a — 1.17,5aly
3. 3v t Creator Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,2aly x
4. 3v o Seamonster Snilli / (SnRa) 18,0a — 1.18,3aly
5. 5v t K. Albatross / Jorma (Duo) 18,0 — 1.18,7aly
6. 4v t Snapshot Burn / (Team Ninitra) 18,1 — 1.18,9aly
7. 3v t Vogue Yemn / (Yemn) 17,2aly — 1.19,0aly
8. 3v t Purple Beauty MacLily (RENI) 16,1a — 1.19,0aly x

Lähtö 3: ryhmäajo 1609m, 16,0-17,9-aikaiset lämminveriset 

(2 500 v€ – 1 800 v€ – 1 200 v€ – 800 v€ – 500 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 5v o Boording Yemn / (Yemn) 17,0aly —  1.17,1aly
2. 4v t Summerthings / Summer (APR) 17,9aly — 1.17,3aly
3. 4v o High And Low RC / (SnRa) 17,1a — 1.17,8aly
4. 4v t K. She´s A Lady / Jani (Duo) 17,5 — 1.17,9aly xx
5. 4v t Zoraia Yemn / (Yemn) 17,0ake —  1.17,9aly
6. 5v o K. He IS A Legend / Kari (Duo) 17,4 — 1.18,0aly
7. 4v o Paddington Snilli / (SnRa) 17,1a — 1.18,1aly
8. 4v t Innocent Burn / (Team Ninitra) 17,8 — 1.18,2aly
9. 5v o K. Erark / Emilia (Duo) 17,1 — 1.18,2aly
10. 5v t Venice Burn / (Team Ninitra) 17,1 — 1.18,6aly x

Kilpailupäivä 2

1. 4v t Summerthings / Summer (APR) 17,9aly — 1.16,1aly
2. 5v o K. He IS A Legend / Kari (Duo) 17,4 — 1.16,1aly x
3. 4v t K. She´s A Lady / Jani (Duo) 17,5 — 1.16,7aly x
4. 5v o Boording Yemn / (Yemn) 17,0aly —  1.17,1aly
5. 4v t Innocent Burn / (Team Ninitra) 17,8 — 1.17,4aly
6. 4v o High And Low RC / (SnRa) 17,1a — 1.17,4aly x
7. 5v o K. Erark / Emilia (Duo) 17,1 — 1.17,6aly
8. 4v t Zoraia Yemn / (Yemn) 17,0ake —  1.17,6aly x
9. 5v t Venice Burn / (Team Ninitra) 17,1 — 1.17,7aly
4v o Paddington Snilli / (SnRa) 17,1a — hva

Kilpailupäivä 3

1. 4v t Innocent Burn / (Team Ninitra) 17,8 — 1.17,1aly
2. 4v o High And Low RC / (SnRa) 17,1a — 1.17,3aly
3. 5v t Venice Burn / (Team Ninitra) 17,1 — 1.17,4aly
4. 5v o K. Erark / Emilia (Duo) 17,1 — 1.17,8aly
5. 4v t Summerthings / Summer (APR) 17,9aly — 1.18,0aly
6. 4v t Zoraia Yemn / (Yemn) 17,0ake —  1.18,0aly x
7. 5v o K. He IS A Legend / Kari (Duo) 17,4 — 1.18,4aly x
8. 5v o Boording Yemn / (Yemn) 17,0aly —  1.18,6aly
9. 4v t K. She´s A Lady / Jani (Duo) 17,5 — 1.19,0aly
10. 4v o Paddington Snilli / (SnRa) 17,1a — 1.19,0aly xx

Kilpailupäivä 4

1. 5v o Boording Yemn / (Yemn) 17,0aly —  1.16,4aly x
2. 4v t Zoraia Yemn / (Yemn) 17,0ake —  1.17,0aly xx
3. 4v t Innocent Burn / (Team Ninitra) 17,8 — 1.17,1aly x
4. 5v o K. He IS A Legend / Kari (Duo) 17,4 — 1.17,1aly x
5. 4v o High And Low RC / (SnRa) 17,1a — 1.17,2aly
6. 5v t Venice Burn / (Team Ninitra) 17,1 — 1.17,4aly
7. 4v o Paddington Snilli / (SnRa) 17,1a — 1.17,7aly x
8. 5v o K. Erark / Emilia (Duo) 17,1 — 1.17,9aly x
9. 4v t Summerthings / Summer (APR) 17,9aly — 1.18,0aly x
10. 4v t K. She´s A Lady / Jani (Duo) 17,5 — 1.18,0aly

Kilpailupäivä 5

1. 5v o Boording Yemn / (Yemn) 17,0aly —  1.17,1aly
2. 5v o K. Erark / Emilia (Duo) 17,1 — 1.17,3aly
3. 4v t Zoraia Yemn / (Yemn) 17,0ake —  1.17,4aly x
4. 5v t Venice Burn / (Team Ninitra) 17,1 — 1.17,5aly
5. 5v o K. He IS A Legend / Kari (Duo) 17,4 — 1.18,0aly
6. 4v o Paddington Snilli / (SnRa) 17,1a — 1.18,1aly
7. 4v o High And Low RC / (SnRa) 17,1a — 1.18,4aly x
8. 4v t K. She´s A Lady / Jani (Duo) 17,5 — 1.18,5aly
9. 4v t Summerthings / Summer (APR) 17,9aly — 1.18,6aly
10. 4v t Innocent Burn / (Team Ninitra) 17,8 — 1.18,9aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Radical Spookhazel / (Yemn) 16,9aly x — 1.16,4aly x
2. 4v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) 16,2a — 1.16,9aly x
3. 4v t English Rose / (Team Ninitra) 16,5 — 1.17,3aly
4. 6v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 16,4aly — 1.17,3aly
5. 6v o Hickoy Yemn / (Yemn) 16,1aly —  1.17,4aly x
6. 4v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.17,8aly
7. 5v o Justify Snilli / (SnRa) 16,1a — 1.17,8aly
8. 7v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 16,1a — 1.18,0aly x
4v t Chagrin Spit / (RENI) 16,1a — hml

Kilpailupäivä 2

1. 5v t Radical Spookhazel / (Yemn) 16,9aly x — 1.17,1aly x
2. 4v t Chagrin Spit / (RENI) 16,1a — 1.17,1aly x
3. 7v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 16,1a — 1.17,3aly
4. 4v t English Rose / (Team Ninitra) 16,5 — 1.17,5aly
5. 5v o Justify Snilli / (SnRa) 16,1a — 1.17,7aly
6. 6v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 16,4aly — 1.17,9aly
7. 4v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,6aly
8. 6v o Hickoy Yemn / (Yemn) 16,1aly —  1.18,9aly
4v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) 16,2a — hml

Kilpailupäivä 3

1. 6v o Hickoy Yemn / (Yemn) 16,1aly —  1.17,2aly
2. 4v t English Rose / (Team Ninitra) 16,5 — 1.17,3aly
3. 6v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 16,4aly — 1.17,4aly xx
4. 5v o Justify Snilli / (SnRa) 16,1a — 1.17,9aly
5. 4v t Chagrin Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,2aly
6. 7v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 16,1a — 1.18,3aly xx
7. 5v t Radical Spookhazel / (Yemn) 16,9aly x — 1.18,4aly
8. 4v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) 16,2a — 1.18,4aly x
9. 4v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,4aly

Kilpailupäivä 4

1. 7v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 16,1a — 1.16,1aly x
2. 4v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.16,2aly xx
3. 5v t Radical Spookhazel / (Yemn) 16,9aly x — 1.16,8aly x
4. 6v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 16,4aly — 1.16,8aly
5. 6v o Hickoy Yemn / (Yemn) 16,1aly —  1.16,8aly
6. 4v t Chagrin Spit / (RENI) 16,1a — 1.17,0aly
7. 5v o Justify Snilli / (SnRa) 16,1a — 1.17,0aly
8. 4v t English Rose / (Team Ninitra) 16,5 — 1.17,1aly
9. 4v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) 16,2a — 1.17,1aly

Kilpailupäivä 5

1. 4v t Vanité de Fermé RC / (TeamUnia) 16,2a — 1.17,2aly
2. 6v t Sweet Saphire RC / Safire (APR) 16,4aly — 1.17,3aly
3. 5v t Radical Spookhazel / (Yemn) 16,9aly x — 1.17,6aly x
4. 6v o Hickoy Yemn / (Yemn) 16,1aly —  1.17,7aly
5. 7v o Les Amours du poète / (TeamUnia) 16,1a — 1.18,1aly
6. 4v t English Rose / (Team Ninitra) 16,5 — 1.18,2aly x
7. 4v o Military Aspect / Aaro (APR) 16,1ake — 1.18,2aly
8. 5v o Justify Snilli / (SnRa) 16,1a — 1.18,4aly
9. 4v t Chagrin Spit / (RENI) 16,1a — 1.18,5aly x

Lähtö 4: ryhmäajo 1609m, 14,0-15,9-aikaiset lämminveriset

(3 000 v€ – 2 000 v€ – 1 400 v€ – 1 000 v€ – 600 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 7v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,3aly
2. 8v t Helantia Unia / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,3aly
3. 7v o Moshi Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,6aly x
4. 4v o Pretender Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,0aly
5. 6v t K. Peppa Pig / Jorma (Duo) 15,5 —  1.16,4aly
6. 5v o K. Paper Craft / Jani (Duo) 15,9 —  1.16,7aly
7. 9v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.16,7aly
8. 5v o Radical Excalibur / (Yemn) 15,9aly — 1.16,9aly
4v t Whistle RAT / Heli (RaRa) 15,4aly — hva

Kilpailupäivä 2

1. 9v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,0aly x
2. 4v t Whistle RAT / Heli (RaRa) 15,4aly — 1.15,1aly
3. 6v t K. Peppa Pig / Jorma (Duo) 15,5 —  1.15,5aly
4. 5v o Radical Excalibur / (Yemn) 15,9aly — 1.15,9aly x
5. 4v o Pretender Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,1aly
6. 5v o K. Paper Craft / Jani (Duo) 15,9 —  1.16,3aly
7. 7v o Moshi Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,4aly
8. 7v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 15,2a — 1.16,9aly
8v t Helantia Unia / (TeamUnia) 15,2a — hpl

Kilpailupäivä 3

1. 4v t Whistle RAT / Heli (RaRa) 15,4aly — 1.14,3aly
2. 5v o Radical Excalibur / (Yemn) 15,9aly — 1.14,6aly
3. 7v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,1aly
4. 7v o Moshi Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,4aly
5. 6v t K. Peppa Pig / Jorma (Duo) 15,5 —  1.15,5aly
6. 8v t Helantia Unia / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,5aly
7. 9v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.15,6aly
8. 4v o Pretender Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.15,6aly
9. 5v o K. Paper Craft / Jani (Duo) 15,9 —  1.15,9aly

Kilpailupäivä 4

1. 4v o Pretender Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.15,1aly
2. 5v o Radical Excalibur / (Yemn) 15,9aly — 1.15,4aly
3. 4v t Whistle RAT / Heli (RaRa) 15,4aly — 1.15,5aly
4. 7v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,6aly
5. 7v o Moshi Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.15,8aly
6. 8v t Helantia Unia / (TeamUnia) 15,2a — 1.16,0aly
7. 9v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.16,2aly
8. 5v o K. Paper Craft / Jani (Duo) 15,9 —  1.16,3aly
6v t K. Peppa Pig / Jorma (Duo) 15,5 —  hml

Kilpailupäivä 5

1. 8v t Helantia Unia / (TeamUnia) 15,2a — 1.15,3aly
2. 4v t Whistle RAT / Heli (RaRa) 15,4aly — 1.15,4aly
3. 7v o Moshi Yemn / (Yemn) 15,3aly — 1.16,2aly
4. 4v o Pretender Snilli / (SnRa) 15,2a — 1.16,3aly x
5. 6v t K. Peppa Pig / Jorma (Duo) 15,5 —  1.16,6aly
6. 5v o Radical Excalibur / (Yemn) 15,9aly — 1.17,0aly x
7. 9v t The Next Best Thing Rewa / Bess (APR) 15,3aly — 1.17,0aly
8. 7v o Celtic Gagnon / (TeamUnia) 15,2a — 1.17,0aly
5v o K. Paper Craft / Jani (Duo) 15,9 — hll

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 5v t Snow Game Spit / (RENI) 15,0a — 1.15,2aly
2. 9v t Freya Yemn / (Yemn) 14,4aly — 1.15,5aly x
3. 6v t Karine Joie / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,6aly
4. 9v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 15,0aly — 1.15,7aly x
5. 6v t Be My Light Speed / (RENI) 14,9a — 1.16,0aly
6. 11v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 15,1aly — 1.16,2aly x
7. 9v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,4aly
8. 7v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,1a — 1.16,5aly
9. 8v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,1a — 1.16,7aly

Kilpailupäivä 2

1. 9v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.15,6aly
2. 8v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,1a — 1.15,6aly x
3. 7v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,7aly
4. 9v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 15,0aly — 1.15,9aly
5. 5v t Snow Game Spit / (RENI) 15,0a — 1.16,2aly
6. 6v t Be My Light Speed / (RENI) 14,9a — 1.16,2aly
7. 11v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 15,1aly — 1.16,6aly
8. 9v t Freya Yemn / (Yemn) 14,4aly — 1.16,7aly
9. 6v t Karine Joie / (TeamUnia) 15,1a — 1.16,8aly

Kilpailupäivä 3

1. 9v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 15,0aly — 1.15,7aly
2. 6v t Be My Light Speed / (RENI) 14,9a — 1.15,9aly
3. 9v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.16,0aly x
4. 6v t Karine Joie / (TeamUnia) 15,1a — 1.16,3aly
5. 7v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,1a — 1.16,3aly
6. 5v t Snow Game Spit / (RENI) 15,0a — 1.16,6aly x
7. 11v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 15,1aly — 1.16,8aly
8. 8v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,1a — 1.16,8aly
9. 9v t Freya Yemn / (Yemn) 14,4aly — 1.16,8aly

Kilpailupäivä 4

1. 6v t Be My Light Speed / (RENI) 14,9a — 1.14,0aly
2. 8v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,1a — 1.14,1aly
3. 11v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 15,1aly — 1.15,0aly
4. 6v t Karine Joie / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,3aly x
5. 9v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 15,0aly — 1.15,5aly x
6. 7v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,6aly x
7. 9v t Freya Yemn / (Yemn) 14,4aly — 1.15,9aly
9v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — hpl
5v t Snow Game Spit / (RENI) 15,0a — hva

Kilpailupäivä 5

1. 9v o K. Robin / Robin (APR) 15,1aly — 1.15,1aly
2. 6v t Karine Joie / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,3aly
3. 7v o Etharian Snilli / (TeamUnia) 15,1a — 1.15,4aly
4. 9v o PP’s Bermuda / Pertti (APR) 15,0aly — 1.15,7aly x
5. 6v t Be My Light Speed / (RENI) 14,9a — 1.15,9aly
6. 11v o Ol’ Buttermilk Sky / Miska (APR) 15,1aly — 1.16,1aly
7. 8v t Perle Rose / (Team Ninitra) 15,1a — 1.16,3aly
8. 9v t Freya Yemn / (Yemn) 14,4aly — 1.16,5aly
5v t Snow Game Spit / (RENI) 15,0a — hpl

Ryhmä 3

Kilpailupäivä 1

1. 9v t Evidence Yemn / (Yemn) 14,1aly x — 1.13,7aly
2. 4v t Mokosa Ach / (RENI) 14,1a — 1.14,0aly x
3. 6v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,1aly
4. 6v o Vampire Snilli / (SnRa) 14,0a — 1.14,3aly x
5. 8v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 14,0a — 1.14,3aly
6. 5v t Moonlight In Texas / (Nuoska) 1.14,2aly — 1.14,5aly
7. 5v o Cloud Factory / (Nuoska) 1.14,0aly — 1.14,6aly
8. 5v o Abrupt Chaos / (RENI) 14,1a — 1.14,9aly
9. 5v o Bullseye / Petra (RaRa) 14,3aly — 1.15,0aly
6v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 14,1a — hml

Kilpailupäivä 2

1. 8v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 14,0a — 1.14,1aly
2. 6v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,3aly x
3. 6v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,5aly
4. 5v o Abrupt Chaos / (RENI) 14,1a — 1.14,8aly
5. 5v t Moonlight In Texas / (Nuoska) 1.14,2aly — 1.15,2aly x
6. 4v t Mokosa Ach / (RENI) 14,1a — 1.15,3aly
7. 9v t Evidence Yemn / (Yemn) 14,1aly x — 1.15,8aly
8. 6v o Vampire Snilli / (SnRa) 14,0a — 1.15,9aly x
5v o Bullseye / Petra (RaRa) 14,3aly — hva
5v o Cloud Factory / (Nuoska) 1.14,0aly — hpl

Kilpailupäivä 3

1. 6v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,2aly x
2. 4v t Mokosa Ach / (RENI) 14,1a — 1.14,5aly
3. 5v o Abrupt Chaos / (RENI) 14,1a — 1.14,5aly x
4. 6v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,9aly
5. 6v o Vampire Snilli / (SnRa) 14,0a — 1.15,4aly x
6. 8v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 14,0a — 1.15,4aly
7. 5v o Cloud Factory / (Nuoska) 1.14,0aly — 1.15,7aly
8. 5v o Bullseye / Petra (RaRa) 14,3aly — 1.15,8aly
9. 9v t Evidence Yemn / (Yemn) 14,1aly x — 1.16,0aly
5v t Moonlight In Texas / (Nuoska) 1.14,2aly — hml

Kilpailupäivä 4

1. 5v t Moonlight In Texas / (Nuoska) 1.14,2aly — 1.14,1aly
2. 9v t Evidence Yemn / (Yemn) 14,1aly x — 1.14,2aly
3. 6v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,3aly
4. 4v t Mokosa Ach / (RENI) 14,1a — 1.14,6aly
5. 6v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.14,6aly x
6. 5v o Bullseye / Petra (RaRa) 14,3aly — 1.15,0aly
7. 6v o Vampire Snilli / (SnRa) 14,0a — 1.15,1aly
8. 8v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 14,0a — 1.15,3aly
9. 5v o Cloud Factory / (Nuoska) 1.14,0aly — 1.15,3aly
10. 5v o Abrupt Chaos / (RENI) 14,1a — 1.15,7aly

Kilpailupäivä 5

1. 8v t Glitterella Burn / (Team Ninitra) 14,0a — 1.14,4aly
2. 5v o Cloud Factory / (Nuoska) 1.14,0aly — 1.14,4aly x
3. 5v o Bullseye / Petra (RaRa) 14,3aly — 1.14,7aly
4. 4v t Mokosa Ach / (RENI) 14,1a — 1.14,7aly
5. 5v t Moonlight In Texas / (Nuoska) 1.14,2aly — 1.14,8aly
6. 6v o Phantom Force Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.15,1aly x
7. 6v t Heartfirst Snilli / (SnRa) 14,1a — 1.15,4aly x
8. 5v o Abrupt Chaos / (RENI) 14,1a — 1.15,6aly
9v t Evidence Yemn / (Yemn) 14,1aly x — hva
6v o Vampire Snilli / (SnRa) 14,0a — k

Lähtö 5: ryhmäajo 1609m, 12,0-13,9-aikaiset lämminveriset

(4 000 v€ – 2 500 v€ – 2 000 v€ – 1 500 v€ – 1 000 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 8v o K. Sylvester / Kari (Duo) 13,6 — 1.13,0aly
2. 9v t K. PAranormal Banana / Jani (Duo) 13,7 — 1.13,5aly
3. 6v t Diamanta / Pate (Tampio) 13,3aly — 1.13,8aly
4. 9v o Doctro Yemn / (Yemn) 13,5aly —  1.14,2aly
5. 8v t Celestial Snilli / (SnRa) 13,4a — 1.14,3aly
6. 7v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 13,5a — 1.14,4aly
7. 5v o Speed Titan / Minna (RaRa) 13,5aly — 1.14,5aly x
8. 5v t Hotline / Matilda (RaRa) 13,5aly — 1.14,6aly
9. 11v t Infinity Yemn / (Yemn) 13,6aly —  1.14,7aly x
7v o Sugar High / (Team Ninitra) 13,7a — hml
8v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 13,5 — hll

Kilpailupäivä 2

1. 8v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 13,5 — 1.13,0aly
2. 7v o Sugar High / (Team Ninitra) 13,7a — 1.13,1aly
3. 8v t Celestial Snilli / (SnRa) 13,4a — 1.13,2aly
4. 11v t Infinity Yemn / (Yemn) 13,6aly —  1.13,5aly
5. 5v t Hotline / Matilda (RaRa) 13,5aly — 1.14,0aly x
6. 9v t K. PAranormal Banana / Jani (Duo) 13,7 — 1.14,1aly
7. 8v o K. Sylvester / Kari (Duo) 13,6 — 1.14,3aly
8. 7v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 13,5a — 1.14,5aly x
9. 5v o Speed Titan / Minna (RaRa) 13,5aly — 1.14,6aly
10. 6v t Diamanta / Pate (Tampio) 13,3aly — 1.14,7aly
11. 9v o Doctro Yemn / (Yemn) 13,5aly —  1.14,9aly

Kilpailupäivä 3

1. 9v o Doctro Yemn / (Yemn) 13,5aly —  1.13,3aly x
2. 11v t Infinity Yemn / (Yemn) 13,6aly —  1.13,4aly
3. 8v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 13,5 — 1.13,6aly
4. 8v t Celestial Snilli / (SnRa) 13,4a — 1.13,7aly x
5. 7v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 13,5a — 1.13,8aly x
6. 9v t K. PAranormal Banana / Jani (Duo) 13,7 — 1.13,9aly
7. 5v t Hotline / Matilda (RaRa) 13,5aly — 1.14,2aly
8. 6v t Diamanta / Pate (Tampio) 13,3aly — 1.14,2aly
9. 7v o Sugar High / (Team Ninitra) 13,7a — 1.14,3aly
10. 8v o K. Sylvester / Kari (Duo) 13,6 — 1.14,7aly
11. 5v o Speed Titan / Minna (RaRa) 13,5aly — 1.14,9aly x

Kilpailupäivä 4

1. 8v o K. Sylvester / Kari (Duo) 13,6 — 1.12,5aly
2. 11v t Infinity Yemn / (Yemn) 13,6aly —  1.12,6aly x
3. 5v t Hotline / Matilda (RaRa) 13,5aly — 1.12,7aly
4. 8v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 13,5 — 1.13,0aly
5. 9v o Doctro Yemn / (Yemn) 13,5aly —  1.13,1aly x
6. 7v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 13,5a — 1.13,1aly
7. 9v t K. PAranormal Banana / Jani (Duo) 13,7 — 1.13,3aly
8. 5v o Speed Titan / Minna (RaRa) 13,5aly — 1.13,4aly
9. 6v t Diamanta / Pate (Tampio) 13,3aly — 1.13,6aly
10. 7v o Sugar High / (Team Ninitra) 13,7a — 1.13,8aly x
8v t Celestial Snilli / (SnRa) 13,4a — hll

Kilpailupäivä 5

1. 6v t Diamanta / Pate (Tampio) 13,3aly — 1.13,3aly
2. 5v t Hotline / Matilda (RaRa) 13,5aly — 1.13,4aly
3. 8v o K. Zombotron X / Emilia (Duo) 13,5 — 1.13,8aly
4. 5v o Speed Titan / Minna (RaRa) 13,5aly — 1.13,8aly xx
5. 11v t Infinity Yemn / (Yemn) 13,6aly —  1.14,0aly
6. 9v o Doctro Yemn / (Yemn) 13,5aly —  1.14,1aly
7. 7v o Sugar High / (Team Ninitra) 13,7a — 1.14,6aly
8. 8v o K. Sylvester / Kari (Duo) 13,6 — 1.14,6aly
9. 9v t K. PAranormal Banana / Jani (Duo) 13,7 — 1.14,7aly
10. 7v t Mélodie Tropicale RC / (Team Ninitra) 13,5a — 1.14,7aly x
8v t Celestial Snilli / (SnRa) 13,4a — hml

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 6v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 12,6aly — 1.13,0aly
2. 7v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,2aly
3. 6v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 12,3aly — 1.13,4aly
4. 6v o Universane Spit / (RENI) 13,0a — 1.13,8aly
5. 6v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 12,9aly — 1.14,0aly
6. 8v o Arcade Yemn / (Yemn) 13,2aly —  1.14,4aly
7. 7v t Xerxes d’Aubry / (RENI) 12,7a — 1.14,4aly
8. 8v o Thanatophobia / (TeamUnia) 12,5a — 1.14,5aly
9. 7v o Radical Torrance / (SnRa) 12,3a — 1.14,5aly
10. 6v o Aston Martin MacLily / (RENI) 13,1a — 1.14,8aly

Kilpailupäivä 2

1. 8v o Arcade Yemn / (Yemn) 13,2aly —  1.12,2aly
2. 6v o Aston Martin MacLily / (RENI) 13,1a — 1.12,6aly
3. 7v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 13,1a — 1.12,9aly
4. 6v o Universane Spit / (RENI) 13,0a — 1.13,0aly
5. 6v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 12,6aly — 1.13,1aly
6. 6v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 12,9aly — 1.13,3aly
7. 8v o Thanatophobia / (TeamUnia) 12,5a — 1.13,7aly
8. 7v t Xerxes d’Aubry / (RENI) 12,7a — 1.14,0aly
6v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 12,3aly — hva
7v o Radical Torrance / (SnRa) 12,3a — hml

Kilpailupäivä 3

1. 7v t Xerxes d’Aubry / (RENI) 12,7a — 1.12,4aly
2. 6v o Universane Spit / (RENI) 13,0a — 1.12,6aly
3. 7v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,1aly
4. 6v o Aston Martin MacLily / (RENI) 13,1a — 1.13,4aly
5. 6v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 12,9aly — 1.13,7aly
6. 7v o Radical Torrance / (SnRa) 12,3a — 1.13,7aly
7. 6v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 12,6aly — 1.14,0aly x
8v o Arcade Yemn / (Yemn) 13,2aly —  hva
8v o Thanatophobia / (TeamUnia) 12,5a — hpl
6v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 12,3aly — hll

Kilpailupäivä 4

1. 6v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 12,9aly — 1.13,3aly
2. 8v o Thanatophobia / (TeamUnia) 12,5a — 1.13,5aly
3. 7v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 13,1a — 1.13,6aly x
4. 6v o Universane Spit / (RENI) 13,0a — 1.14,0aly
5. 7v o Radical Torrance / (SnRa) 12,3a — 1.14,1aly
6. 8v o Arcade Yemn / (Yemn) 13,2aly —  1.14,4aly x
7. 7v t Xerxes d’Aubry / (RENI) 12,7a — 1.14,7aly
8. 6v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 12,3aly — 1.14,8aly
9. 6v o Aston Martin MacLily / (RENI) 13,1a — 1.15,0aly
10. 6v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 12,6aly — 1.15,0aly

Kilpailupäivä 5

1. 6v t K. In Your Dreams / Veikko (Tampio) 12,6aly — 1.13,0aly
2. 8v o Thanatophobia / (TeamUnia) 12,5a — 1.13,3aly
3. 6v o Aston Martin MacLily / (RENI) 13,1a — 1.13,7aly
4. 6v t Goldleaf MacLily / Keijo (Tampio) 12,3aly — 1.13,9aly x
5. 7v o WH’s Old Wives’ Tale / (Team Ninitra) 13,1a — 1.14,1aly
6. 6v Magic Moment MacLily / Niko (Tampio) 12,9aly — 1.14,3aly
7. 7v o Radical Torrance / (SnRa) 12,3a — 1.14,3aly x
8. 8v o Arcade Yemn / (Yemn) 13,2aly —  1.14,4aly
9. 6v o Universane Spit / (RENI) 13,0a — 1.14,4aly
10. 7v t Xerxes d’Aubry / (RENI) 12,7a — 1.14,4aly x

Ryhmä 3

Kilpailupäivä 1

1. 10v o Caraboss Unia / (TeamUnia) 12,1a — 1.11,3aly
2. 12v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,2aly — 1.11,8aly
3. 10v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.11,8aly x
4. 12v o Cheerful MacLily / Christian (APR) 12,1aly — 1.11,9aly
5. 6v o Radical Confiance / (RENI) 12,2a — 1.12,2aly
6. 10v o Ondour Yemn / (Yemn) 12,1aly x —  1.12,2aly
7. 10v o Timeline Unia / (TeamUnia) 12,2a — 1.12,3aly xx
8. 9v t Carrot Cake Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,5aly x
9. 5v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 12,1aly — 1.12,9aly
10v o Exospeed Burn / (TeamUnia) 12,2a — k
10v o No Reply Nuoska / (Team Ninitra) 12,0a — hva

Kilpailupäivä 2

1. 12v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,2aly — 1.12,0aly
2. 10v o Ondour Yemn / (Yemn) 12,1aly x —  1.12,2aly
3. 9v t Carrot Cake Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,3aly
4. 10v o Timeline Unia / (TeamUnia) 12,2a — 1.12,5aly
5. 10v o Caraboss Unia / (TeamUnia) 12,1a — 1.12,6aly
6. 10v o No Reply Nuoska / (Team Ninitra) 12,0a — 1.13,0aly
7. 6v o Radical Confiance / (RENI) 12,2a — 1.13,1aly
8. 10v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.13,1aly
9. 5v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 12,1aly — 1.13,1aly xx
10. 12v o Cheerful MacLily / Christian (APR) 12,1aly — 1.13,2aly x
11. 10v o Exospeed Burn / (TeamUnia) 12,2a — 1.13,7aly x

Kilpailupäivä 3

1. 10v o Ondour Yemn / (Yemn) 12,1aly x —  1.12,0aly x
2. 12v o Cheerful MacLily / Christian (APR) 12,1aly — 1.12,2aly x
3. 10v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.12,5aly
4. 10v o Caraboss Unia / (TeamUnia) 12,1a — 1.12,6aly
5. 10v o No Reply Nuoska / (Team Ninitra) 12,0a — 1.12,6aly
6. 9v t Carrot Cake Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,8aly x
7. 6v o Radical Confiance / (RENI) 12,2a — 1.12,8aly
8. 10v o Exospeed Burn / (TeamUnia) 12,2a — 1.13,2aly
9. 12v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,2aly — 1.13,5aly x
10. 10v o Timeline Unia / (TeamUnia) 12,2a — 1.13,7aly
11. 5v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 12,1aly — 1.13,9aly x

Kilpailupäivä 4

1. 9v t Carrot Cake Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,4aly
2. 10v o Timeline Unia / (TeamUnia) 12,2a — 1.12,5aly x
3. 10v o Ondour Yemn / (Yemn) 12,1aly x —  1.13,0aly
4. 5v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 12,1aly — 1.13,1aly
5. 10v o No Reply Nuoska / (Team Ninitra) 12,0a — 1.13,2aly
6. 12v o Cheerful MacLily / Christian (APR) 12,1aly — 1.13,3aly
7. 12v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,2aly — 1.13,6aly
8. 10v o Caraboss Unia / (TeamUnia) 12,1a — 1.13,8aly xx
9. 10v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.13,8aly x
10. 10v o Exospeed Burn / (TeamUnia) 12,2a — 1.13,9aly
6v o Radical Confiance / (RENI) 12,2a — hpl

Kilpailupäivä 5

1. 10v o Caraboss Unia / (TeamUnia) 12,1a — 1.12,1aly
2. 10v o Timeline Unia / (TeamUnia) 12,2a — 1.12,2aly xx
3. 10v o No Reply Nuoska / (Team Ninitra) 12,0a — 1.12,3aly
4. 9v t Carrot Cake Snilli / (SnRa) 12,2a — 1.12,5aly
5. 10v o Exospeed Burn / (TeamUnia) 12,2a — 1.13,1aly xx
6. 6v o Radical Confiance / (RENI) 12,2a — 1.13,2aly x
7. 12v o Cheerful MacLily / Christian (APR) 12,1aly — 1.13,2aly
8. 5v t Lovely Feeling / Janina (RaRa) 12,1aly — 1.13,2aly
9. 10v o Ondour Yemn / (Yemn) 12,1aly x —  1.13,4aly
10. 12v o Sue’s Barracuda / Barra (APR) 12,2aly — 1.13,7aly
11. 10v o Supersonic Snilli / (SnRa) 12,1a — 1.13,7aly

Lähtö 6: ryhmäajo 1609m, alle 11,9-aikaiset lämminveriset

(5 000 v€ – 3 500 v€ – 3 000 v€ – 2 500 v€ – 2 000 v€)

Kilpailupäivä 1

1. 11v o Titouan / (Team Ninitra) 11,7a — 1.11,3aly
2. 6v t Aimée / Seppo (Tampio) 11,2aly — 1.11,3aly x
3. 6v t Flippin’ Out / Alisa (RaRa) 11,7aly — 1.11,5aly x
4. 7v t Dear Ruby / (Team Ninitra) 11,6a — 1.11,6aly
5. 7v o Cloudspotter / (Nuoska) 1.11,5aly — 1.11,6aly
6. 11v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.11,7aly
7. 10v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,2a — 1.12,2aly xx
7v o Radical Kingsman / (Team Ninitra) 11,9a — hva

Kilpailupäivä 2

1. 7v o Cloudspotter / (Nuoska) 1.11,5aly — 1.11,2aly
2. 6v t Flippin’ Out / Alisa (RaRa) 11,7aly — 1.11,3aly
3. 6v t Aimée / Seppo (Tampio) 11,2aly — 1.11,4aly
4. 11v o Titouan / (Team Ninitra) 11,7a — 1.11,6aly
5. 10v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,2a — 1.12,5aly
6. 11v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,7aly
7. 7v o Radical Kingsman / (Team Ninitra) 11,9a — 1.12,9aly x
7v t Dear Ruby / (Team Ninitra) 11,6a — k

Kilpailupäivä 3

1. 7v o Radical Kingsman / (Team Ninitra) 11,9a — 1.11,4aly
2. 11v o Titouan / (Team Ninitra) 11,7a — 1.11,6aly
3. 7v t Dear Ruby / (Team Ninitra) 11,6a — 1.11,6aly xx
4. 6v t Aimée / Seppo (Tampio) 11,2aly — 1.11,6aly
5. 10v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,2a — 1.11,9aly xx
6. 6v t Flippin’ Out / Alisa (RaRa) 11,7aly — 1.12,1aly
7. 7v o Cloudspotter / (Nuoska) 1.11,5aly — 1.12,4aly
8. 11v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,5aly

Kilpailupäivä 4

1. 7v o Radical Kingsman / (Team Ninitra) 11,9a — 1.11,1aly
2. 6v t Flippin’ Out / Alisa (RaRa) 11,7aly — 1.11,3aly
3. 10v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,2a — 1.11,7aly
4. 6v t Aimée / Seppo (Tampio) 11,2aly — 1.11,9aly
5. 7v o Cloudspotter / (Nuoska) 1.11,5aly — 1.12,6aly
6. 7v t Dear Ruby / (Team Ninitra) 11,6a — 1.12,7aly
7. 11v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,8aly
8. 11v o Titouan / (Team Ninitra) 11,7a — 1.13,0aly

Kilpailupäivä 5

1. 6v t Flippin’ Out / Alisa (RaRa) 11,7aly — 1.11,3aly
2. 7v o Radical Kingsman / (Team Ninitra) 11,9a — 1.12,2aly xx
3. 11v o Bungler Pomp / (TeamUnia) 11,4a — 1.12,3aly
4. 7v o Cloudspotter / (Nuoska) 1.11,5aly — 1.12,7aly
5. 6v t Aimée / Seppo (Tampio) 11,2aly — 1.12,7aly
6. 10v t Essentia Snilli / (SnRa) 11,2a — 1.12,7aly x
7. 7v t Dear Ruby / (Team Ninitra) 11,6a — 1.12,8aly x
8. 11v o Titouan / (Team Ninitra) 11,7a — 1.12,9aly

Ryhmä 2

Kilpailupäivä 1

1. 8v o Hawkeye JN / (RENI) 10,7a — 1.11,1aly x
2. 6v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 11,0aly — 1.11,2aly
3. 8v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,3aly
4. 12v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,8aly x
5. 11v o Lauros Yemn / (Yemn) 11,0aly — 1.12,0aly
6. 7v t Rosa Dumalis / (RENI) 10,6a — 1.12,0aly
7. 11v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.12,2aly
8. 11v o Exol Snilli / (SnRa) 11,0a — 1.12,5aly
9. 9v o Hector Wix / Henna (RaRa) 10,6aly — 1.12,5aly

Kilpailupäivä 2

1. 8v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.10,4aly x
2. 11v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.10,7aly
3. 11v o Exol Snilli / (SnRa) 11,0a — 1.10,8aly
4. 12v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,3aly x
5. 6v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 11,0aly — 1.11,4aly
6. 8v o Hawkeye JN / (RENI) 10,7a — 1.11,7aly
7. 11v o Lauros Yemn / (Yemn) 11,0aly — 1.11,8aly x
8. 9v o Hector Wix / Henna (RaRa) 10,6aly — 1.11,9aly
7v t Rosa Dumalis / (RENI) 10,6a — hll

Kilpailupäivä 3

1. 11v o Exol Snilli / (SnRa) 11,0a — 1.11,3aly x
2. 6v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 11,0aly — 1.11,5aly
3. 11v o Lauros Yemn / (Yemn) 11,0aly — 1.11,6aly
4. 12v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,7aly
5. 7v t Rosa Dumalis / (RENI) 10,6a — 1.12,0aly
6. 8v o Hawkeye JN / (RENI) 10,7a — 1.12,1aly
7. 8v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.12,3aly x
8. 11v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.12,4aly
9. 9v o Hector Wix / Henna (RaRa) 10,6aly — 1.12,6aly

Kilpailupäivä 4

1. 7v t Rosa Dumalis / (RENI) 10,6a — 1.11,0aly
2. 8v o Hawkeye JN / (RENI) 10,7a — 1.11,2aly
3. 12v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,7aly x
4. 11v o Exol Snilli / (SnRa) 11,0a — 1.11,7aly
5. 8v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,9aly x
6. 11v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,9aly
7. 11v o Lauros Yemn / (Yemn) 11,0aly — 1.12,6aly
8. 6v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 11,0aly — 1.12,9aly
9v o Hector Wix / Henna (RaRa) 10,6aly — hml

Kilpailupäivä 5

1. 11v t Crystallize Unia / (TeamUnia) 10,6a — 1.11,2aly
2. 9v o Hector Wix / Henna (RaRa) 10,6aly — 1.11,3aly
3. 6v t Rjazán Shakalaka / Martti (Tampio) 11,0aly — 1.11,5aly
4. 8v o Andonar Croow Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.11,6aly
5. 8v o Hawkeye JN / (RENI) 10,7a — 1.11,6aly
6. 7v t Rosa Dumalis / (RENI) 10,6a — 1.11,6aly
7. 11v o Lauros Yemn / (Yemn) 11,0aly — 1.11,7aly
8. 11v o Exol Snilli / (SnRa) 11,0a — 1.12,1aly
9. 12v t Triumph of Injustice Unia / (TeamUnia) 11,1a — 1.12,6aly

Ryhmä 3

Kilpailupäivä 1

1. 7v t Sing In Silence / (Nuoska) 1.10,3aly — 1.10,4aly
2. 10v t Abbey Road / (Nuoska) 1.09,9aly — 1.10,5aly x
3. 12v t Emma’s Emely / Jessica (APR) 10,1aly — 1.10,6aly x
4. 9v t Starabella Burn / (Team Ninitra) 10,4a — 1.10,7aly
5. 11v t Gretchen Snilli / (SnRa) 10,3a — 1.11,9aly
6. 11v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,2a — 1.11,9aly
7v o Rjazán Bumblebee / (RENI) 10,5a — hll
9v o Expensive Salazar / (RENI) 10,1a — k

Kilpailupäivä 2

1. 7v o Rjazán Bumblebee / (RENI) 10,5a — 1.10,7aly
2. 12v t Emma’s Emely / Jessica (APR) 10,1aly — 1.10,7aly
3. 10v t Abbey Road / (Nuoska) 1.09,9aly — 1.10,8aly
4. 9v t Starabella Burn / (Team Ninitra) 10,4a — 1.10,9aly
5. 11v t Gretchen Snilli / (SnRa) 10,3a — 1.11,8aly x
6. 9v o Expensive Salazar / (RENI) 10,1a — 1.11,8aly
7. 7v t Sing In Silence / (Nuoska) 1.10,3aly — 1.11,9aly
11v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,2a — hml

Kilpailupäivä 3

1. 12v t Emma’s Emely / Jessica (APR) 10,1aly — 1.10,0aly x
2. 9v t Starabella Burn / (Team Ninitra) 10,4a — 1.10,3aly x
3. 10v t Abbey Road / (Nuoska) 1.09,9aly — 1.10,3aly
4. 7v o Rjazán Bumblebee / (RENI) 10,5a — 1.10,7aly
5. 7v t Sing In Silence / (Nuoska) 1.10,3aly — 1.10,9aly
6. 11v t Gretchen Snilli / (SnRa) 10,3a — 1.11,1aly
7. 11v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,2a — 1.11,3aly
8. 9v o Expensive Salazar / (RENI) 10,1a — 1.11,3aly

Kilpailupäivä 4

1. 9v o Expensive Salazar / (RENI) 10,1a — 1.10,1aly x
2. 7v o Rjazán Bumblebee / (RENI) 10,5a — 1.10,6aly
3. 11v t Gretchen Snilli / (SnRa) 10,3a — 1.10,9aly
4. 9v t Starabella Burn / (Team Ninitra) 10,4a — 1.11,1aly
5. 10v t Abbey Road / (Nuoska) 1.09,9aly — 1.11,2aly
6. 11v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,2a — 1.11,6aly
7. 7v t Sing In Silence / (Nuoska) 1.10,3aly — 1.11,9aly
12v t Emma’s Emely / Jessica (APR) 10,1aly — hpl

Kilpailupäivä 5

1. 7v t Sing In Silence / (Nuoska) 1.10,3aly — 1.09,7aly
2. 12v t Emma’s Emely / Jessica (APR) 10,1aly — 1.09,8aly
3. 9v o Expensive Salazar / (RENI) 10,1a — 1.10,2aly x
4. 9v t Starabella Burn / (Team Ninitra) 10,4a — 1.10,4aly
5. 11v t Gretchen Snilli / (SnRa) 10,3a — 1.10,5aly
6. 10v t Abbey Road / (Nuoska) 1.09,9aly — 1.10,6aly
7. 7v o Rjazán Bumblebee / (RENI) 10,5a — 1.10,8aly
8. 11v t Jump for Joy Gue / (SnRa) 10,2a — 1.10,8aly x

Kasvatit

Heräsikö lämminverivarsakuume?

Tutustu Yemenen kasvattilistaan ja tee ostotarjous sähköpostitse zack.virtual@gmail.com!